Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij DVD's Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Games Horloges Huishoudelijk Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Sieraden Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

112,93
Gratis verzending!
-
+
  • Levertijd: 1 - 2 werkdagen
  • Inclusief beslist.nl OK-garantie
  • Bedenktijd: minimaal 14 dagen
  • Klantbeoordeling Multimediabay.nl:Klantbeoordeling Multimediabay: (11)
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 500 m - voor HPE 25XX HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module
  • Connectiviteitstechnologie:Met bekabeling
  • Gegevensoverdrachtsnelheid:1 Gbps
  • Type apparaat:SFP (mini-GBIC) transceivermodule
productinformatie
Product omschrijvingHPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 500 m - voor HPE 25XX HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module
Bol.com zegt:Bol.com zegt:
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s - van Hewlett Packard Enterprise in de categorie Netwerkswitch.
Algemene productdetails
Merk HP
Type SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Max. afstand (mtr) 100 t/m 500 mtr
Overdrachtssnelheid 1000 t/m 2000 Mbps
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Bekabelingstype 1000Base-SX
Connectiviteit Met bekabeling
Max. overdrachtsafstand 500 m
Protocol voor gegevenskoppeling GigE
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model Insteekmodule
Afmetingen & gewicht
Breedte 1,5 cm
Diepte 5,3 cm
Hoogte 1,3 cm
Massa 20 g
Diversen
Conformiteitsnormen OM2
Identificatie
EAN 0190017245836
Merk HP
SKU J4858D
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Compatibiliteit
Ontworpen voor HPE 1820-24G | 1820-24G-PoE+ (185W) | 1820-48G | 1820-48G-PoE+ (370W) | 20-port Gig-T PoE+/4-port SFP v2 zl Module | 2510-24G Rack Shippable Switch | 2510-24G Switch | 2510-48G Switch | 2520-24G-PoE Switch | 2520-24-PoE Rack Shippable Switch | 2610-24 Switch | 2610-24-PoE Switch | 2610-24-PPoE Switch | 2610-48 Switch | 2610-48-PoE Switch | 2810-24G Rack Shippable Switch | 2810-24G Switch | 2810-48G Switch | 6120G/XG Blade Switch | 6120XG Blade Switch | 9400sl 40-Port Mini-GBIC Module | E2810-48G Rack Shippable Switch | E2910-24G Rack Shippable al Switch | E3500-24G-PoE+ yl Switch | EP Redundant Management Module<br>HPE OfficeConnect 1410 24G | 1920S 24G 2SFP<br>HPE Aruba 2530-24 | 2530-24G | 2530-24G-2SFP+ | 2530-24G-PoE+ | 2530-24G-PoE+-2SFP+ | 2530-24-PoE+ | 2530-48 | 2530-48G | 2530-48G-2SFP+ | 2530-48G-PoE+ | 2530-48G-PoE+-2SFP+ | 2530-48-PoE+ | 2530-8 | 2530-8G | 2530-8G-PoE+ | 2530-8-PoE+ | 2615-8-PoE | 2620-24 | 2620-24 Rack Shippable | 2620-24-PoE+ | 2620-24-PoE+ Rack Shippable | 2620-24-PPoE+ | 2620-24-PPoE+ Rack Shippable | 2620-48 | 2620-48 Rack Shippable | 2620-48-PoE+ | 2915-8G-PoE | 2920-24G | 2920-24G-PoE+ | 2920-48G | 2920-48G-PoE+ | 2920-48G-PoE+ 740 W | 2930F 24G 4SFP | 2930F 24G 4SFP+ | 2930F 24G PoE+ 4SFP | 2930F 24G PoE+ 4SFP+ | 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA | 2930F 48G 4SFP | 2930F 48G 4SFP+ | 2930F 48G PoE+ 4SFP | 2930F 48G PoE+ 4SFP+ | 2930F 48G PoE+ 4SFP+ TAA | 2930F 8G PoE+ 2SFP+ | 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot | 2930M 24G 1-Slot | 2930M 24G POE+ 1-Slot | 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch | 2930M 48G 1-Slot | 2930M 48G POE+ 1-Slot | 3800-24G-2SFP+ | 3800-24G-2SFP+ w/o EEE | 3800-24G-PoE+-2SFP+ | 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE | 3800-24SFP-2SFP+ | 3800-48G-4SFP+ | 3800-48G-4SFP+ w/o EEE | 3800-48G-PoE+-4SFP+ | 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE | 3810M 16SFP+ 2-slot Switch | 3810M 24G 1-slot Switch | 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch | 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch | 3810M 48G 1-slot Switch | 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch | 8320 | MACsec Advanced Module
Algemene productdetails
Productlijn HPE Aruba

Alle aanbieders

Voor jou gevonden: Repeaters

Algemeen
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.

Akkoord