Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

StarTech.com Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter ( MCMGBSCSM10 )

Convert and extend a Gigabit Ethernet connection up to 10 km over single-mode SC fiberThis fiber media converter converts and extends a Gigabit Ethernet fiber (1000 Mbps) network up to 10 km over single-mode fiber on 1000BASE-LX networks.Extend your GbE network cost-effectivelyThe fiber media converter provides a cost-effective way to transparently convert copper to fiber, or fiber to copper, for connecting remote sub-networks to larger fiber-optic networks. Providing both SC fiber and RJ45 Ethernet ports, it integrates easily into a wide range of Gigabit Ethernet network infrastructures. The RJ45 port supports triple-speed (10/100/1000 BASE-T) auto-negotiation.Reliable and scalable network connectivitySupporting a maximum single-mode fiber cable distance of up to 10 km (6.2 mi.), the media converter delivers a simple and reliable solution for connecting Gigabit Ethernet networks to remote locations, while ensuring solid network performance. It provides optimum network scalability for connecting two or more Ethernet network nodes, for instance, connecting two buildings on the same campus or facility. The media converter also delivers high-speed bandwidth to meet the increasing demands of large-scale workgroups that require expansion of a Gigabit Ethernet network.The MCMGBSCSM10 is backed by a StarTech.com 2-year warranty and free lifetime technical support. The StarTech.com Advantage- Converts and extends a Gigabit fiber (1000 Mbps) network over single-mode fiber on 1000BASE-LX networks- Provides a cost-effective Ethernet to fiber/copper to fiber link- Supports a maximum distance of 10 km over single mode duplex fiber optic cable (SC connection)

Te koop bij 1 shop 1 shop

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Prima shop"
StarTech.com MCMGBSCSM10 1000Mbit/s 1310nm Single-mode Zwart netwerk media converter  -  Nieuw  - Gratis thuisbezorgd!
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
219,22
Specificaties
Product omschrijving Deze glasvezel mediaconverter breidt een Gigabit Ethernet netwerk (1000 Mbps) uit tot 10 km via single-mode glasvezel in 1000BASE-LX netwerken.
Algemene productdetails
Productlijn StarTech.com
EAN 0065030878241
Merk StarTech.com
SKU MCMGBSCSM10
Algemene kenmerken
Type apparaat Glasvezel mediaconverter
Model Extern
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Bekabelingstype 1000Base-LX | 100Base-TX | 1000Base-T
Conformiteitsnormen cUL | FCC | RoHS | WEEE
Max. overdrachtsafstand 10 km
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 10Mb LAN | 100Mb LAN
Statuslampjes Duplex-modus van poort | voeding | link/activiteit
Voorzieningen Auto-uplink (auto MDI/MDI-X) | volledige duplex modus | overspanningsbeveiliging | 9 KB Jumbo Frame
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 5 - 90%
Max. gebruikstemperatuur 50 °C
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Stroom
Energieverbruik (gebruik) 5 Watt
Vereiste netspanning 100 - 240 V wisselstroom
Voeding Externe stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 female|1 x Ethernet 1000Base-LX - SC single-mode female x 2
Diversen
Conformiteitsnormen cUL | FCC | RoHS | WEEE
MTBF (gem. tijd tussen 2 storingen) 50,000 uur
Garantie van de fabrikant
Garantie & Support Beperkte garantie - 2 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte 7 cm
Diepte 9,7 cm
Hoogte 2,6 cm
Massa 200 g
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.