Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Panadol Plus Gladde Tablet 500 mg 48 tabletten Bekijk shops

Panadol Plus Gladde Tablet 500 mg 48 tabletten

Bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting. De werkzame stoffen in Panadol plus zijn paracetamol (500mg) en coffeine (65mg). Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeine versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Ga naar Drogistplein.nl
De meeste shoppers kiezen
"Klasse shop" 19 reviews »
Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis
4,89
Bij je thuis voor 7,84
Thuiswinkel waarborg
Bekijk op Drogistplein.nl
"Klasse shop" 58 reviews »
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis
4,39
Bij je thuis voor 10,14
Webshop Keurmerk
Gezonderwinkelen.nl
"Klasse shop" 463 reviews »
Op werkdagen voor 21:00 uur besteld, volgende dag in huis
4,99
Bij je thuis voor 10,94
Thuiswinkel waarborg
Bestel bij Deweegschaal.nl

Prijzen voor Panadol Plus Gladde Tablet 500 mg 48 tablettenTe koop bij 7 shops

dagprijs levertijd beoordeling shops  
"Klasse shop" Panadol Plus Gladde Tablet 500 mg 48 tabletten  -  Bij je thuis voor 7,84 Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis 4,89
"Klasse shop" Panadol Plus Rood Paracetamol+Coffeine 48 tabletten  -  Bij je thuis voor 10,14 Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, volgende dag in huis 4,39
"Klasse shop" Panadol Panadol plus glad 48tb  -  Bij je thuis voor 10,94 Op werkdagen voor 21:00 uur besteld, volgende dag in huis 4,99
"Klasse shop" Panadol Plus gladde tablet  -  Bij je thuis voor 9,29 Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis 5,34
Panadol Panadol plus glad 48tb  -  Bij je thuis voor 8,94 op werkdagen voor 20:30 uur besteld, volgende dag in huis 4,99
"Onbekend" Panadol plus glad  -  Bij je thuis voor 9,99 op werkdagen voor 21:00 uur besteld, volgende werkdag in huis. 4,99
"Prima shop" Panadol Panadol plus glad  -  Bij je thuis voor 9,06 Levertijd: 1 - 2 werkdagen 4,11
Specificaties
Algemene productdetails
MerkPanadol
Soort geneesmiddelenPijnstillers
ToedieningTabletten
Drogistplein.nl zegt: Bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting. De werkzame stoffen in Panadol plus zijn paracetamol (500mg) en coffeine (65mg). Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeine versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.
Ga naar Drogistplein.nl
Gezonderwinkelen.nl zegt: Panadol Plus Tabletten Glad Bij hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, oorpijn, artrose (versleten gewrichten), spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. Werkzame stof
De werkzame stoffen in Panadol Plus(R) Gladde Tablet zijn paracetamol 500 mg en coffeine 50 mg.
Toepassing
Paracetamol wordt gebruikt bij:
- koorts en pijn bij griep en verkoudheid
- koorts en pijn na vaccinatie
- hoofdpijn
- menstruatiepijn
- spit
- zenuwpijn
- kiespijn
- menstruatiepijn
- spierpijn.
Lees voor gebruik de bijsluiter Werkzame stof(fen)
COFFEINE 0-WATER PARACETAMOL Contra indicaties
Panadol Plus Gladde tablet mag niet gebruikt worden bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor een van de andere bestanddelen van de tablet.
Ga naar Gezonderwinkelen.nl
Deweegschaal.nl zegt: Panadol Plus Gladde tablet Panadol Plus gladde tablet bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting. - Panadol Plus Gladde tablet behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben. - Coffeïne kan de werking van paracetamol versterken Geneesmiddel. Samenstelling De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. paracetamol en 65 mg coffeïne. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn: voorverstijfseld zetmeel, maïszetmeel, talk, natriumcarboxymethylcellulosepolymeer (type A), hypromellose, stearinezuur, polyvidon, triacetin en kaliumsorbaat (conserveermiddel E202). Dosering Volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur. Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht): 1 tablet per keer (500 mg), maximaal 3 keer per 24 uur. Gebruik De tablet heel doorslikken met voldoende water. Eventueel de tablet in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken. Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op U bent allergisch voor paracetamol of voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Fabrikant: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare B.V. Postbus 757 3700 AT Zeist
Drogisterij.net zegt: Panadol Plus gladde tablet kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Zwangerschap: kleiner dan /b groter dan Nee kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Borstvoeding: kleiner dan /b groter dan Ja korte tijd kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Dosering: kleiner dan /b groter dan 1-2 afhankelijk leeftijd kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Max.dagdosering: kleiner dan /b groter dan 3-6 kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Leeftijd: kleiner dan /b groter dan vanaf 12 jaar kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Gebruiksadvies: kleiner dan /b groter dan 4 uur tussenpozen aanhouden innemen met ruime hoeveelheid water kleiner dan b groter dan Gebruiksbeperking: kleiner dan /b groter dan Lever-en nierfunctiestoornissen hemolytische anemie uitdroging chronische ondervoeding. Astma en gevoelig voor acetylsalicylzuur. Schadelijk bij overmatig alcoholgebruik. Bij koorts niet langer dan 3 dagen bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken als de klacht aanhoud. Niet langer dan 14 dagen gebruiken. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Wanneer naar de huisarts: kleiner dan /b groter dan Als u langer dan 2 weken pijnklachten heeft. Als u al langer dan een week griepverschijnselen heeft die niet verbeteren. Als u 3 dagen per week of vaker pijnstillers nodig heeft tegen hoofdpijn. Als u een NSAID gebruikt en last krijgt van uw maag en/of donkerzwarte ontlasting krijgt. Als u meer dan 5 tabletten paracetamol per dag nodig heeft gedurende meer dan 2 weken. kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Werkzame Stoffen kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Stof: kleiner dan /b groter dan paracetamol kleiner dan b groter dan - Hoeveelheid: kleiner dan /b groter dan 500 mg kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Stof: kleiner dan /b groter dan coffene kleiner dan b groter dan - Hoeveelheid: kleiner dan /b groter dan 65 mg kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Documenten kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan a href=http://db.cbg-meb.nl/bijsluiters/h22053.pdf target=_blank groter dan Bijsluiter Klik om te downloaden kleiner dan /a groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Registratienummer: kleiner dan /b groter dan 22053 kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Registratiecode: kleiner dan /b groter dan RVG kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Leverbaar: kleiner dan /b groter dan Ja kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Bron: kleiner dan /b groter dan CBD kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan GPC: kleiner dan /b groter dan 10000856 kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Bewaarinstructies: kleiner dan /b groter dan Buiten bereik en zicht van kinderen houden beneden 25 C in oorspronkelijke verpakking ter bescherming tegen vocht. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Verwijder: kleiner dan /b groter dan Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Houdbaarheid: kleiner dan /b groter dan Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket na EXP maand en jaar laatste dag vermelde maand. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Risicowaarschuwing: kleiner dan /b groter dan Houd u aan de maximale dagdosering. Bij overschrijding hiervan kan lever- en nierbeschadiging ontstaan. kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Afleverstatus kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Code: kleiner dan /b groter dan UAD kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Omschrijving: kleiner dan /b groter dan Uitsluitend apotheek of drogist kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Toedieningsvorm: kleiner dan /b groter dan tablet kleiner dan br groter dan kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Toepassingsgebied kleiner dan /b groter dan kleiner dan br groter dan Bij koorts en bij pijn kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij
Mooigezond4u.nl zegt: Panadol Plus Gladde tablet
Panadol Plus gladde tablet bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting.
- Panadol Plus Gladde tablet behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben.
- Coffeïne kan de werking van paracetamol versterken

