Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Pinex Paracetamol 500mg Smelttabletten 20st Bekijk shops

Pinex Paracetamol 500mg Smelttabletten 20st

De Pinex Paracetamol 500mg Smelttabletten hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking op het lichaam. Deze handige smelttabletten lossen op in de mond waardoor dit medicijn gemakkelijk is door te slikken. Doordat de tabletten voorzien zijn van een lekkere aardbeiensmaak heb je geen last van de vervelende bittere smaak die andere paracetamol tabletten wel hebben.Dosering Gebruik dit geneesmiddel altijd volgens het voorschrift van uw arts of apotheker. Raadpleeg bij twijfel uw arts of apotheker. De dosering voor kinderen moet aan de hand van het lichaamsgewicht worden vastgesteld. De hieronder gegeven informatie over leeftijd van kinderen per gewichtsklasse is niet meer dan een richtlijn. Overschrijd de aangegeven dosis niet. Volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van meer dan 50 kg: De aanbevolen dosis is 1 tot 2 tabletten (500 mg tot 1.000 mg) zo nodig elke 4 uur, tot een maximum van 6 tabletten (3g) per dag. De maximale enkele dosis is 1.000 mg. Kinderen en jongeren met een lichaamsgewicht tussen 43 en 50 kg (ongeveer 12-15 jaar): De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 4 uur, tot een maximum van 6 tabletten (3g) per dag. Kinderen met een lichaamsgewicht tussen 33 en 43 kg (ongeveer 11-12 jaar): De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 6 uur, tot een maximum van 4 tabletten (2 g) per dag. Kinderen met een lichaamsgewicht tussen 25 en 33 kg (ongeveer 8-11 jaar): De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 6 uur, tot een maximum van 3 tabletten (1,5 g) per dag. Waarschuwingen Inname van hogere dan de aanbevolen doses brengt het risico op ernstige schade aan de lever met zich mee. De maximale dagelijkse dosis paracetamol mag daarom niet worden overschreden. U dient terughoudend te zijn met gelijktijdig gebruik van andere geneesmiddelen die ook paracetamol bevatten. Let op: dit betreft een geneesmiddel. Lees de bijsluiter goed door voor gebruik. Ga naar Deonlinedrogist.nl
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 6014 reviews »
Op werkdagen voor 21:30 uur besteld, volgende dag in huis
3,45
Bij je thuis voor 7,40
Thuiswinkel waarborg
Deonlinedrogist.nl
"Klasse shop" 19 reviews »
Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis
3,89
Bij je thuis voor 6,84
Thuiswinkel waarborg
Bekijk op Drogistplein.nl
"Klasse shop" 58 reviews »
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
3,45
Bij je thuis voor 9,20
Webshop Keurmerk
Gezonderwinkelen.nl

Prijzen voor Pinex Paracetamol 500mg Smelttabletten 20stTe koop bij 7 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Klasse shop" Pinex Paracetamol 500mg Smelttabletten 20st  -  Bij je thuis voor 7,40 op werkdagen voor 21:30 uur besteld, volgende dag in huis 3,45
"Klasse shop" Pinex Paracetamol Aardbeiensmaak 20 smelttabletten  -  Bij je thuis voor 6,84 Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis 3,89
"Klasse shop" Pinex Paracetamol smelttablet aardbei 500 mg 20 tabletten  -  Bij je thuis voor 9,20 Levertijd: 2 - 3 werkdagen 3,45
"Klasse shop" Pinex Smelt Aardbeiensmaak  -  Bij je thuis voor 7,38 Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis 3,43
"Klasse shop" Pinex Paracetamol smelttablet aardbei 500 mg 20tb  -  Bij je thuis voor 9,40 Op werkdagen voor 21:00 uur besteld, volgende dag in huis 3,45
"Onbekend" Pinex Paracetamol smelttablet aardbei 500 mg  -  Bij je thuis voor 8,45 op werkdagen voor 21:00 uur besteld, volgende werkdag in huis. 3,45
"Aardige shop" Pinex Paracetamol smelttablet aardbei 500 mg  -  Bij je thuis voor 7,53 Levertijd: 1 - 2 werkdagen 2,58
Specificaties
Algemene productdetails
MerkPinex
Soort geneesmiddelenPijnstillers
ToedieningTabletten
