Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Roter Paracof 20 tabletten Bekijk shops

Roter Paracof 20 tabletten

Roter Paracof: bij pijn en koortsDe werkzame stoffen in Paracof zijn paracetamol en coffeine. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Coffeine versterkt mogelijk het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. Ga naar Drogistplein.nl
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 19 reviews »
Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis
2,05
Bij je thuis voor 5,-
Thuiswinkel waarborg
Bekijk op Drogistplein.nl
"Klasse shop" 2 reviews »
Op werkdagen voor 20:30 uur besteld, volgende werkdag in huis
2,15
Bij je thuis voor 7,10
Webshop Keurmerk
Gezondheid-Aanbiedingen.nl
"Klasse shop" 58 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
2,22
2,61
Bij je thuis voor 7,97
Webshop Keurmerk
Gezonderwinkelen.nl

Prijzen voor Roter Paracof 20 tablettenTe koop bij 8 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Klasse shop" Roter Paracof 20 tabletten  -  Bij je thuis voor 5,- Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis 2,05
"Klasse shop" Roter Paracof 20tb  -  Bij je thuis voor 7,10 Op werkdagen voor 20:30 uur besteld, volgende werkdag in huis 2,15
"Klasse shop" Roter Paracof 500/50mg 20 tabletten  -  Bij je thuis voor 7,97 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis 2,61 2,22
Roter Paracof 20tb  -  Bij je thuis voor 6,10 op werkdagen voor 20:30 uur besteld, volgende dag in huis 2,15
"Aardige shop" Roter Paracof  -  Bij je thuis voor 6,85 Levertijd: 1 - 2 werkdagen 1,90
"Klasse shop" Roter paracof  -  Bij je thuis voor 6,17 Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis 2,22
"Onbekend" Roter Paracof  -  Bij je thuis voor 7,15 op werkdagen voor 21:00 uur besteld, volgende werkdag in huis. 2,15
"Klasse shop" Roter Paracof 20tb  -  Bij je thuis voor 8,10 Op werkdagen voor 21:00 uur besteld, volgende dag in huis 2,15
Specificaties
Algemene productdetails
MerkRoter
Soort geneesmiddelenPijnstillers
ToedieningTabletten
Drogistplein.nl zegt: Roter Paracof: bij pijn en koortsDe werkzame stoffen in Paracof zijn paracetamol en coffeine. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Coffeine versterkt mogelijk het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten.
Ga naar Drogistplein.nl
Gezondheid-Aanbiedingen.nl zegt: Roter Paracof is pijnstillend en koortsverlagend bij griep en verkoudheid; pijnstillend bij hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie.
Geneesmiddel - RVG 28772
Samenstelling
De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere bestanddelen zijn: maïszetmeel, gelatine (E485), croscarmellosenatrium (E468), magnesiumstearaat (E470b).
Dosering
Tabletten uiteen laten vallen in ruime hoeveelheid water. Volwassenen: driemaal daags 1 tot 2 tabletten; max. 6 tabletten per etmaal. Kinderen van 12-15 jaar: 4-6x daags 1 tablet; max. 6 per etmaal. Kinderen van 9-12 jaar: 3-4x daags 1 tablet; max. 6 per etmaal. Kinderen van 6-9 jaar: 4-6x daags een halve tablet; max. 3 per etmaal.
Let op!
Niet langdurig gebruiken. Arts raadplegen bij aanhoudende klachten, zwangerschap en borstvoeding. Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of cafeïne. Voorzichtig gebruiken bij lever- en nieraandoeningen. Oppassen bij alcoholisme.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Houder van de vergunning voor het in de handel brengen
Imgroma B.V.Verrijn Stuartweg 601112 AX Diemen
Ga naar Gezondheid-Aanbiedingen.nl
Gezonderwinkelen.nl zegt: ROTER PARACOF TABLETTEN 500 / 500MG Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Toepassing
ROTER Paracof wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na inenting.
Niet te gebruiken bij
Bij overgevoeligheid voor Paracetamol, Coffeine, of een van de hulpstoffen.
Werking
ROTROTER Paracof is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel.
Samenstelling
Werkzame stof:
Een tablet bevat 500 mg Paracetamol en 50 mg Coffeine als werkzame bestanddelen.
Hulpstoffen:
Microkristallijne cellulose, voorverstijfseld zetmeel, natriumzetmeelglycolaat en magnesiumstearaat.
De tabletten bevatten geen lactose, gluten, zout of suiker.
Gebruik tijdens zwangerschap en borstvoeding
Tijdens de zwangerschap en het geven van borstvoeding alleen gebruiken na overleg met uw arts.
Rijvaardigheid en het gebruik van machines
Het is niet te verwachten dat Paracof invloed heeft op deze vaardigheden.
Overdosering
Bij een (vermoede) overdosering dient u direct een arts te waarschuwen.
Verschijnselen van een overdosering zijn onder meer: misselijkheid, braken, gebrek aan eetlust en ernstige leverbeschadigingen die bij te laat handelen onherstelbaar zijn.
Bijwerkingen
Overgevoeligheidsverschijnselen, zoals huiduitslag, galbulten en koorts kunnen voorkomen. Bij chronisch gebruik kunnen leverbeschadigingen optreden. Zelden zijn afwijkingen in het bloedbeeld waargenomen (agranulocytose, trombocytopenische purpura en hemolytische anemie). Indien bij u een bijwerking optreedt die u als ernstig ervaart of die niet wordt vermeld in de bijsluiter raadpleeg dan uw arts.
Bewaren
Bewaar ROTER Paracof bij kamertemperatuur (15-25 °C) op een droge plaats, buiten het bereik van kinderen. De uiterste gebruiksdatum van dit product staat vermeld op het doosje en op de strip naast de letters EXP.
Lees voor gebruik de bijsluiter Werkzame stof(fen)
COFFEINE 0-WATER PARACETAMOL Contra indicaties
Overgevoeligheid voor de werkzame bestanddelen paracetamol en coffeine of voor een van de hulpstoffen. Risicowaarschuwing:
- Overleg met uw huisarts als u ook andere pijnstillers gebruikt, bijvoorbeeld op recept.Zelfcheck/ Wanneer naar dokter
- Als u langer dan twee weken pijnklachten heeft. - Als u al langer dan een week griepverschijnselen heeft die niet verbeteren. - Als u drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig heeft tegen hoofdpijn. - Als u meer dan 6 tabletten per dag nodig heeft, gedurende meer dan 2 weken. Lees voor gebruik de bijsluiter
Ga naar Gezonderwinkelen.nl
Mooigezond4u.nl zegt: Roter Paracof is pijnstillend en koortsverlagend bij griep en verkoudheid; pijnstillend bij hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie.

