Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech.com 10 st. Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ( J9151AST ) Bekijk shops

StarTech.com 10 st. Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ( J9151AST )

Tip je vrienden
Expert reviews
Consumenten reviews
6.625 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Deze HP -compatibele 10 gigabit glasvezel SFP+ is doorStarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-netwerkapparaten die de J9151A transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur.Deze 10GBase-LR SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit via single-mode glasvezelkabel, met een bereik tot 10 km. Deze SFP+ tranceiver biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.Deze 10 GbE SFP+ wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezel netwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.Deze 10 gigabit single-mode SFP+ is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% HP-compatibel, gelijkwaardig aan de HP J9151A SFP+ transceiver. De StarTech.com SFP+ transceivermodule is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met HP of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen nadelige gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur.Deze glasvezel SFP+ transceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan 10 gigabit netwerkapparaten.Ideaal voor gebruik in HP-switches, -routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP+ optische transceiver betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SM glasvezeltransceivermodule ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring (DDM), een maximumafstand van 10 km en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 10 Gbps.
Algemene productdetails
ProductlijnStarTech.com
EAN0065030865272
MerkStarTech.com
SKUJ9151AST
Algemene kenmerken
KleurZilver
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP+ transceivermodule
Netwerk
Bekabelingstype10GBase-LR
ConformiteitsnormenIEEE 802.3ae
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet ▪ Fast Ethernet ▪ Gigabit Ethernet ▪ 10 Gigabit Ethernet
VoorzieningenFull-duplexcapaciteit ▪ Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik30 - 75%
Max. gebruikstemperatuur70 C
Min. gebruikstemperatuur0 C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 10GBase-LR - LC single-mode x 2
Diversen
ConformiteitsnormenUL ▪ FCC ▪ RoHS ▪ MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producentHP J9151A
Compatibiliteit
Ontworpen voorAruba 2930F 24G 4SFP+ ▪ 2930F 24G PoE+ 4SFP+ ▪ 2930F 48G 4SFP+ ▪ 2930F 48G PoE+ 4SFP+ ▪ 5406 zl
HP SFP+ zl Module Rack Shippable
HPE 2-Port SFP+/ 2-Port CX4 10GbE yl Module ▪ 6120XG Blade Switch ▪ 6600-24G-4XG Switch ▪ 6600-48G-4XG Switch ▪ SFP+ zl
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - levenslang
Service & SupportLevenslange beperkte garantie
Service & Support detailsBeperkte garantie - levenslang
Afmetingen & gewicht
Breedte1,3 cm
Diepte5,7 cm
Hoogte1,4 cm