Deonlinedrogist.nl zegt: De Pinex Paracetamol 500mg Smelttabletten hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking op het lichaam. Deze handige smelttabletten lossen op in de mond waardoor dit medicijn gemakkelijk is door te slikken. Doordat de tabletten voorzien zijn van een lekkere aardbeiensmaak heb je geen last van de vervelende bittere smaak die andere paracetamol tabletten wel hebben.Dosering Gebruik dit geneesmiddel altijd volgens het voorschrift van uw arts of apotheker. Raadpleeg bij twijfel uw arts of apotheker. De dosering voor kinderen moet aan de hand van het lichaamsgewicht worden vastgesteld. De hieronder gegeven informatie over leeftijd van kinderen per gewichtsklasse is niet meer dan een richtlijn. Overschrijd de aangegeven dosis niet. Volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van meer dan 50 kg: De aanbevolen dosis is 1 tot 2 tabletten (500 mg tot 1.000 mg) zo nodig elke 4 uur, tot een maximum van 6 tabletten (3g) per dag. De maximale enkele dosis is 1.000 mg. Kinderen en jongeren met een lichaamsgewicht tussen 43 en 50 kg (ongeveer 12-15 jaar): De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 4 uur, tot een maximum van 6 tabletten (3g) per dag. Kinderen met een lichaamsgewicht tussen 33 en 43 kg (ongeveer 11-12 jaar): De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 6 uur, tot een maximum van 4 tabletten (2 g) per dag. Kinderen met een lichaamsgewicht tussen 25 en 33 kg (ongeveer 8-11 jaar): De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 6 uur, tot een maximum van 3 tabletten (1,5 g) per dag. Waarschuwingen Inname van hogere dan de aanbevolen doses brengt het risico op ernstige schade aan de lever met zich mee. De maximale dagelijkse dosis paracetamol mag daarom niet worden overschreden. U dient terughoudend te zijn met gelijktijdig gebruik van andere geneesmiddelen die ook paracetamol bevatten. Let op: dit betreft een geneesmiddel. Lees de bijsluiter goed door voor gebruik.
Ga naar Deonlinedrogist.nl
Drogistplein.nl zegt: Bestel Pinex Paracetamol Aardbeiensmaak 20 smelttabletten eenvoudig en snel. Nu slechts € 3.89. Profiteer van 24-uurs levering, topservice en de laagste prijzen op Drogistplein.nl.
Ga naar Drogistplein.nl
Gezonderwinkelen.nl zegt: Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.    Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Elke orodispergeerbare tablet bevat 500 mg paracetamol.  De andere stoffen in dit middel zijn ethylcellulose, mannitol (E421), microkristallijne cellulose (E460), crospovidon, aspartaam (E951), magnesiumstearaat (E572), aardbeismaakstof (bevat onder andere maltodextrine en arabische gom (E414)).    Gebruik
Gebruik dit geneesmiddel altijd volgens het voorschrift van uw arts of apotheker. Raadpleeg bij twijfel uw arts of apotheker. 
De dosering voor kinderen moet aan de hand van het lichaamsgewicht worden vastgesteld. De hieronder gegeven informatie over leeftijd van kinderen per gewichtsklasse is niet meer dan een richtlijn. Overschrijd 
de aangegeven dosis niet. 
Volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van meer dan 50 kg De aanbevolen dosis is 1 tot 2 tabletten (500 mg tot 1.000 mg) zo nodig elke 4 uur, tot een maximum van 6 tabletten (3g) per dag. De maximale enkele dosis is 1.000 mg. 
Kinderen en jongeren met een lichaamsgewicht tussen 43 en 50 kg (ongeveer 12-15 jaar): De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 4 uur, tot een maximum van 6 tabletten (3g) per dag. 
Kinderen met een lichaamsgewicht tussen 33 en 43 kg (ongeveer 11-12 jaar) 
De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 6 uur, tot een maximum van 4 tabletten (2 g) per dag. 
Kinderen met een lichaamsgewicht tussen 25 en 33 kg (ongeveer 8-11 jaar) 
De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 6 uur, tot een maximum van 3 tabletten (1,5 g) per dag. 
