Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode ( UF-MM-1G )

Outdoor Fiber InstallationsFor long-distance runs of 300+ meters, use U Fiber 1G or 10G single-mode modules and BiDi models for maximum reuse of existing infrastructure. For shorter runs, use U Fiber 1G or 10G multi-mode modules for reduced cost.Fiber ModulesU Fiber™ modules are available as single-mode or multi-mode models to suit your fiber connectivity applications.Fiber CableUse single-mode LC FiberCable™ to build your outdoor fiber network. Lightweight and flexible, FiberCable is ideal for tower installs of our outdoor routing and switching products, such as EdgePoint™ devices. Available in 100, 200, and 300 ft lengths.
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 4 reviews »
Levertijd: 1 - 5 werkdagen
21,62
Bij je thuis voor 28,57
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Webshoppie.nl
"Prima shop" 4 reviews »
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
36,02
Gratis thuisbezorgd!
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Multimediabay.nl

Prijzen voor Ubiquiti U Fiber Multi-Mode ( UF-MM-1G ) 2 shops

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Klasse shop"
Ubiquiti Networks UF-MM-1G 1250Mbit/s SFP 850nm Multimode netwerk transceiver module  -  Nieuw  -  Bij je thuis voor 28,57
Levertijd: 1 - 5 werkdagen
21,62
"Prima shop"
Ubiquiti UF-MM-1G  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
36,02
Expert reviews
Bekijk meer expert reviews
Consumenten reviews
Andere shoppers wachten op jouw mening Schrijf review
Bekijk meer consumenten reviews
Specificaties
Algemene productdetails
Productlijn Ubiquiti U Fiber
EAN 0810354025907
Merk Ubiquiti
SKU UF-MM-1G
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Aantal in pakket 2 (weergegeven specificaties zijn voor één artikel)
Model Insteekmodule
Netwerk
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Afmetingen & gewicht
Aantal in verpakking 2 (weergegeven specificaties zijn voor één artikel)
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.