Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij DVD's Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Games Horloges Huishoudelijk Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Sieraden Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

C2G 88607 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s mini-GBIC Vezel-optiek 850 nm

66,43
Gratis verzending!
-
+
  • Levertijd: 1 - 2 werkdagen
  • Inclusief beslist.nl OK-garantie
  • Bedenktijd: minimaal 14 dagen
  • Klantbeoordeling Multimediabay.nl:Klantbeoordeling Multimediabay: (11)
Deze SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule is ontworpen voor gebruik met Cisco-netwerkapparatuur en is gelijk aan Cisco onderdeelnummer GLC-SX-MMD. Deze transceiver is gebouwd om te voldoen aan de specificaties van de OEM of ze zelfs te overtreffen en voldoet aan de Multi-Source Agreement (MSA) normen. Dit product is 100% functioneel getest, en de compatibiliteit is gegarandeerd. De transceiver is een hot-swappable input / output-apparaat waarmee een Gigabit Ethernet-poort verbinding kan maken met een glasvezelnetwerk. In de fabriek worden OEM specifieke configuratiegegevens geladen op de EEPROM van de transceiver, zodat deze transceiver net zo kan initialiseren en werken als een OEM transceiver. Deze transceiver kan worden gecombineerd en gebruikt met andere OEM of derde transceivers en levert naadloze netwerkprestaties. Een lijst met compatibele netwerkapparatuur is beschikbaar op het tabblad Specs van deze pagina. Cisco en het Cisco-logo zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van Cisco Systems, Inc. Dit product is niet gecertificeerd of onderschreven door Cisco Systems.
  • Connectiviteitstechnologie:Met bekabeling
  • Gegevensoverdrachtsnelheid:1 Gbps
  • Type apparaat:SFP (mini-GBIC) transceivermodule
productinformatie
Product omschrijvingDeze SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule is ontworpen voor gebruik met Cisco-netwerkapparatuur en is gelijk aan Cisco onderdeelnummer GLC-SX-MMD. Deze transceiver is gebouwd om te voldoen aan de specificaties van de OEM of ze zelfs te overtreffen en voldoet aan de Multi-Source Agreement (MSA) normen. Dit product is 100% functioneel getest, en de compatibiliteit is gegarandeerd. De transceiver is een hot-swappable input / output-apparaat waarmee een Gigabit Ethernet-poort verbinding kan maken met een glasvezelnetwerk. In de fabriek worden OEM specifieke configuratiegegevens geladen op de EEPROM van de transceiver, zodat deze transceiver net zo kan initialiseren en werken als een OEM transceiver. Deze transceiver kan worden gecombineerd en gebruikt met andere OEM of derde transceivers en levert naadloze netwerkprestaties. Een lijst met compatibele netwerkapparatuur is beschikbaar op het tabblad Specs van deze pagina. Cisco en het Cisco-logo zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van Cisco Systems, Inc. Dit product is niet gecertificeerd of onderschreven door Cisco Systems.
Algemene productdetails
Merk Cables To Go
Type SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Max. afstand (mtr) 500 t/m 1000 mtr
Overdrachtssnelheid 1000 t/m 2000 Mbps
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Bekabelingstype 1000Base-SX
Connectiviteit Met bekabeling
Max. overdrachtsafstand 550 m
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Voorzieningen Ondersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM)
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Kleur Zilver
Model Insteekmodule
Diversen
Conformiteitsnormen MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent Cisco GLC-SX-MMD
Identificatie
EAN 0757120886075
Merk Cables To Go
SKU 88607
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support Beperkte garantie - levenslang
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode female x 2
Afmetingen & gewicht
Massa 54 g
Compatibiliteit
Ontworpen voor Cisco 3825 | 3825 Branch Office in a Box Bundle | 3825 HVSEC Bundle | 3825 ISR IP Video Surveillance Bundle | 3825 Retail Bundle | 3825 Secure WAN Optimization Bundle | 3825 SRST Voice Upgrades for HSEC Bundle | 3825 Unified Communications Bundle | 3825 Unified Communications Bundle with Advanced Security | 3825 Video Encoding Bundle | 3825 VSEC Bundle | 3825 WAN Application Acceleration Bundle | 3825 WAN Optimization Bundle | 3825C | 3845 | 3845 Branch Office in a Box Bundle | 3845 HVSEC Bundle | 3845 ISR IP Video Surveillance Bundle | 3845 Unified Communications Bundle | 3845 Unified Communications Bundle with Advanced Security | 3845 Video Encoding Bundle | 3845 VSEC Bundle | 3845 WAN Application Acceleration Bundle | 3845 WAN Optimization Bundle | 3845C | 7301 VAM2+ Router Security Bundle<br>Cisco Catalyst 2960-24LC-S | 2960-24PC-L | 2960-24PC-S | 2960-24TC-L | 2960-24TC-S | 2960-48PST-L | 2960-48PST-S | 2960-48T | 2960-48TC-L | 2960-48TC-S | 2960-8TC-S | 2960G-8TC | 2960S-24PD-L | 2960S-24PS-L | 2960S-24TD-L | 2960S-24TS-L | 2960S-24TS-S | 2960S-48FPD-L | 2960S-48FPS-L | 2960S-48LPD-L | 2960S-48LPS-L | 2960S-48TD-L | 2960S-48TS-L | 2960S-48TS-S | 3560-12PC | 3560-12PC-S | 3560-24TS | 3560-48TS | 3560E-12D | 3560E-12SD-E | 3560E-12SD-S | 3560E-24PD | 3560E-24TD | 3560E-48PD | 3560E-48PD-F | 3560E-48TD | 3560E-48TD-SD | 3560G-48 | 3560V2-24PS | 3560V2-24TS | 3560V2-24TS-SD | 3560V2-48PS | 3560V2-48TS | 3560X-24P-E | 3560X-24P-L | 3560X-24P-S | 3560X-24T-10G | 3560X-24T-E | 3560X-24T-L | 3560X-24T-S | 3560X-24U-E | 3560X-48P-E | 3560X-48PF-10G | 3560X-48PF-E | 3560X-48PF-L | 3560X-48PF-S | 3560X-48P-L | 3560X-48P-S | 3560X-48T-E | 3560X-48T-L | 3560X-48T-S | 3560X-48U-E | 3560X-48U-L | 3560X-48U-S | 3750G-12S-S | 3750G-24PS-E | 3750G-24PS-S | 3750G-48PS-E | 3750G-48PS-S | 3750G-48TS-E | 3750G-48TS-S<br>Cisco Catalyst Compact 2960C-8TC-L<br>Cisco Integrated Services Router 1111 | 1112 | 1113 | 1116 | 1117 | 1118<br>Cisco ME 4924-10GE | 6524 Ethernet Switch<br>Cisco Nexus 93108TC-EX | 93180YC-FX | 9336C-FX2 | 9372PX-E
Algemene productdetails
Productlijn C2G

Voor jou gevonden: Repeaters

Algemeen
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.