Lees voor gebruik de bijsluiter. Houder van de vergunning voor het in de handel brengen en fabrikant 
Actavis B.V.,
Baarnsche Dijk 1,
3741 LN Baarn  09-2014
Ga naar Gezonderwinkelen.nl
Drogisterij.net zegt: Pinex Smelt Aardbeiensmaak kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Zwangerschap: kleiner dan /b groter dan Ja kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Borstvoeding: kleiner dan /b groter dan Ja kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Dosering: kleiner dan /b groter dan 1-2 afhankelijk gewicht kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Max.dagdosering: kleiner dan /b groter dan 3-6 afhankelijk gewicht kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Leeftijd: kleiner dan /b groter dan vanaf 8 jaar kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Gebruiksadvies: kleiner dan /b groter dan 4 uur tussenpozen aanhouden tablet niet door de verpakking drukken laten smelten op de tong kleiner dan b groter dan Gebruiksbeperking: kleiner dan /b groter dan Lever- of nieraandoening fenylketonurie uitgedroogd of ondervoed bloedarmoede astma of gevoelig voor acetylsalicylzuur. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen en alcohol. Bij infectie/ koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Wanneer naar de huisarts: kleiner dan /b groter dan Als u langer dan 2 weken pijnklachten heeft. Als u al langer dan een week griepverschijnselen heeft die niet verbeteren. Als u 3 dagen per week of vaker pijnstillers nodig heeft tegen hoofdpijn. Als u een NSAID gebruikt en last krijgt van uw maag en/of donkerzwarte ontlasting krijgt. Als u meer dan 5 tabletten paracetamol per dag nodig heeft gedurende meer dan 2 weken. kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Werkzame Stoffen kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Stof: kleiner dan /b groter dan paracetamol kleiner dan b groter dan - Hoeveelheid: kleiner dan /b groter dan 500 mg kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Documenten kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan a href=http://db.cbg-meb.nl/bijsluiters/h103421.pdf target=_blank groter dan Bijsluiter Klik om te downloaden kleiner dan /a groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Registratienummer: kleiner dan /b groter dan 103421 kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Registratiecode: kleiner dan /b groter dan RVG kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Leverbaar: kleiner dan /b groter dan Ja kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Bron: kleiner dan /b groter dan CBD kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan GPC: kleiner dan /b groter dan 10000856 kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Bewaarinstructies: kleiner dan /b groter dan Buiten bereik en zicht van kinderen houden beneden 30 C. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Verwijder: kleiner dan /b groter dan Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Houdbaarheid: kleiner dan /b groter dan Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op verpakking na EXP maand en jaar laatste dag vermelde maand. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Risicowaarschuwing: kleiner dan /b groter dan Houd u aan de maximale dagdosering. Bij overschrijding hiervan kan lever- en nierbeschadiging ontstaan. kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Afleverstatus kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Code: kleiner dan /b groter dan AV kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Omschrijving: kleiner dan /b groter dan Algemene Verkoop kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Toedieningsvorm: kleiner dan /b groter dan smelttabletten kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Toepassingsgebied kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan Bij koorts en bij pijn kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij
Deweegschaal.nl zegt: Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Samenstelling: De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Elke orodispergeerbare tablet bevat 500 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn ethylcellulose, mannitol (E421), microkristallijne cellulose (E460), crospovidon, aspartaam (E951), magnesiumstearaat (E572), aardbeismaakstof (bevat onder andere maltodextrine en arabische gom (E414)). Gebruik Gebruik dit geneesmiddel altijd volgens het voorschrift van uw arts of apotheker. Raadpleeg bij twijfel uw arts of apotheker. De dosering voor kinderen moet aan de hand van het lichaamsgewicht worden vastgesteld. De hieronder gegeven informatie over leeftijd van kinderen per gewichtsklasse is niet meer dan een richtlijn. Overschrijd de aangegeven dosis niet. Volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van meer dan 50 kg De aanbevolen dosis is 1 tot 2 tabletten (500 mg tot 1.000 mg) zo nodig elke 4 uur, tot een maximum van 6 tabletten (3g) per dag. De maximale enkele dosis is 1.000 mg. Kinderen en jongeren met een lichaamsgewicht tussen 43 en 50 kg (ongeveer 12-15 jaar): De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 4 uur, tot een maximum van 6 tabletten (3g) per dag. Kinderen met een lichaamsgewicht tussen 33 en 43 kg (ongeveer 11-12 jaar) De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 6 uur, tot een maximum van 4 tabletten (2 g) per dag. Kinderen met een lichaamsgewicht tussen 25 en 33 kg (ongeveer 8-11 jaar) De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 6 uur, tot een maximum van 3 tabletten (1,5 g) per dag. Lees voor gebruik de bijsluiter. Houder van de vergunning voor het in de handel brengen en fabrikant Actavis B.V., Baarnsche Dijk 1, 3741 LN Baarn 09-2014
Voordeligfit.nl zegt: Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Elke orodispergeerbare tablet bevat 500 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn ethylcellulose, mannitol (E421), microkristallijne cellulose (E460), crospovidon, aspartaam (E951), magnesiumstearaat (E572), aardbeismaakstof (bevat onder andere maltodextrine en arabische gom (E414)). Gebruik
Gebruik dit geneesmiddel altijd volgens het voorschrift van uw arts of apotheker. Raadpleeg bij twijfel uw arts of apotheker.
