Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

StarTech Fiber SFP- HP J4858C Compa

Voor jou gevonden: Repeaters

Algemene productdetails
ProductlijnStarTech.com
EAN0065030865265
MerkStarTech.com
SKUJ4858C10PKST
Algemene kenmerken
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Aantal in pakket10 (weergegeven specificaties zijn voor één artikel)
KleurZilver
ModelInsteekmodule
Netwerk
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1.25 Gbps
Bekabelingstype1000Base-SX
ConformiteitsnormenUL | FCC | RoHS | MSA
Max. overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
VoorzieningenFull-duplexcapaciteit | half duplex modus | Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik30 - 75%
Max. gebruikstemperatuur70 °C
Min. gebruikstemperatuur0 °C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Diversen
ConformiteitsnormenUL | FCC | RoHS | MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producentHP J4858C
Compatibiliteit
Ontworpen voorHP 9400sl 40-Port Mini-GBIC Module | EP Redundant Management Module | Switch 2510-24 | Switch 2510-48 | Switch 2510G-24 | Switch 2510G-48 | Switch 2610-24 | Switch 2610-24/12-PWR | Switch 2610-24-PWR | Switch 2610-48 | Switch 2610-48-PWR | Switch 2910al-24G-PWR | Switch 2910al-48G-PWR|HPE 1700-24 Switch | 1810-24 v2 | 1810-24G Switch | 1810-8 v2 | 1910-8G Switch | 1910-8G-PoE+ (180W) Switch | 1910-8G-PoE+ (65W) Switch | 20p 10/100/1000 + 4p Mini-GBIC Module | 2610-24 Switch | 2610-24-PoE Switch | 2610-24-PPoE Switch | 2610-48 Switch | 2610-48-PoE Switch | 2810-24G Switch | 2810-48G Switch | 2910-24G al Switch | 2910-24G-PoE+ al Switch | 2910-48G al Switch | 2910-48G-PoE+ al Switch | 3500-24G-PoE yl Switch | 3500-48G-PoE yl Switch | 6120XG Blade Switch | 6200-24G-mGBIC yl Switch | 6600-24G | 6600-24G-4XG Switch | 6600-48G | 6600-48G-4XG Switch | Switch 1800-24G | Switch 2600-8-PWR | Switch 2626 | Switch 2626-PWR | Switch 2650 | Switch 2650-PWR | Switch 2824 | Switch 2848 | Switch 2900-24G | Switch 2900-48G | Switch 3400cl-24G | Switch 3400cl-48G | Switch 6108 | Switch 8212zl | Switch fl 10-Port Mini-GBIC Interface Module | Switch gl 10/100/1000 Module | Switch gl Mini-GBIC Module | Switch vl 4-port Mini-GBIC Module | Switch XL 10/100/1000 Module | Switch xl Mini-GBIC Module | V1400-24G Switch | vl 20p Gig-T+ 4P SFP module switch|HPE Aruba 2530-24G | 2530-24G-PoE+ | 2530-48G | 2530-48G-PoE+ | 2530-48-PoE+ | 2930F 24G 4SFP | 2930F 24G 4SFP+ | 2930F 24G PoE+ 4SFP | 2930F 24G PoE+ 4SFP+ | 2930F 48G 4SFP | 2930F 48G 4SFP+ | 2930F 48G PoE+ 4SFP | 2930F 48G PoE+ 4SFP+ | 5406 zl | Switch 5400zl 24p Mini-GBIC Module
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - levenslang
Service & SupportLevenslange beperkte garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - levenslang
Afmetingen & gewicht
Aantal in verpakking10 (weergegeven specificaties zijn voor één artikel)
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.