Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

StarTech.com Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel SFP ( GLCSXMMRGDST )

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-SX-MM-RGD transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 1000Base-SX SFP biedt gigabit connectiviteit via multi-mode glasvezelkabel, met een bereik tot 550 m. Hij biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestatiesDeze multi-mode SFP-transceiver wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.Volledig compatibel met Cisco en andere grote merkenDeze MM gigabit SFP is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Cisco-compatibel; gelijkwaardig aan de Cisco GLC-SX-MM-RGD SFP-transceiver. De StarTech.com SFP-transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur. Comfortabel en schaalbaarDeze glasvezeltransceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan gigabit netwerkapparaten.Ideaal voor gebruik in switches, routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SFP ondersteunt multi-mode glasvezelkabel met een maximumafstand van 550 m en maximale dataoverdrachtsnelheden tot 1,25 Gbps. Deze GbE glasvezel SFP ondersteunt ook Digital Diagnostics Monitoring (DDM/DOM).U kunt vertrouwen op GLCSXMMRGDST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.
De meeste shoppers kiezen
"Prima shop" 4 reviews »
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
104,76
Gratis thuisbezorgd!
Geen keurmerken bekend
Bestel bij Multimediabay.nl
"Klasse shop" 14 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
117,-
Gratis thuisbezorgd!
Webshop Keurmerk
Bestel bij Maxico.nl

Prijzen voor StarTech.com Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel SFP ( GLCSXMMRGDST ) 2 shops

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Prima shop"
StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
104,76
"Klasse shop"
StarTech StarTech.com Cisco GLC-SX-MM-RGD 1000Bas  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
117,-
Specificaties
Product omschrijving Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco switches en routers die de GLC-SX-MM-RGD transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 1000Base-SX SFP biedt gigabit connectiviteit via multi-mode glasvezelkabel, met een bereik tot 550 m. Hij biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur. Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties Deze multi-mode SFP-transceiver wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten. Volledig compatibel met Cisco en andere grote merken Deze MM gigabit SFP is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Cisco-compatibel; gelijkwaardig aan de Cisco GLC-SX-MM-RGD SFP-transceiver. De StarTech.com SFP-transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur. U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur. Comfortabel en schaalbaar Deze glasvezeltransceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan gigabit netwerkapparaten. Ideaal voor gebruik in switches, routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SFP ondersteunt multi-mode glasvezelkabel met een maximumafstand van 550 m en maximale dataoverdrachtsnelheden tot 1,25 Gbps. Deze GbE glasvezel SFP ondersteunt ook Digital Diagnostics Monitoring (DDM/DOM).
Algemene productdetails
Productlijn StarTech.com
EAN 0065030872133
Merk StarTech.com
SKU GLCSXMMRGDST
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Kleur Zilver
Model Insteekmodule
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1.25 Gbps
Bekabelingstype 1000Base-SX
Conformiteitsnormen UL | FCC | RoHS | MSA
Max. overdrachtsafstand 550 m
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Voorzieningen Volledige duplex modus | ondersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM) | Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur 70 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode female
Diversen
Conformiteitsnormen UL | FCC | RoHS | MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent Cisco GLC-SX-MM-RGD
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support Beperkte garantie - levenslang
Afmetingen & gewicht
Breedte 1,37 cm
Diepte 5,66 cm
Hoogte 1,25 cm
Massa 28 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.