Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

StarTech.com MCMGBSCSM10 1000Mbit/s 1310nm Single-mode Zwart netwerk media converter

216,38
Gratis verzending!
-
+
  • Levertijd: 1 - 2 werkdagen
  • Inclusief beslist.nl OK-garantie
  • Bedenktijd: minimaal 14 dagen
  • Klantbeoordeling Multimediabay.nl:Klantbeoordeling Multimediabay: (7)
Deze glasvezel mediaconverter breidt een Gigabit Ethernet netwerk (1000 Mbps) uit tot 10 km via single-mode glasvezel in 1000BASE-LX netwerken.
  • Type apparaat:Glasvezel mediaconverter
  • Connectiviteitstechnologie:Met bekabeling
  • Gegevensoverdrachtsnelheid:1 Gbps
Toon alle productinformatie
Product omschrijvingDeze glasvezel mediaconverter breidt een Gigabit Ethernet netwerk (1000 Mbps) uit tot 10 km via single-mode glasvezel in 1000BASE-LX netwerken.
Directsale.nl zegt:Directsale zegt:Deze glasvezel mediaconverter breidt een Gigabit Ethernet netwerk (1000 Mbps) uit tot 10 km via single-mode glasvezel in 1000BASE-LX netwerken.
Algemene productdetails
ProductlijnStarTech.com
EAN0065030878241
MerkStarTech.com
SKUMCMGBSCSM10
Algemene kenmerken
Type apparaatGlasvezel mediaconverter
ModelExtern
Netwerk
ConnectiviteitstechnologieMet bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Bekabelingstype1000Base-LX | 100Base-TX | 1000Base-T
ConformiteitsnormencUL | FCC | RoHS | WEEE
Max. overdrachtsafstand10 km
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10Mb LAN | 100Mb LAN
StatuslampjesDuplex-modus van poort | voeding | link/activiteit
VoorzieningenAuto-uplink (auto MDI/MDI-X) | volledige duplex modus | overspanningsbeveiliging | 9 KB Jumbo Frame
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik5 - 90%
Max. gebruikstemperatuur50 °C
Min. gebruikstemperatuur0 °C
Stroom
Energieverbruik (gebruik)5 Watt
Vereiste netspanning100 - 240 V wisselstroom
VoedingExterne stroomadapter
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen1 x Ethernet 100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 female|1 x Ethernet 1000Base-LX - SC single-mode female x 2
Diversen
ConformiteitsnormencUL | FCC | RoHS | WEEE
MTBF (gem. tijd tussen 2 storingen)50,000 uur
Garantie van de fabrikant
Garantie & SupportBeperkte garantie - 2 jaar
Afmetingen & gewicht
Breedte7 cm
Diepte9,7 cm
Hoogte2,6 cm
Massa200 g

Alle aanbieders

Anderen bekeken ook

Voor jou gevonden Repeaters

Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.