Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Roter paracetamol

Roter paracetamol kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Zwangerschap: kleiner dan /b groter dan Ja kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Borstvoeding: kleiner dan /b groter dan Ja korte tijd kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Dosering: kleiner dan /b groter dan 05-2 afhankelijk leeftijd kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Max.dagdosering: kleiner dan /b groter dan 2-6 afhankelijk leeftijd kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Leeftijd: kleiner dan /b groter dan vanaf 6 jaar kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Gebruiksadvies: kleiner dan /b groter dan minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdgroep innemen met ruime hoeveelheid water 4 uur tussenpozen aanhouden kleiner dan b groter dan Gebruiksbeperking: kleiner dan /b groter dan Lever- of nierstoornissen fenylketonurie syndroom van Gilbert Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficintie hemolytische anemie uitdroging chronische ondervoeding astma met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen en alcohol. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Wanneer naar de huisarts: kleiner dan /b groter dan Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag gedurende meer dan 2 weken. kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Werkzame Stoffen kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Stof: kleiner dan /b groter dan paracetamol kleiner dan b groter dan - Hoeveelheid: kleiner dan /b groter dan 500 mg kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Documenten kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan a href=http://db.cbg-meb.nl/bijsluiters/h28771.pdf target=_blank groter dan Bijsluiter Klik om te downloaden kleiner dan /a groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Registratienummer: kleiner dan /b groter dan 28771 kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Registratiecode: kleiner dan /b groter dan RVG kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Leverbaar: kleiner dan /b groter dan Ja kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Bron: kleiner dan /b groter dan CBD kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan GPC: kleiner dan /b groter dan 10000856 kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Bewaarinstructies: kleiner dan /b groter dan Buiten bereik en zicht van kinderen houden beneden 25 C in oorspronkelijke verpakking. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Verwijder: kleiner dan /b groter dan Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Houdbaarheid: kleiner dan /b groter dan Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket na EXPmaand en jaar laatste dag vermelde maand. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Risicowaarschuwing: kleiner dan /b groter dan Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen. kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Afleverstatus kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Code: kleiner dan /b groter dan UAD kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Omschrijving: kleiner dan /b groter dan Uitsluitend apotheek of drogist kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Toedieningsvorm: kleiner dan /b groter dan tablet kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Toepassingsgebied kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan Bij koorts en bij pijn kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij
De meeste shoppers kiezen
"Prima shop" 41 reviews »
Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis
1,79
Bij je thuis voor 5,74
Thuiswinkel Waarborg
Bestel bij Drogisterij.net
"Aardige shop" 10 reviews »
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
2,42
Bij je thuis voor 7,37
Webshop Keurmerk
Bestel bij De-drogisterij.nl

Prijzen voor Roter Paracetamol 500 mg 50tb 2 shops

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Prima shop"
Maat: 50TABL  -  Nieuw  -  Bij je thuis voor 5,74
Levertijd: Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis
1,79
"Aardige shop"
Roter Paracetamol 500 mg  -  Nieuw  -  Bij je thuis voor 7,37
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
2,42
Specificaties
Algemene productdetails
Merk Roter
Soort geneesmiddelen Pijnstillers
Doelgroep Kinderen
Toediening Tabletten
Drogisterij.net zegt: Roter paracetamol kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Zwangerschap: kleiner dan /b groter dan Ja kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Borstvoeding: kleiner dan /b groter dan Ja korte tijd kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Dosering: kleiner dan /b groter dan 05-2 afhankelijk leeftijd kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Max.dagdosering: kleiner dan /b groter dan 2-6 afhankelijk leeftijd kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Leeftijd: kleiner dan /b groter dan vanaf 6 jaar kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Gebruiksadvies: kleiner dan /b groter dan minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdgroep innemen met ruime hoeveelheid water 4 uur tussenpozen aanhouden kleiner dan b groter dan Gebruiksbeperking: kleiner dan /b groter dan Lever- of nierstoornissen fenylketonurie syndroom van Gilbert Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficintie hemolytische anemie uitdroging chronische ondervoeding astma met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen en alcohol. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Wanneer naar de huisarts: kleiner dan /b groter dan Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag gedurende meer dan 2 weken. kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Werkzame Stoffen kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Stof: kleiner dan /b groter dan paracetamol kleiner dan b groter dan - Hoeveelheid: kleiner dan /b groter dan 500 mg kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Documenten kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan a href=http://db.cbg-meb.nl/bijsluiters/h28771.pdf target=_blank groter dan Bijsluiter Klik om te downloaden kleiner dan /a groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Registratienummer: kleiner dan /b groter dan 28771 kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Registratiecode: kleiner dan /b groter dan RVG kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Leverbaar: kleiner dan /b groter dan Ja kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Bron: kleiner dan /b groter dan CBD kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan GPC: kleiner dan /b groter dan 10000856 kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Bewaarinstructies: kleiner dan /b groter dan Buiten bereik en zicht van kinderen houden beneden 25 C in oorspronkelijke verpakking. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Verwijder: kleiner dan /b groter dan Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Houdbaarheid: kleiner dan /b groter dan Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket na EXPmaand en jaar laatste dag vermelde maand. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Risicowaarschuwing: kleiner dan /b groter dan Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen. kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Afleverstatus kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Code: kleiner dan /b groter dan UAD kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Omschrijving: kleiner dan /b groter dan Uitsluitend apotheek of drogist kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Toedieningsvorm: kleiner dan /b groter dan tablet kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Toepassingsgebied kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan Bij koorts en bij pijn kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij
De-drogisterij.nl zegt: Roter Paracetamol is pijnstillend en koortsverlagend bij griep verkoudheid; hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts pijn na vaccinatie. 500 mg. Kenmerken: Roter per 50tb. EAN: 8713304103644. Groep: Roter pijn algemeen.
Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen.
Geneesmiddel.
Samenstelling
De werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaat.
Dosering
Kinderen van 9 tot 12 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 3-4x per dag. Kinderen van 12-15 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 4-6x per dag. Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 1 tablet per keer, max. 6 keer per dag.
Let op!
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of fenylketonurie (te wijten aan de aanwezigheid van aspartaam).
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Houder van de vergunning voor het in de handel brengenImgroma B.V.Verrijn Stuartweg 601112 AX Diemen 09-2014
Lees meer product omschrijvingen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.