Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Dell Networking X1018P ( 407-BBOS ) Bekijk shops

Dell Networking X1018P ( 407-BBOS )

Expert reviews
Consumenten reviews
2.320 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving De Dell SFP transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 1000Base-T SFP transceiver biedt 1GbE connectiviteit.Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.
Algemene productdetails
ProductlijnDell
EAN5397063838141
MerkDell
SKU407-BBOS
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-T
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
Compatibiliteit
Ontworpen voorDell Networking N2024 ▪ N2024P ▪ N2048 ▪ N2048P ▪ N3024 ▪ N3024F ▪ N3024P ▪ N3048 ▪ N3048P ▪ N4032 ▪ N4032F ▪ N4064 ▪ N4064F ▪ X1018 ▪ X1018P ▪ X1026 ▪ X1026P ▪ X1052 ▪ X1052P ▪ X4012
Dell PowerConnect 3524 ▪ 3524P ▪ 3548 ▪ 3548P
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™