Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ( SFP10GLRMST )

Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Product omschrijving Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden ge?nstalleerd in Cisco switches en routers die de SFP-10G-LRM-module ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur.Deze 10 GbE SFP+ biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van uw 10GBase-LRM-netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.Deze 10 GbE SFP+ wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel-mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.De multimode SFP+ module is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan de Cisco SFP-10G-LRM SFP-transceiver. De StarTech.com SFP-transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen nadelige gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur.Deze glasvezeltransceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten. De SFP+ vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan 10 gigabit netwerkapparaten.Ideaal voor gebruik in switches, routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP+ betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De MM glasvezeltransceivermodule ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring, een maximumafstand van 220 m en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 10 Gbps.
Algemene productdetails
Productlijn StarTech.com
EAN 0065030864282
Merk StarTech.com
SKU SFP10GLRMST
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP+ transceivermodule
Kleur Zilver
Model Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 10 Gbps
Bekabelingstype 10GBase-LRM
Conformiteitsnormen UL | FCC | RoHS | MSA
Max. overdrachtsafstand 220 m
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 10 GigE
Voorzieningen Volledige duplex modus | Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur 70 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC multi-mode x 2
Diversen
Conformiteitsnormen UL | FCC | RoHS | MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent Cisco SFP-10G-LRM
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support Beperkte garantie - levenslang
Service & Support Levenslange beperkte garantie
Service & Support details Beperkte garantie - levenslang
Afmetingen & gewicht
Breedte 1,39 cm
Diepte 5,84 cm
Hoogte 1,26 cm
Massa 25 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.