Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Leidapharm Kind Paracetamol Kauwtabletten 120mg 10st

Leida pharm Kind Paracetamol Kauwtabletten is geschikt voor kinderen tot 9 jaar met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.De werkzame stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De kauwtabletten zijn verpakt in een hygienische doordrukstripverpakking. DoseringKinderen van 3-12 maanden (5,5-10kg): een halve kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.Kinderen van 1-2 jaar (10-12,5 kg): een kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.Kinderen van 2-4 jaar (12,5-17kg): een tot anderhalve kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.Kinderen van 4-6 jaar (17-22kg): anderhalve kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.Kinderen van 6-9 jaar: twee kauwtabletten 4 tot 6 maal per dag. WaarschuwingenNiet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol. Lees voor het gebruik de bijsluiter. Tags: kinderparacetamol, kinder paracetamol, kinder, paracetamol. Ga naar Deonlinedrogist.nl
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 13882 reviews »
Op werkdagen voor 21:30 uur besteld, volgende dag in huis
1,09
Bij je thuis voor 5,04
Thuiswinkel Waarborg
Deonlinedrogist.nl
"Klasse shop" 11666 reviews »
Levertijd: 3 - 5 dagen
1,08
Bij je thuis voor 5,03
Thuiswinkel Waarborg
Bestel bij Drogisterij.net

Prijzen voor Leidapharm Kind Paracetamol Kauwtabletten 120mg 10st 2 shops

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Klasse shop"
Leidapharm Kind Paracetamol Kauwtabletten 120mg 10st  -  Nieuw  -  Bij je thuis voor 5,04
Levertijd: Op werkdagen voor 21:30 uur besteld, volgende dag in huis
1,09
"Klasse shop"
Leidapharm kinderparacetamol  -  Nieuw  -  Bij je thuis voor 5,03
Levertijd: 3 - 5 dagen
1,08
Specificaties
Algemene productdetails
Merk Leidapharm
Toediening Tabletten
Deonlinedrogist.nl zegt: Deonlinedrogist zegt: Leida pharm Kind Paracetamol Kauwtabletten is geschikt voor kinderen tot 9 jaar met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.De werkzame stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De kauwtabletten zijn verpakt in een hygienische doordrukstripverpakking. DoseringKinderen van 3-12 maanden (5,5-10kg): een halve kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.Kinderen van 1-2 jaar (10-12,5 kg): een kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.Kinderen van 2-4 jaar (12,5-17kg): een tot anderhalve kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.Kinderen van 4-6 jaar (17-22kg): anderhalve kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.Kinderen van 6-9 jaar: twee kauwtabletten 4 tot 6 maal per dag. WaarschuwingenNiet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol. Lees voor het gebruik de bijsluiter. Tags: kinderparacetamol, kinder paracetamol, kinder, paracetamol.
Ga naar Deonlinedrogist.nl
Drogisterij.net zegt: Drogisterij.net zegt: Leidapharm kinderparacetamol kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Overgevoelig voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Zwangerschap: kleiner dan /b groter dan NVT kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Borstvoeding: kleiner dan /b groter dan NVT kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Dosering: kleiner dan /b groter dan 05-2 afhankelijk leeftijd kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Max.dagdosering: kleiner dan /b groter dan 2-12 afhankelijk leeftijd kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Leeftijd: kleiner dan /b groter dan 3 maanden tot 9 jaar kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Gebruiksadvies: kleiner dan /b groter dan 4 uur tussenpozen aanhouden opkauwen of fijngemaakt met water of limonade innemen kleiner dan b groter dan Gebruiksbeperking: kleiner dan /b groter dan Lever- of nierfunctiestoornissen. Niet i.c.m. bepaalde geneesmiddelen. Niet langer gebruiken dan 14 dagen. Bij kinderen tot 4 jaar niet langer gebruiken dan 2 dagen. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Wanneer naar de huisarts: kleiner dan /b groter dan Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vakerpijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Werkzame Stoffen kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Stof: kleiner dan /b groter dan paracetamol kleiner dan b groter dan - Hoeveelheid: kleiner dan /b groter dan 120 mg kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Documenten kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan a href=http://db.cbg-meb.nl/bijsluiters/h21952.pdf target=_blank groter dan Bijsluiter Klik om te downloaden kleiner dan /a groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Registratienummer: kleiner dan /b groter dan 21952 kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Registratiecode: kleiner dan /b groter dan RVG kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Leverbaar: kleiner dan /b groter dan Ja kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Bron: kleiner dan /b groter dan CBD kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan GPC: kleiner dan /b groter dan 10000856 kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Bewaarinstructies: kleiner dan /b groter dan Buiten bereik en zicht van kinderen houden beneden 25 C in oorspronkelijke verpakking. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Houdbaarheid: kleiner dan /b groter dan Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op verpakking na EXP maand en jaar laatste dag vermelde maand. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Risicowaarschuwing: kleiner dan /b groter dan De maximale dagdosering niet overschrijden. kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Afleverstatus kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Code: kleiner dan /b groter dan AV kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Omschrijving: kleiner dan /b groter dan Algemene Verkoop kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Toedieningsvorm: kleiner dan /b groter dan kauwtablet kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Toepassingsgebied kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan Bij koorts en bij pijn kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij
Lees meer product omschrijvingen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.