

Het Auping Nest 4-seizoenen dekbed is de perfecte keuze voor wie het hele jaar door geborgen en comfortabel wil slapen. Dit dekbed is gevuld met een hoogwaardige mix van 90% gerecyclede ganzen- en eendendons en 10% gerecyclede veertjes. Het biedt een heerlijk licht en luchtig gevoel, met optimale ventilatie en ademend vermogen. De tijk is van 100% biologisch katoen en laat geen dons door. Bovendien is dit dekbed voorzien van het Nomite®-label en hypoallergeen, waardoor het ook geschikt is voor mensen met een (huisstofmijt) allergie. Het 4-seizoenendekbed bestaat uit een zomer- en een lente-/herfstdeel die eenvoudig aan elkaar geknoopt kunnen worden voor extra warmte in de winter.
Pluspunten✓ 4-seizoenen dekbed – bestaat uit een zomer- en lente-/herfstdeel die samen een warm dekbed vormen
✓ Gevuld met hoogwaardige 90% gerecyclede dons en 10% gerecyclede veertjes – GRS gecertificeerd (CU833051)
✓ Tijk van 100% biologisch katoen – natuurlijk en ademend
✓ Hypoallergeen – met het Nomite®-label, geschikt voor mensen met (huisstofmijt) allergie
✓ Optimale ventilatie – luchtig en ademend voor een goede nachtrust
✓ Natuurlijke materialen – zacht en comfortabel
✓ Wasbaar op 60 °C – eenvoudig schoon te houden, professioneel wassen aanbevolen voor een langere levensduur
Combineer dit luxe donzen dekbed met een Auping hoofdkussen en een hoeslaken voor ultiem slaapcomfort. Het Nest 4-seizoenendekbed zorgt voor een lichte en ademende nachtrust, het hele jaar door.
Duurzame keuzeHet dekbed is volledig GRS gecertificeerd (CU833051) en gemaakt van natuurlijke, gerecyclede materialen. Dit betekent dat het is geproduceerd met respect voor mens en milieu. Bij Auping dromen we van een wereld zonder afval. Een wereld waarin we niets verspillen, maar alles opnieuw gebruiken. Dat noemen we circulair. Zo zorgen we samen voor de volgende generatie. Elke dag zetten we stappen richting die wereld, met slimme, duurzame keuzes en producten die lang meegaan.
SpecificatiesAuping gelooft dat een uitgeruste wereld een mooiere wereld is. Met meer dan 135 jaar ervaring maakt Auping kwalitatieve slaapoplossingen met oog voor design, comfort en duurzaamheid. Alle producten worden met zorg en vakmanschap geproduceerd in de eigen fabriek in Deventer. Als gecertificeerd B Corp zet Auping zich actief in voor circulariteit en een wereld zonder afval.
Auping. Designed for life