Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Dell Networking X1018P ( 407-BBOS )

DELL 407-BBOS, 1250 Mbit/s, SFP, IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z, 1000Base-T, Koper, DELL NETWORKING N4000 N4032F DELL NETWORKING N4000 N4064 DELL NETWORKING N4000 N4064F DELL...
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 594 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
129,-
Gratis thuisbezorgd!
Webshop Keurmerk
Bestel bij Directsale.nl
"Prima shop" 7 reviews »
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
143,73
Gratis thuisbezorgd!
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Multimediabay.nl

Prijzen voor Dell Networking X1018P ( 407-BBOS ) 2 shops

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Klasse shop"
DELL 407-BBOS 1250Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
129,-
"Prima shop"
DELL 407-BBOS 1250Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
143,73
Specificaties
Product omschrijving De Dell SFP transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 1000Base-T SFP transceiver biedt 1GbE connectiviteit.Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.
Algemene productdetails
ProductlijnDell
EAN5397063838141
MerkDell
SKU407-BBOS
Algemene kenmerken
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
ModelInsteekmodule
Netwerk
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Bekabelingstype1000Base-T
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
Compatibiliteit
Ontworpen voorDell EMC PowerEdge R440 | R740 | T440|Dell Networking N2024 | N2024P | N2048 | N2048P | N3024 | N3024F | N3024P | N3048 | N3048P | N4032 | N4032F | N4064 | N4064F | X1018 | X1018P | X1026 | X1026P | X1052 | X1052P | X4012|Dell PowerConnect 3524 | 3524P | 3548 | 3548P|Dell PowerEdge T130 | T630
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.