Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module ( J4859C10PKST )

Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Product omschrijving Ideaal voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, is dit bulkpakket van HP -compatibele gigabit glasvezel SFP's ontwikkeld door StarTech.com voor betrouwbaarheid en maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP-netwerkapparaten die de J4859C transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur.Deze 1000Base-LX SFP's bieden gigabit connectiviteit via single-mode of multimode glasvezelkabels. De SFP-transceivers bieden een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de gigabit glasvezelpoorten van uw netwerkapparatuur, en ze worden ondersteund door een levenslange garantie.De SFP-transceivers in deze set van 10 worden vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoen aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten inclusief koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.Deze gigabit SM/MM SFP's worden vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en zijn 100% HP-compatibel, gelijkwaardig aan de HP J4859C mini-GBIC. StarTech.com SFP-transceivers zijn geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat ze naadloos werken met HP of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen nadelige gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur.Deze gigabit glasvezeltransceivers bieden zowel gemak als schaalbaarheid en zijn volledig hot-pluggable, waardoor u ze kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw op te starten. Ze vormen een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan gigabit glasvezel netwerkapparaten.Ideaal voor gebruik in HP-switches, -routers en andere netwerkapparatuur, bieden de SFP's betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SFP's ondersteunen Digital Diagnostics Monitoring (DDM) en zowel single-mode (met een maximumafstand van 10 km) en multimode (met een maximumafstand van 550 m). De maximale dataoverdrachtsnelheid is 1,25 Gbps.
Algemene productdetails
Productlijn StarTech.com
EAN 0065030865302
Merk StarTech.com
SKU J4859C10PKST
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Aantal in pakket 10 (weergegeven specificaties zijn voor één artikel)
Kleur Zilver
Model Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1.25 Gbps
Bekabelingstype 1000Base-LX
Conformiteitsnormen UL | FCC | RoHS | MSA
Max. overdrachtsafstand 10 km
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Voorzieningen Full-duplexcapaciteit | Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 30 - 75%
Max. gebruikstemperatuur 70 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC x 2
Diversen
Conformiteitsnormen UL | FCC | RoHS | MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent HP J4859C
Compatibiliteit
Ontworpen voor Aruba 2530-24G | 2530-24G-PoE+ | 2530-48G | 2530-48G-PoE+ | 2530-48-PoE+ | 2930F 24G 4SFP | 2930F 24G 4SFP+ | 2930F 24G PoE+ 4SFP | 2930F 24G PoE+ 4SFP+ | 2930F 48G 4SFP | 2930F 48G 4SFP+ | 2930F 48G PoE+ 4SFP | 2930F 48G PoE+ 4SFP+ | 5406 zl | Switch 5400zl 24p Mini-GBIC Module|HP 9400sl 40-Port Mini-GBIC Module | EP Redundant Management Module | Switch 2510-24 | Switch 5406zl-48G Intelligent Edge | Switch 5412zl Intelligent Edge | Switch 5412zl-96G Intelligent Edge|HPE 1700-24 Switch | 1810-24 v2 | 1810-8 v2 | 1910-8G Switch | 1910-8G-PoE+ (180W) Switch | 1910-8G-PoE+ (65W) Switch | 20p 10/100/1000 + 4p Mini-GBIC Module | 2610-24 Switch | 2610-24-PoE Switch | 2610-24-PPoE Switch | 2610-48 Switch | 2610-48-PoE Switch | 2810-24G Switch | 2810-48G Switch | 3500-24G-PoE yl Switch | 3500-48G-PoE yl Switch | 4202-72 vl Switch | 4204 vl Switch | 4204-44G-4SFP vl Switch | 4208 vl Switch | 4208-68G-4SFP vl Switch | 4208-96 vl Switch | 6200-24G-mGBIC yl Switch | 9304M | 9308M | 9315M | EDGE Fabric Switch 8108fl | EDGE Fabric Switch 8116fl | Switch 1800-24G | Switch 2600-8-PWR | Switch 2626 | Switch 2626-PWR | Switch 2650 | Switch 2650-PWR | Switch 2824 | Switch 2848 | Switch 2900-24G | Switch 2900-48G | Switch 3400cl-24G | Switch 3400cl-48G | Switch 4140gl | Switch 4160gl | Switch 5304xl | Switch 5304XL-32G | Switch 5308xl | Switch 5308XL-48G | Switch 5348 XL-G | Switch 5348xl | Switch 5372xl | Switch 5406zl Intelligent Edge | Switch 6108 | Switch 8212zl | Switch fl 10-Port Mini-GBIC Interface Module | Switch gl 10/100/1000 Module | Switch gl Mini-GBIC Module | Switch vl 4-port Mini-GBIC Module | Switch XL 10/100/1000 Module | Switch xl Mini-GBIC Module | V1400-24G Switch | vl 20p Gig-T+ 4P SFP module switch
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support Beperkte garantie - levenslang
Service & Support Levenslange beperkte garantie
Service & Support details Beperkte garantie - levenslang
Afmetingen & gewicht
Aantal in verpakking 10 (weergegeven specificaties zijn voor één artikel)
Breedte 1,3 cm
Diepte 5,7 cm
Hoogte 1,4 cm
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.