Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( GLCLHSMD10ST ) Bekijk shops

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( GLCLHSMD10ST )

Tip je vrienden
Expert reviews
Consumenten reviews
6.625 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Perfect voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, biedt dit bulkpakket van gigabit glasvezel-SFP's maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden ge?nstalleerd in Cisco switches en routers die de GLC-LH-SMD transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur.De SFP-transceivers bieden een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de gigabit glasvezelpoorten van uw 1000Base-LX/LH netwerkapparatuur, en worden ondersteund door een levenslange garantie.De SFP-transceivers in deze set van 10 worden vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoen aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten inclusief koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel-mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.Deze gigabit single-mode SFP's worden vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en zijn 100% Cisco-compatibel; ze zijn gelijkwaardig aan de Cisco GLC-LH-SMD SFP-transceiver. StarTech.com SFP-transceivers zijn geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat ze naadloos werken met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen nadelige gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur.Deze gigabit glasvezeltransceivers bieden zowel gemak als schaalbaarheid en zijn volledig hot-pluggable, waardoor u deze kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw op te starten. Ze vormen een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan gigabit netwerkapparaten.Ideaal voor gebruik in switches, routers en andere netwerkapparatuur, bieden de SFP's betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SFP's ondersteunen auto-negotiation, een maximumafstand van 10 km en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 1,25 Gbps.
Algemene productdetails
ProductlijnStarTech.com
EAN0065030864336
MerkStarTech.com
SKUGLCLHSMD10ST
Algemene kenmerken
Aantal in pakket10 (weergegeven specificaties zijn voor n artikel)
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-LX ▪ 1000Base-LH
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1.25 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
VoorzieningenAuto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ volledige duplex modus ▪ Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-LX/1000Base-LH - LC female x 2
Diversen
ConformiteitsnormenUL ▪ FCC ▪ RoHS ▪ MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producentCisco GLC-LH-SMD
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - levenslang
Service & SupportLevenslange beperkte garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - levenslang