Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter ( ET91000SM20 ) Bekijk shops

StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter ( ET91000SM20 )

Tip je vrienden
Expert reviews
Consumenten reviews
6.580 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Deze gigabit Ethernet naar glasvezel mediaconverter is een voordelige manier om uw netwerk uit te breiden of de afstand tussen twee apparaten tot 20 km te vergroten.Glasvezel netwerkverbindingen bieden een grotere afstand en meer veiligheid, met minder elektromagnetische interferentie (EMI) dan typische RJ45 op koper gebaseerde netwerken, waardoor ze perfect zijn voor IT-professionals en veilige installaties bij de overheid, bedrijven of opleidingsinstituten.Deze veelzijdige koper naar glasvezel converter kan standalone worden gebruikt of worden ge?nstalleerd in het StarTech.com rack monteerbare chassis (ETCHS2U - apart verkrijgbaar), waardoor u meer integratieopties in uw bestaande netwerk hebt. De kaartmodule kan ook worden teruggeplaatst in de ET91000SM10-behuizing ?n is compatibel met behuizingen van andere StarTech.com mediaconverters uit de ET91000-serie (apart verkrijgbaar).De converter is voorzien van een vooraf ge?nstalleerde gigabit SFP-transceiver met LC-connectors. Mocht uw netwerkinfrastructuur in de toekomst worden veranderd, dan kunt u de module eenvoudig verwijderen en vervangen en de mediaconverter aan uw nieuwe netwerkeisen aanpassen.Met flexibele integratie en connectiviteit op een afstand tot 20 km kunt u zorgen voor netwerktoegang voor afgelegen plaatsen in andere gebouwen of op plaatsen waar Wi-Fi onbetrouwbaar of niet-beschikbaar is.Deze heavy-duty glasvezel mediaconverter is ontworpen voor maximale betrouwbaarheid. De converter heeft een metalen (stalen) behuizing en kan daardoor de uitdagingen van ruwe omgevingen zoals fabrieken of magazijnen weerstaan.Bovendien kunt u met deze duurzamere glasvezel mediaconverter de belasting van uw bestaande, op koper gebaseerde netwerkapparatuur verminderen en mogelijk de levensduur van deze apparaten verlengen, waardoor u in de toekomst kosten kunt besparen.Deze hoogwaardige media converter ondersteunt diverse netwerkinstallatie- en diagnoseprotocollen (bijvoorbeeld Link Fault Passthrough, Auto Laser Shutdown (ALS) en Auto MDIX), zodat u uw netwerk eenvoudig kunt installeren en problemen kunt oplossen.Als uw bestaande netwerk bestaat uit RJ45 op koper gebaseerde apparaten en kabels, bent u wellicht niet voorbereid op een toekomstige netwerkuitbreiding. Omdat de nieuwste, op glasvezel gebaseerde netwerk switches steeds vaker zijn uitgerust met SFP poorten in plaats van RJ45 poorten, hebt u een converter nodig om de kloof tussen uw koperen en glasvezelnetwerken te overbruggen.
Algemene productdetails
ProductlijnStarTech.com
EAN0065030864947
MerkStarTech.com
SKUET91000SM20
Algemene kenmerken
LokalisatieAustraliŽ ▪ Noord-Amerika ▪ Verenigd Koninkrijk ▪ Europa
ModelExtern
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-LX ▪ 1000Base-T
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z ▪ IEEE 802.3ab
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid2 Gbps
Max. overdrachtsafstand20 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
StatuslampjesKoppelingsactiviteit ▪ voeding
VoorzieningenAuto-uplink (auto MDI/MDI-X) ▪ half duplex modus ▪ volledige duplex modus ▪ Jumbo Frames ondersteuning ▪ verstevigd
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik10 - 90% (niet condenserend)
Max. gebruikstemperatuur50 įC
Min. gebruikstemperatuur0 įC
Stroom
Vereiste netspanningAC 120/230 V / DC 12 V
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female
1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode female x 2
Diversen
ConformiteitsnormenFCC ▪ RoHS ▪ WEEE ▪ RCM
MTBF (gem. tijd tussen 2 storingen)65,000 uur
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 2 jaar
Service & Support2 jaar garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - 2 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte8,8 cm
Diepte15,9 cm
Hoogte2,3 cm
Massa410 g