Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Roter Paracetamol Liquid 500 mg 20 liquidcaps

Andere varianten

Voor jou gevonden: Pijnstillers

productinformatie
Plein.nl zegt:Plein zegt:Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg
Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg zijn zachte capsules die behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortswerende werking hebben.Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Je kunt Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg gebruiken bij:

- Hoofdpijn

- Koorts

- Pijn bij griep en verkoudheid

- Koorts en pijn na vaccinatie

- Kiespijn

- Zenuwpijn

- Spit

- Spierpijn

- Menstruatiepijn

nMeer informatie over Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg

Hoe gebruik je RoterParacetamol Liquid Caps 500 mg?

- De aanbevolen dosering: Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (>55 kg lichaamsgewicht): Zo nodig 1 2 capsules (500-1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 doseringen (3000 mg) per 24 uur.

- Kinderen en adolescenten De kinderdosering dient gebaseerd te worden op het lichaamsgewicht, en er dient een passende doseringsvorm te worden gebruikt. De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor kinderen in de ondergrens van de desbetreffende gewichts- en/of leeftijdscategorie. Kinderen in de leeftijd van 9 tot 12 jaar (30-40 kg lichaamsgewicht): 1 capsule (500 mg) per keer, maximaal 3 tot 4 doseringen (1500-2000 mg) per 24 uur. Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht): 1 capsule per keer (500 mg) per keer, maximaal 4 tot 6 doseringen (2000-3000 mg) per 24 uur. Voor kinderen jonger dan 9 jaar zijn er speciale kinderproducten.met een lagere hoeveelheid paracetamol.

De capsule heel doorslikken met voldoende water. De behandeling dient zo kort mogelijk te zijn in zo laag mogelijke dosering.

- Na het innemen van uw dosis paracetamol moet u minimaal 4 uur wachten met het nemen van een volgende dosis, ook wanneer de klachten eerder terugkomen.

- De aangegeven dosering per 24 uur niet overschrijden vanwege het risico op ernstige schade aan de lever.

- Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.

- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.

- Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, dient een arts te worden geraadpleegd.

Welke stoffen zitten er in dit middel?
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Een capsule bevat 500 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn macrogol 400, macrogol 600, gezuiverd water, propyleenglycol, povidon, silica (colloidal anhydrous). Capsulewand Gelatine, vloeibare sorbitol (gedeeltelijk gedehydreerd), gezuiverd water, glycerol, titaniumdioxide (E 171). Proces hulpstoffen (hiervan kunnen resten in de capsules aanwezig zijn) Medium chain triglycerides, sojalecithine, isopropylalcohol,
Wanneer moet je extra voorzichtig zijn met dit middel?

Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit middel gebruikt bij:

- Matige tot ernstige nierinsufficintie (onvoldoende werking van de nieren)

- Milde tot ernstige leverinsufficintie (onvoldoende werking van de lever)

- Acute hepatitis - Syndroom van Gilbert

- Glucose-6-fosfaatdehydrogenase-deficintie

- Hemolytische anemie

- Uitdroging

- Chronische ondervoeding

- Astmatische patinten die gevoelig zijn voor acetylsalicylzuur

- Alcoholmisbruik

- In combinatie met geneesmiddelen die invloed hebben op de leverfunctie.

Let op

- Paracetamol kan de werking van andere geneesmiddelen benvloeden. Vertel daarom je arts of apotheker dat je ook paracetamol gebruikt. Inbijsluiter staat welke geneesmiddelen diet zijn.

- Zwangerschap: Paracetamol heeft geen ongewenste invloed op de zwangerschap of op de gezondheid van het ongeboren kind. In de aanbevolen dosering voor een zo kort mogelijke tijd en in de laagst mogelijke dosering kan paracetamol gebruikt worden tijdens de zwangerschap.

- Borstvoeding: Hoewel paracetamol wordt uitgescheiden in de moedermelk, heeft het geen ongewenste invloed op kinderen die borstvoeding krijgen. In de aanbevolen dosering kan paracetamol voor korte tijd worden gebruikt door vrouwen die borstvoeding geven.

- Rijvaardigheid en het gebruik van machines: Dit geneesmiddel heeft, voor zover bekend, geen invloed op de rijvaardigheid of de bekwaamheid om machines te gebruiken.Ingredint

- Roter Paracetamol Liquid Caps bevat sorbitol en sojalecithine. Indien uw arts u heeft meegedeeld dat u bepaalde suikers niet verdraagt, neem dan contact op met uw arts voordat u dit geneesmiddel inneemt. Roter Paracetamol Liquid Caps bevat lecithine (dat soja olie bevat). Indien u allergisch bent voor pindas of soja mag u dit geneesmiddel niet innemen.

- Dit middel kent bijwerkingen. Lees de bijsluiter om te kijken welke dit zijn.

Drogisterijaanbiedingen.nl zegt:Drogisterijaanbiedingen zegt:Roter Paracetamol 500mg van het merk Roter. In deze verpakking zit 20lica.
Byfit.nl zegt:Byfit zegt:Merk: Roter
Inhoud: 20lica

Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg, zachte capsules
Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben.

RVG nummer 120926 UAD

Toepassing
U kunt Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg gebruiken bij:
- hoofdpijn
- koorts en pijn bij griep en verkoudheid
- koorts en pijn na vaccinatie
- kiespijn
- zenuwpijn
- spit
- spierpijn
- menstruatiepijn

Samenstelling
Een capsule bevat 500 mg paracetamol.
Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn Macrogol 400, macrogol 600, gezuiverd water, propyleenglycol, povidon, silica (colloidal anhydrous)

Dosering
De aanbevolen dosering:
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (>55 kg lichaamsgewicht):
Zo nodig 1 à 2 capsules (500-1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 doseringen (3000 mg) per 24 uur.

Kinderen en adolescenten
De kinderdosering dient gebaseerd te worden op het lichaamsgewicht, en er dient een passende doseringsvorm te worden gebruikt. De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor kinderen in de ondergrens van de desbetreffende gewichts- en/of leeftijdscategorie.

Kinderen in de leeftijd van 9 tot 12 jaar (30-40 kg lichaamsgewicht):
1 capsule (500 mg) per keer, maximaal 3 tot 4 doseringen (1500-2000 mg) per 24 uur.

Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht):
1 capsule per keer (500 mg) per keer, maximaal 4 tot 6 doseringen (2000-3000 mg) per 24 uur.

Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een bepaalde groep

Gebruik
De capsule heel doorslikken met voldoende water.
De behandeling dient zo kort mogelijk te zijn in zo laag mogelijke dosering.
- Na het innemen van uw dosis paracetamol moet u minimaal 4 uur wachten met het nemen
van een volgende dosis, ook wanneer de klachten eerder terugkomen.
- De aangegeven dosering per 24 uur niet overschrijden vanwege het risico op ernstige schade
aan de lever.
- Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald
worden volgens aangegeven doseringsschema.
- Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, dient een arts te worden geraadpleegd.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Bewaaradvies
Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.
Bewaren beneden 25 °C. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum.
Die is te vinden op het doosje na Exp. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.

Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.

Let op!
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of fenylketonurie (te wijten aan de aanwezigheid van aspartaam).

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Houder van de vergunning voor het in de handel brengen
Vemedia Manufacturing B.V.
Verrijn Stuartweg 60
1112 AX Dieme
Algemene productdetails
MerkRoter
ToedieningCapsules
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.