Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij DVD's Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Games Horloges Huishoudelijk Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Sieraden Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

HP Enterprise Aruba – SFP + Transceiver Module – 10 gige-netwerk, j9151d

Anderen bekeken ook

Voor jou gevonden: Repeaters

productinformatie
Amazon.de zegt:Amazon.de zegt:
10 LR, SFP +/LC einzelmodus, tot 10 km, voor Aruba 2540 48, 2920, 2930 m, 2930 m, 2930 m 48, 3800, 8320, MACsec Advanced modules
Bol.com zegt:Bol.com zegt:
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ - van Hewlett Packard Enterprise in de categorie Netwerkswitch.
Algemene productdetails
Merk HP
Type SFP+ transceivermodule
Overdrachtssnelheid 1000 t/m 2000 Mbps
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid 10 Gbps
Bekabelingstype 10GBase-LR
Connectiviteit Met bekabeling
Max. overdrachtsafstand 10 km
Protocol voor gegevenskoppeling 10 GigE
Algemene kenmerken
Type apparaat SFP+ transceivermodule
Model Insteekmodule
Identificatie
EAN 0190017245959
Merk HP
SKU J9151D
Uitbreiding / aansluiting
Interfaces uitbreidingen / aansluitingen 1 x Ethernet 10GBase-LR - LC single-mode
Compatibiliteit
Ontworpen voor HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module | 6120XG Blade Switch | 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module | Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl<br>HPE Aruba 2540 24G 4SFP+ | 2540 24G PoE+ 4SFP+ | 2540 48G 4SFP+ | 2540 48G PoE+ 4SFP+ | 2920-24G | 2920-24G-PoE+ | 2920-48G | 2920-48G-PoE+ | 2920-48G-PoE+ 740 W | 2930F 24G 4SFP+ | 2930F 24G PoE+ 4SFP+ | 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA | 2930F 48G 4SFP | 2930F 48G 4SFP+ | 2930F 48G PoE+ 4SFP+ | 2930F 48G PoE+ 4SFP+ TAA | 2930F 8G PoE+ 2SFP+ | 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot | 2930M 24G 1-Slot | 2930M 24G POE+ 1-Slot | 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch | 2930M 48G 1-Slot | 2930M 48G POE+ 1-Slot | 3800-24G-2SFP+ | 3800-24G-2SFP+ w/o EEE | 3800-24G-PoE+-2SFP+ | 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE | 3800-24SFP-2SFP+ | 3800-48G-4SFP+ | 3800-48G-4SFP+ w/o EEE | 3800-48G-PoE+-4SFP+ | 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE | 3810M 16SFP+ 2-slot Switch | 3810M 24G 1-slot Switch | 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch | 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch | 3810M 48G 1-slot Switch | 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch | 8320 | 8325-48Y8C | MACsec Advanced Module
Algemene productdetails
Productlijn HPE Aruba
Algemeen
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.

Akkoord