Geneesmiddel - RVG 28772

Samenstelling
De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere bestanddelen zijn: maïszetmeel, gelatine (E485), croscarmellosenatrium (E468),
magnesiumstearaat (E470b).

Dosering
Tabletten uiteen laten vallen in ruime hoeveelheid water. Volwassenen: driemaal daags 1 tot 2 tabletten; max. 6 tabletten per etmaal. Kinderen van 12-15 jaar: 4-6x daags 1 tablet; max. 6 per etmaal. Kinderen van 9-12 jaar: 3-4x daags 1 tablet; max. 6 per etmaal. Kinderen van 6-9 jaar: 4-6x daags een halve tablet; max. 3 per etmaal.

Let op!
Niet langdurig gebruiken. Arts raadplegen bij aanhoudende klachten, zwangerschap en borstvoeding. Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of cafeïne. Voorzichtig gebruiken bij lever- en nieraandoeningen. Oppassen bij alcoholisme.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Houder van de vergunning voor het in de handel brengenImgroma B.V.Verrijn Stuartweg 601112 AX Diemen
De-drogisterij.nl zegt: Roter Paracof is pijnstillend en koortsverlagend bij griep verkoudheid; hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts pijn na vaccinatie.. Kenmerken: Roter per 20tb. EAN: 8713304103019. Groep: Roter pijn algemeen.
Roter Paracof is pijnstillend en koortsverlagend bij griep en verkoudheid; pijnstillend bij hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie.
Geneesmiddel - RVG 28772
Samenstelling 
De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere bestanddelen zijn: maïszetmeel, gelatine (E485), croscarmellosenatrium (E468), 
magnesiumstearaat (E470b). 
Dosering
Tabletten uiteen laten vallen in ruime hoeveelheid water. Volwassenen: driemaal daags 1 tot 2 tabletten; max. 6 tabletten per etmaal. Kinderen van 12-15 jaar: 4-6x daags 1 tablet; max. 6 per etmaal. Kinderen van 9-12 jaar: 3-4x daags 1 tablet; max. 6 per etmaal. Kinderen van 6-9 jaar: 4-6x daags een halve tablet; max. 3 per etmaal.
Let op!
Niet langdurig gebruiken. Arts raadplegen bij aanhoudende klachten, zwangerschap en borstvoeding. Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of cafeïne. Voorzichtig gebruiken bij lever- en nieraandoeningen. Oppassen bij alcoholisme.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Houder van de vergunning voor het in de handel brengenImgroma B.V.Verrijn Stuartweg 601112 AX Dieme
Drogisterij.net zegt: Roter paracof kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Allergie voor n van de werkzame stoffen in dit geneesmiddel. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Zwangerschap: kleiner dan /b groter dan Overleg arts kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Borstvoeding: kleiner dan /b groter dan Overleg arts kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Dosering: kleiner dan /b groter dan 05-2 afhankelijk leeftijd kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Max.dagdosering: kleiner dan /b groter dan 2-6 kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Leeftijd: kleiner dan /b groter dan vanaf 6 jaar kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Gebruiksadvies: kleiner dan /b groter dan 4 uur tussenpozen aanhouden innemen met ruime hoeveelheid water kleiner dan b groter dan Gebruiksbeperking: kleiner dan /b groter dan Lever-/nierfunctiestoornissen. Schadelijk bij overmatig alcoholgebruik. Niet langer dan 14 dagen gebruiken. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Wanneer naar de huisarts: kleiner dan /b groter dan Als u langer dan 2 weken pijnklachten heeft. Als u al langer dan een week griepverschijnselen heeft die niet verbeteren. Als u 3 dagen per week of vaker pijnstillers nodig heeft tegen hoofdpijn. Als u een NSAID gebruikt en last krijgt van uw maag en/of donkerzwarte ontlasting krijgt. Als u meer dan 5 tabletten paracetamol per dag nodig heeft gedurende meer dan 2 weken. kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Werkzame Stoffen kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Stof: kleiner dan /b groter dan coffene kleiner dan b groter dan - Hoeveelheid: kleiner dan /b groter dan 50 mg kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Stof: kleiner dan /b groter dan paracetamol kleiner dan b groter dan - Hoeveelheid: kleiner dan /b groter dan 500 mg kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Documenten kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan a href=http://db.cbg-meb.nl/bijsluiters/h28772.pdf target=_blank groter dan Bijsluiter Klik om te downloaden kleiner dan /a groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Registratienummer: kleiner dan /b groter dan 28772 kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Registratiecode: kleiner dan /b groter dan RVG kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Leverbaar: kleiner dan /b groter dan Ja kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Bron: kleiner dan /b groter dan CBD kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan GPC: kleiner dan /b groter dan 10000856 kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Bewaarinstructies: kleiner dan /b groter dan Buiten bereik en zicht van kinderen houden beneden 25 C in originele verpakking in droge omgeving. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Verwijder: kleiner dan /b groter dan Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Houdbaarheid: kleiner dan /b groter dan Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket na EXP maand en jaar laatste dag vermelde maand. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Risicowaarschuwing: kleiner dan /b groter dan Houd u aan de maximale dagdosering. Bij overschrijding hiervan kan lever- en nierbeschadiging ontstaan. kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Afleverstatus kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Code: kleiner dan /b groter dan AV kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Omschrijving: kleiner dan /b groter dan Algemene Verkoop kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Toedieningsvorm: kleiner dan /b groter dan tablet kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Toepassingsgebied kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan Bij koorts en bij pijn kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij
Voordeligfit.nl zegt: Roter Paracof is pijnstillend en koortsverlagend bij griep en verkoudheid; pijnstillend bij hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie.

Geneesmiddel - RVG 28772

Samenstelling
De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere bestanddelen zijn: maïszetmeel, gelatine (E485), croscarmellosenatrium (E468),
magnesiumstearaat (E470b).

Dosering
Tabletten uiteen laten vallen in ruime hoeveelheid water. Volwassenen: driemaal daags 1 tot 2 tabletten; max. 6 tabletten per etmaal. Kinderen van 12-15 jaar: 4-6x daags 1 tablet; max. 6 per etmaal. Kinderen van 9-12 jaar: 3-4x daags 1 tablet; max. 6 per etmaal. Kinderen van 6-9 jaar: 4-6x daags een halve tablet; max. 3 per etmaal.

Let op!
Niet langdurig gebruiken. Arts raadplegen bij aanhoudende klachten, zwangerschap en borstvoeding. Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of cafeïne. Voorzichtig gebruiken bij lever- en nieraandoeningen. Oppassen bij alcoholisme.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Houder van de vergunning voor het in de handel brengen Imgroma B.V. Verrijn Stuartweg 60 1112 AX Diemen
Deweegschaal.nl zegt: Roter Paracof is pijnstillend en koortsverlagend bij griep en verkoudheid; pijnstillend bij hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Geneesmiddel - RVG 28772 Samenstelling De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere bestanddelen zijn: maïszetmeel, gelatine (E485), croscarmellosenatrium (E468), magnesiumstearaat (E470b). Dosering Tabletten uiteen laten vallen in ruime hoeveelheid water. Volwassenen: driemaal daags 1 tot 2 tabletten; max. 6 tabletten per etmaal. Kinderen van 12-15 jaar: 4-6x daags 1 tablet; max. 6 per etmaal. Kinderen van 9-12 jaar: 3-4x daags 1 tablet; max. 6 per etmaal. Kinderen van 6-9 jaar: 4-6x daags een halve tablet; max. 3 per etmaal. Let op! Niet langdurig gebruiken. Arts raadplegen bij aanhoudende klachten, zwangerschap en borstvoeding. Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of cafeïne. Voorzichtig gebruiken bij lever- en nieraandoeningen. Oppassen bij alcoholisme. Lees voor gebruik de bijsluiter. Houder van de vergunning voor het in de handel brengen Imgroma B.V. Verrijn Stuartweg 60 1112 AX Diemen
Lees meer product omschrijvingen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™