De dosering voor kinderen moet aan de hand van het lichaamsgewicht worden vastgesteld. De hieronder gegeven informatie over leeftijd van kinderen per gewichtsklasse is niet meer dan een richtlijn. Overschrijd
de aangegeven dosis niet.
Volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van meer dan 50 kg De aanbevolen dosis is 1 tot 2 tabletten (500 mg tot 1.000 mg) zo nodig elke 4 uur, tot een maximum van 6 tabletten (3g) per dag. De maximale enkele dosis is 1.000 mg.
Kinderen en jongeren met een lichaamsgewicht tussen 43 en 50 kg (ongeveer 12-15 jaar): De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 4 uur, tot een maximum van 6 tabletten (3g) per dag.
Kinderen met een lichaamsgewicht tussen 33 en 43 kg (ongeveer 11-12 jaar)
De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 6 uur, tot een maximum van 4 tabletten (2 g) per dag.
Kinderen met een lichaamsgewicht tussen 25 en 33 kg (ongeveer 8-11 jaar)
De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 6 uur, tot een maximum van 3 tabletten (1,5 g) per dag.
Lees voor gebruik de bijsluiter. Houder van de vergunning voor het in de handel brengen en fabrikant
Actavis B.V.,
Baarnsche Dijk 1,
3741 LN Baarn

09-2014

De-drogisterij.nl zegt: Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Paracetamol smelttablet aardbei. Kenmerken: Pinex per 20tb. EAN: 8716049010253. Groep: Pinex pijn algemeen.
Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.  Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Elke orodispergeerbare tablet bevat 500 mg paracetamol.  De andere stoffen in dit middel zijn ethylcellulose, mannitol (E421), microkristallijne cellulose (E460), crospovidon, aspartaam (E951), magnesiumstearaat (E572), aardbeismaakstof (bevat onder andere maltodextrine en arabische gom (E414)).  Gebruik
Gebruik dit geneesmiddel altijd volgens het voorschrift van uw arts of apotheker. Raadpleeg bij twijfel uw arts of apotheker. 
De dosering voor kinderen moet aan de hand van het lichaamsgewicht worden vastgesteld. De hieronder gegeven informatie over leeftijd van kinderen per gewichtsklasse is niet meer dan een richtlijn. Overschrijd 
de aangegeven dosis niet. 
Volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van meer dan 50 kg De aanbevolen dosis is 1 tot 2 tabletten (500 mg tot 1.000 mg) zo nodig elke 4 uur, tot een maximum van 6 tabletten (3g) per dag. De maximale enkele dosis is 1.000 mg. 
Kinderen en jongeren met een lichaamsgewicht tussen 43 en 50 kg (ongeveer 12-15 jaar): De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 4 uur, tot een maximum van 6 tabletten (3g) per dag. 
Kinderen met een lichaamsgewicht tussen 33 en 43 kg (ongeveer 11-12 jaar) 
De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 6 uur, tot een maximum van 4 tabletten (2 g) per dag. 
Kinderen met een lichaamsgewicht tussen 25 en 33 kg (ongeveer 8-11 jaar) 
De aanbevolen dosis is 1 tablet (500 mg) zo nodig elke 6 uur, tot een maximum van 3 tabletten (1,5 g) per dag. 
Lees voor gebruik de bijsluiter.Houder van de vergunning voor het in de handel brengen en fabrikant 
Actavis B.V.,
Baarnsche Dijk 1,
3741 LN Baarn 
09-2014
Lees meer product omschrijvingen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™