Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m

82,25
Gratis verzending!
-
+
  • Levertijd: 1 - 2 werkdagen
  • Inclusief beslist.nl OK-garantie
  • Bedenktijd: minimaal 14 dagen
  • Klantbeoordeling Multimediabay.nl:Klantbeoordeling Multimediabay: (9)
1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantieDe MASFP1GBSXST is een Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco Meraki switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE (1000 Mbps) connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-SX conforme netwerken, op een afstand tot 550 m. Technische specificaties: Golflengte: 850nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps Type: Multi-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 550 m MTBF: 1.967.709 uur Stroomverbruik: Minder dan 1,2 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties. The StarTech.com Advantage- Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie- Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • Type apparaat:SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Connectiviteitstechnologie:Met bekabeling
  • Gegevensoverdrachtsnelheid:1.25 Gbps
productinformatie
Product omschrijvingDeze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco switches en routers die de Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX transceivermodule ondersteunen, alsmede andere grote merken netwerkapparatuur.Deze 1000Base-SX SFP biedt gigabit connectiviteit via multi-mode glasvezelkabel, met een bereik tot 550 m. Hij biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur.Deze multi-mode SFP-transceiver wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.Deze MM gigabit SFP is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Cisco Meraki-compatibel; gelijkwaardig aan de Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX SFP-transceiver. De StarTech.com SFP-transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met Cisco Meraki of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur.Deze glasvezeltransceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan gigabit netwerkapparaten.Ideaal voor gebruik in switches, routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SFP ondersteunt multi-mode glasvezelkabel met een maximumafstand van 550 m en maximale dataoverdrachtsnelheden tot 1,25 Gbps. Deze GbE glasvezel SFP ondersteunt ook Digital Diagnostics Monitoring (DDM/DOM).
Directsale.nl zegt:Directsale zegt:StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek
Algemene productdetails
ProductlijnStarTech.com
EAN0065030868655
MerkStarTech.com
SKUMASFP1GBSXST
Algemene kenmerken
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule
KleurZilver
ModelInsteekmodule
Netwerk
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1.25 Gbps
Bekabelingstype1000Base-SX
ConformiteitsnormenUL | FCC | RoHS | MSA
Max. overdrachtsafstand550 m
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
VoorzieningenVolledige duplex modus | ondersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM) | Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur70 °C
Min. gebruikstemperatuur0 °C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode female x 2
Diversen
ConformiteitsnormenUL | FCC | RoHS | MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producentCisco Meraki MA-SFP-1GB-SX
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - levenslang
Afmetingen & gewicht
Breedte1,37 cm
Diepte5,66 cm
Hoogte1,25 cm
Massa28 g

Andere varianten

Voor jou gevonden: Repeaters

Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.