Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Legrand Cisco GLC-SX-MMD Compatible 1000BASE-SX MMF SFP ( 88607 ) Bekijk shops

Legrand Cisco GLC-SX-MMD Compatible 1000BASE-SX MMF SFP ( 88607 )

Tip je vrienden
Veel shoppers kiezen dit product
Top 500 Populair product
Repeaters top 500 Deze top 500 betekent dat:
  1. dit product de laatste tijd erg populair is
  2. veel shops het product op dit moment aanbieden
  3. en daarom de kans op een goede deal hier groot is

Te koop bij Megekko.nlTe koop bij 1 shop

beoordeling keurmerk levertijd shops dagprijs  

"onbekend" Bij je thuis voor 68,90 Levertijd: 1 - 3 werkdagen Megekko.nl 64,95 Bij je thuis voor 68,90

Expert reviews
Consumenten reviews
6.616 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving Deze SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule is ontworpen voor gebruik met Cisco-netwerkapparatuur en is gelijk aan Cisco onderdeelnummer GLC-SX-MMD. Deze transceiver is gebouwd om te voldoen aan de specificaties van de OEM of ze zelfs te overtreffen en voldoet aan de Multi-Source Agreement (MSA) normen. Dit product is 100% functioneel getest, en de compatibiliteit is gegarandeerd. De transceiver is een hot-swappable input / output-apparaat waarmee een Gigabit Ethernet-poort verbinding kan maken met een glasvezelnetwerk. In de fabriek worden OEM specifieke configuratiegegevens geladen op de EEPROM van de transceiver, zodat deze transceiver net zo kan initialiseren en werken als een OEM transceiver. Deze transceiver kan worden gecombineerd en gebruikt met andere OEM of derde transceivers en levert naadloze netwerkprestaties. Een lijst met compatibele netwerkapparatuur is beschikbaar op het tabblad Specs van deze pagina. Cisco en het Cisco-logo zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van Cisco Systems, Inc. Dit product is niet gecertificeerd of onderschreven door Cisco Systems.
Algemene productdetails
ProductlijnLegrand
EAN0757120886075
MerkCables To Go
SKU88607
Algemene kenmerken
KleurZilver
ModelInsteekmodule
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
Netwerk
Bekabelingstype1000Base-SX
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Max. overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
VoorzieningenOndersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM)
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode female x 2
Diversen
ConformiteitsnormenMSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producentCisco GLC-SX-MMD
Compatibiliteit
Ontworpen voorCisco 3825 ▪ 3825 Branch Office in a Box Bundle ▪ 3825 HVSEC Bundle ▪ 3825 ISR IP Video Surveillance Bundle ▪ 3825 Retail Bundle ▪ 3825 Secure WAN Optimization Bundle ▪ 3825 SRST Voice Upgrades for HSEC Bundle ▪ 3825 Unified Communications Bundle ▪ 3825 Unified Communications Bundle with Advanced Security ▪ 3825 Video Encoding Bundle ▪ 3825 VSEC Bundle ▪ 3825 WAN Application Acceleration Bundle ▪ 3825 WAN Optimization Bundle ▪ 3825C ▪ 3845 ▪ 3845 Branch Office in a Box Bundle ▪ 3845 HVSEC Bundle ▪ 3845 ISR IP Video Surveillance Bundle ▪ 3845 Unified Communications Bundle ▪ 3845 Unified Communications Bundle with Advanced Security ▪ 3845 Video Encoding Bundle ▪ 3845 VSEC Bundle ▪ 3845 WAN Application Acceleration Bundle ▪ 3845 WAN Optimization Bundle ▪ 3845C ▪ 7301 ITP Signaling Gateway Bundle ▪ 7301 VAM2+ Router Security Bundle
Cisco Catalyst 2960-24LC-S ▪ 2960-24PC-L ▪ 2960-24PC-S ▪ 2960-24TC-L ▪ 2960-24TC-S ▪ 2960-48PST-L ▪ 2960-48PST-S ▪ 2960-48T ▪ 2960-48TC-L ▪ 2960-48TC-S ▪ 2960-8TC ▪ 2960-8TC-S ▪ 2960G-48TC ▪ 2960G-8TC ▪ 2960S-24PD-L ▪ 2960S-24PS-L ▪ 2960S-24TD-L ▪ 2960S-24TS-L ▪ 2960S-24TS-S ▪ 2960S-48FPD-L ▪ 2960S-48FPS-L ▪ 2960S-48LPD-L ▪ 2960S-48LPS-L ▪ 2960S-48TD-L ▪ 2960S-48TS-L ▪ 2960S-48TS-S ▪ 3560-12PC ▪ 3560-12PC-S ▪ 3560-24TS ▪ 3560-48TS ▪ 3560-8PC ▪ 3560E-12D ▪ 3560E-12SD-E ▪ 3560E-12SD-S ▪ 3560E-24PD ▪ 3560E-24TD ▪ 3560E-48PD ▪ 3560E-48PD-F ▪ 3560E-48TD ▪ 3560E-48TD-SD ▪ 3560G-48 ▪ 3560V2-24PS ▪ 3560V2-24TS ▪ 3560V2-24TS-SD ▪ 3560V2-48PS ▪ 3560V2-48TS ▪ 3560X-24P-E ▪ 3560X-24P-L ▪ 3560X-24P-S ▪ 3560X-24T-10G ▪ 3560X-24T-E ▪ 3560X-24T-L ▪ 3560X-24T-S ▪ 3560X-24U-E ▪ 3560X-48P-E ▪ 3560X-48PF-10G ▪ 3560X-48PF-E ▪ 3560X-48PF-L ▪ 3560X-48PF-S ▪ 3560X-48P-L ▪ 3560X-48P-S ▪ 3560X-48T-E ▪ 3560X-48T-L ▪ 3560X-48T-S ▪ 3560X-48U-E ▪ 3560X-48U-L ▪ 3560X-48U-S ▪ 3750G-12S-S ▪ 3750G-24PS-E ▪ 3750G-24PS-S ▪ 3750G-48PS-E ▪ 3750G-48PS-S ▪ 3750G-48TS-E ▪ 3750G-48TS-S
Cisco Catalyst Compact 2960C-8TC-L
Cisco Catalyst Express 500-24LC ▪ 500-24PC ▪ 500G-12TC
Cisco ME 3400-24TS ▪ 4924-10GE ▪ 6524 Ethernet Switch
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - levenslang
Afmetingen & gewicht
Massa54 g