Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Dell Networking N4064 ( 407-BBOZ ) Bekijk shops

Dell Networking N4064 ( 407-BBOZ )

Tip je vrienden
Expert reviews
Consumenten reviews
6.588 shoppers lezen jaarlijks reviews over repeaters op beslist.nl
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Specificaties
Product omschrijving De Dell QSFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een QSFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 40GBase-SR QSFP+ transceiver biedt 40 GbE connectiviteit tot 100m op OM3/150 m op OM4.Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.
Algemene productdetails
ProductlijnDell
EAN5397063819539
MerkDell
SKU407-BBOZ
Algemene kenmerken
ModelInsteekmodule
Type apparaatQSFP+ zendontvanger module
Netwerk
Bekabelingstype40GBASE-SR
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid40 Gbps
Max. overdrachtsafstand150 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling40 Gigabit Ethernet
Compatibiliteit
Ontworpen voorDell Networking N4032 ▪ N4032F ▪ N4064 ▪ N4064F