Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

C2G ( 89119/OT1 )

Specificaties
Product omschrijving Deze Cisco SFP-1GB-SX compatibele SFP transceiver biedt 1000Base-SX doorvoer tot 550m over multi-mode fiber (MMF) bij een golflengte van 850nm met een LC connector. Digitale optische controle (DOM) ondersteuning is ook aanwezig voor toegang tot real-time bedrijfsparameters. Onze zender is gegarandeerd 100% compatibel met de bijbehorende Cisco-transceiver. Deze eenvoudig te installeren, hot swappable transceiver is geprogrammeerd, uniek geserialiseerd en getest met dataverkeer en applicaties om ervoor te zorgen dat het zal op dezelfde manier zal initialiseren en werken. Het is gebouwd om te voldoen aan de specificaties van Cisco, alsmede aan de normen van multi-source agreements (MSA) voor een naadloze netwerkintegratie.
Algemene productdetails
Productlijn C2G
EAN 0757120891192
Merk Legrand
SKU 89119/OT1
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Kleur Zilver
Model Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Bekabelingstype 1000Base-SX
Max. overdrachtsafstand 550 m
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Voorzieningen Ondersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM)
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode female x 2
Diversen
Conformiteitsnormen MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent Cisco SFP-1GB-SX
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support Beperkte garantie - levenslang
Afmetingen & gewicht
Breedte 1,27 cm
Diepte 5,59 cm
Hoogte 0,76 cm
Massa 68 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.