Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

C2G Cisco GLC-SX-MMD Compatible 1000BASE-SX MMF SFP ( 88607 )

C2G Cisco GLC-SX-MMD Compatible 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) Transceiver Module - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-SX-MMD) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor Cisco 38XX, 7301 VAM2+ Catalyst 2

Te koop bij 1 shop 1 shop

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Prima shop"
Cisco GLC-SX-MMD-C2G MMF Transceiver  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
69,84
Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Product omschrijving Deze SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule is ontworpen voor gebruik met Cisco-netwerkapparatuur en is gelijk aan Cisco onderdeelnummer GLC-SX-MMD. Deze transceiver is gebouwd om te voldoen aan de specificaties van de OEM of ze zelfs te overtreffen en voldoet aan de Multi-Source Agreement (MSA) normen. Dit product is 100% functioneel getest, en de compatibiliteit is gegarandeerd. De transceiver is een hot-swappable input / output-apparaat waarmee een Gigabit Ethernet-poort verbinding kan maken met een glasvezelnetwerk. In de fabriek worden OEM specifieke configuratiegegevens geladen op de EEPROM van de transceiver, zodat deze transceiver net zo kan initialiseren en werken als een OEM transceiver. Deze transceiver kan worden gecombineerd en gebruikt met andere OEM of derde transceivers en levert naadloze netwerkprestaties. Een lijst met compatibele netwerkapparatuur is beschikbaar op het tabblad Specs van deze pagina. Cisco en het Cisco-logo zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van Cisco Systems, Inc. Dit product is niet gecertificeerd of onderschreven door Cisco Systems.
Algemene productdetails
Productlijn C2G
EAN 0757120886075
Merk Cables To Go
SKU 88607
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Kleur Zilver
Model Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Bekabelingstype 1000Base-SX
Max. overdrachtsafstand 550 m
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Voorzieningen Ondersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM)
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode female x 2
Diversen
Conformiteitsnormen MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent Cisco GLC-SX-MMD
Compatibiliteit
Ontworpen voor Cisco 3825 | 3825 Branch Office in a Box Bundle | 3825 HVSEC Bundle | 3825 ISR IP Video Surveillance Bundle | 3825 Retail Bundle | 3825 Secure WAN Optimization Bundle | 3825 SRST Voice Upgrades for HSEC Bundle | 3825 Unified Communications Bundle | 3825 Unified Communications Bundle with Advanced Security | 3825 Video Encoding Bundle | 3825 VSEC Bundle | 3825 WAN Application Acceleration Bundle | 3825 WAN Optimization Bundle | 3825C | 3845 | 3845 Branch Office in a Box Bundle | 3845 HVSEC Bundle | 3845 ISR IP Video Surveillance Bundle | 3845 Unified Communications Bundle | 3845 Unified Communications Bundle with Advanced Security | 3845 Video Encoding Bundle | 3845 VSEC Bundle | 3845 WAN Application Acceleration Bundle | 3845 WAN Optimization Bundle | 3845C | 7301 ITP Signaling Gateway Bundle | 7301 VAM2+ Router Security Bundle|Cisco Catalyst 2960-24LC-S | 2960-24PC-L | 2960-24PC-S | 2960-24TC-L | 2960-24TC-S | 2960-48PST-L | 2960-48PST-S | 2960-48T | 2960-48TC-L | 2960-48TC-S | 2960-8TC | 2960-8TC-S | 2960G-48TC | 2960G-8TC | 2960S-24PD-L | 2960S-24PS-L | 2960S-24TD-L | 2960S-24TS-L | 2960S-24TS-S | 2960S-48FPD-L | 2960S-48FPS-L | 2960S-48LPD-L | 2960S-48LPS-L | 2960S-48TD-L | 2960S-48TS-L | 2960S-48TS-S | 3560-12PC | 3560-12PC-S | 3560-24TS | 3560-48TS | 3560-8PC | 3560E-12D | 3560E-12SD-E | 3560E-12SD-S | 3560E-24PD | 3560E-24TD | 3560E-48PD | 3560E-48PD-F | 3560E-48TD | 3560E-48TD-SD | 3560G-48 | 3560V2-24PS | 3560V2-24TS | 3560V2-24TS-SD | 3560V2-48PS | 3560V2-48TS | 3560X-24P-E | 3560X-24P-L | 3560X-24P-S | 3560X-24T-10G | 3560X-24T-E | 3560X-24T-L | 3560X-24T-S | 3560X-24U-E | 3560X-48P-E | 3560X-48PF-10G | 3560X-48PF-E | 3560X-48PF-L | 3560X-48PF-S | 3560X-48P-L | 3560X-48P-S | 3560X-48T-E | 3560X-48T-L | 3560X-48T-S | 3560X-48U-E | 3560X-48U-L | 3560X-48U-S | 3750G-12S-S | 3750G-24PS-E | 3750G-24PS-S | 3750G-48PS-E | 3750G-48PS-S | 3750G-48TS-E | 3750G-48TS-S|Cisco Catalyst Compact 2960C-8TC-L|Cisco Catalyst Express 500-24LC | 500-24PC | 500G-12TC|Cisco ME 3400-24TS | 4924-10GE | 6524 Ethernet Switch
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support Beperkte garantie - levenslang
Afmetingen & gewicht
Massa 54 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.