Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

C2G ( 89126/OT1 )

C2G FTLF8519P2BNL, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, Vezel-optiek, 850 nm
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 5 reviews »
Op werkdagen voor 18:00 uur besteld, volgende dag in huis
57,95
Gratis thuisbezorgd!
Webshop Keurmerk
Bestel bij Directsale.nl
"Prima shop" 4 reviews »
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
61,65
Gratis thuisbezorgd!
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Multimediabay.nl
"Klasse shop" 14 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
73,-
Bij je thuis voor 74,-
Webshop Keurmerk
Bestel bij Maxico.nl

Prijzen voor C2G ( 89126/OT1 ) 3 shops

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Klasse shop"
Maat: 68 g  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: Op werkdagen voor 18:00 uur besteld, volgende dag in huis
57,95
"Prima shop"
C2G FTLF8519P2BNL Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
61,65
"Klasse shop"
C2G FTLF8519P2BNL Vezel-optiek 850nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceive  -  Nieuw  -  Bij je thuis voor 74,-
Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
73,-
Specificaties
Product omschrijving Deze Finisar FTLF8519P2BNL compatibele SFP transceiver biedt 1000Base-SX doorvoer tot 550m over multi-mode fiber (MMF) bij een golflengte van 850nm met een LC connector. Onze zender is gegarandeerd 100% compatibel met de bijbehorende Finisar-transceiver. Deze eenvoudig te installeren, hot swappable transceiver is geprogrammeerd, uniek geserialiseerd en getest met dataverkeer en applicaties om ervoor te zorgen dat het zal op dezelfde manier zal initialiseren en werken. Het is gebouwd om te voldoen aan de specificaties van Finisar, alsmede aan de normen van multi-source agreements (MSA) voor een naadloze netwerkintegratie.
Algemene productdetails
Productlijn C2G
EAN 0757120891260
Merk Legrand
SKU 89126/OT1
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Kleur Zilver
Model Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Bekabelingstype 1000Base-SX
Max. overdrachtsafstand 550 m
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode female x 2
Diversen
Conformiteitsnormen MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent Finisar FTLF8519P2BNL
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support Beperkte garantie - levenslang
Afmetingen & gewicht
Breedte 1,27 cm
Diepte 5,59 cm
Hoogte 0,76 cm
Massa 68 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.