Geneesmiddel.

Samenstelling
De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne.
paracetamol en 65 mg coffeïne. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn: voorverstijfseld zetmeel, maïszetmeel, talk, natriumcarboxymethylcellulosepolymeer (type A), hypromellose, stearinezuur, polyvidon, triacetin en kaliumsorbaat (conserveermiddel E202).

Dosering
Volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht):
1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur.
Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht):
1 tablet per keer (500 mg), maximaal 3 keer per 24 uur.

Gebruik
De tablet heel doorslikken met voldoende water. Eventueel de tablet in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op
U bent allergisch voor paracetamol of voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.

Fabrikant:
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare B.V.
Postbus 757
3700 AT Zeist
Voordeligfit.nl zegt: Panadol Plus Gladde tablet
Panadol Plus gladde tablet bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting.
- Panadol Plus Gladde tablet behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben.
- Coffeïne kan de werking van paracetamol versterken

Geneesmiddel.

Samenstelling
De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne.
paracetamol en 65 mg coffeïne. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn: voorverstijfseld zetmeel, maïszetmeel, talk, natriumcarboxymethylcellulosepolymeer (type A), hypromellose, stearinezuur, polyvidon, triacetin en kaliumsorbaat (conserveermiddel E202).

Dosering
Volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht):
1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur.
Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht):
1 tablet per keer (500 mg), maximaal 3 keer per 24 uur.

Gebruik
De tablet heel doorslikken met voldoende water. Eventueel de tablet in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op
U bent allergisch voor paracetamol of voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.

Fabrikant:
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare B.V.
Postbus 757
3700 AT Zeist
De-drogisterij.nl zegt: Panadol Plus gladde tablet bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn griep verkoudheid, na inenting. glad. Kenmerken: Panadol per 48tb. EAN: 8710464105587. Groep: Panadol pijn algemeen.
Panadol Plus Gladde tablet
Panadol Plus gladde tablet bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting.
- Panadol Plus Gladde tablet behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben.
- Coffeïne kan de werking van paracetamol versterken
Geneesmiddel.
Samenstelling
De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. 
paracetamol en 65 mg coffeïne. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn: voorverstijfseld zetmeel, maïszetmeel, talk, natriumcarboxymethylcellulosepolymeer (type A), hypromellose, stearinezuur, polyvidon, triacetin en kaliumsorbaat (conserveermiddel E202).
Dosering
Volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht):
1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur.
Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht):
1 tablet per keer (500 mg), maximaal 3 keer per 24 uur.

Gebruik
De tablet heel doorslikken met voldoende water. Eventueel de tablet in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken.
Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op
U bent allergisch voor paracetamol of voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
Fabrikant:
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare B.V.
Postbus 757
3700 AT Zeist
Lees meer product omschrijvingen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™