Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ( SFP10GLRST ) Bekijk shops

StarTech.com 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ( SFP10GLRST )

Expert reviews
Consumenten reviews
2.324 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden ge?nstalleerd in Cisco switches en routers die de SFP-10G-LR transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur.Deze SFP+ biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van uw 10GBase-LR-netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.Deze 10 GbE SFP+ wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel-mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.Deze 10 gigabit single-mode SFP+ is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan de Cisco SFP-10G-LR SFP-transceiver. De StarTech.com SFP-transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat deze SFP+ naadloos werkt met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen nadelige gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur.Deze glasvezel SFP+ transceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u de SFP+ kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten. Deze SFP+ transceiver vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan 10 gigabit netwerkapparaten.Ideaal voor gebruik in switches, routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP+ betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SM glasvezeltransceivermodule ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring, een maximumafstand van 10 km en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 10 Gbps.
Algemene productdetails
ProductlijnStarTech.com
EAN0065030864275
MerkStarTech.com
SKUSFP10GLRST
Algemene kenmerken
KleurZilver
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP+ transceivermodule
Netwerk
Bekabelingstype10GBase-LR
ConformiteitsnormenIEEE 802.3ae
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
VoorzieningenVolledige duplex modus ▪ Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Omgevingsparameters
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-LR - LC single-mode x 2
Diversen
ConformiteitsnormenUL ▪ FCC ▪ RoHS ▪ MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producentCisco SFP-10G-LR
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - levenslang
Service & SupportLevenslange beperkte garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - levenslang
Afmetingen & gewicht
Breedte1,37 cm
Diepte5,66 cm
Hoogte1,25 cm
Massa20 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™