Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Leidapharm Paracetamol 500 mg

Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.. Kenmerken: Leidapharm per 50tb. EAN: 8712755005347. Groep: Leidapharm pijn algemeen.
Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.
Geneesmiddel
Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol.
De werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaatGebruik:
Kinderen van 4 tot 6 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Kinderen van 9 tot 12 jaar: één tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Volwassenen: één of 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag.

Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een bepaalde groep.

De tabletten kunnen worden ingenomen door deze met wat vloeistof door te slikken. U kunt de tabletten ook eerst in een glas lauw water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken.

- Paracetamol Actavis 500 is niet geschikt voor kinderen jonger dan 4
jaar.
- Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
- Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende
producten.
- De aangegeven dosering niet overschrijden.
- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan
toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.
- Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen
aanhoudt of erger, of als er zich andere verschijnselen voordoen,
dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden
geraadpleegd.
- De inname van paracetamol met voedsel en drank heeft geen invloed
op de werkzaamheid van het geneesmiddel.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
De registratiehouder van dit geneesmiddel is
Leidapharm B.V.,
Archimedesweg 2,
2333 CN Leiden,

Te koop bij 1 shop 1 shop

dagprijs
levertijd
beoordeling
shops
 
"Aardige shop"
Leidapharm Paracetamol 500 mg  -  Nieuw  -  Bij je thuis voor 6,35
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
1,40
Specificaties
Algemene productdetails
Merk Leidapharm
Toediening Tabletten
De-drogisterij.nl zegt: Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.. Kenmerken: Leidapharm per 50tb. EAN: 8712755005347. Groep: Leidapharm pijn algemeen.
Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.
Geneesmiddel
Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol.
De werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaatGebruik:
Kinderen van 4 tot 6 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Kinderen van 9 tot 12 jaar: één tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Volwassenen: één of 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag.

Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een bepaalde groep.

De tabletten kunnen worden ingenomen door deze met wat vloeistof door te slikken. U kunt de tabletten ook eerst in een glas lauw water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken.

- Paracetamol Actavis 500 is niet geschikt voor kinderen jonger dan 4
jaar.
- Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
- Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende
producten.
- De aangegeven dosering niet overschrijden.
- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan
toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.
- Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen
aanhoudt of erger, of als er zich andere verschijnselen voordoen,
dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden
geraadpleegd.
- De inname van paracetamol met voedsel en drank heeft geen invloed
op de werkzaamheid van het geneesmiddel.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
De registratiehouder van dit geneesmiddel is
Leidapharm B.V.,
Archimedesweg 2,
2333 CN Leiden,
Lees meer product omschrijvingen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.