Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Allied Telesis AT DMC1000 ( AT-DMC1000/SC-50 )

Helaas, dit product is tijdelijk uitverkocht

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende producten?

Anderen bekeken ook

Voor jou gevonden Repeaters

Algemene productdetails
ProductlijnAllied Telesis AT
EAN0767035207193
MerkAllied Telesis
SKUAT-DMC1000/SC-50
Algemene kenmerken
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
LokalisatieEuropa
ModelDesktop
Netwerk
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Bekabelingstype1000Base-SX | 1000Base-T
ConformiteitsnormenFCC klasse A-gecertificeerd | VCCI | C-Tick | CISPR 22 Klasse A | EN 61000-3-2 | EN 61000-3-3 | EN55024 | RoHS | UL 60950-1 | EN 60950-1 | EN 55022 Class A
Max. overdrachtsafstand500 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
StatuslampjesLink/activiteit
VoorzieningenAutomatische onderhandeling | VLAN-ondersteuning | auto-uplink (auto MDI/MDI-X) | Smart Missing Link (SML) | met USB | Automatic Link Restoration
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95% (niet-condenserend)
Max. gebruikstemperatuur40 °C
Min. gebruikstemperatuur0 °C
Stroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female|1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode female x 2
Diversen
ConformiteitsnormenFCC klasse A-gecertificeerd | VCCI | C-Tick | CISPR 22 Klasse A | EN 61000-3-2 | EN 61000-3-3 | EN55024 | RoHS | UL 60950-1 | EN 60950-1 | EN 55022 Class A
Kabels meegeleverd1 x USB oplaadkabel
Afmetingen & gewicht
Breedte3,18 cm
Diepte9,14 cm
Hoogte2,16 cm
Massa113 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.