De kerstverzorgingsset voor mannen bevat twee originele maten uit de ClarinsMen huidverzorgingslijn: de gezichtsreiniger en de Baume Super Hydratant hydraterende balsem. De schuimende reinigingsgel verwijdert vuildeeltjes en talg. Baume Super Hydratant biedt intensieve hydratatie en volledig comfort (voor de huid die onder druk staat van het scheren). Het is ook verkrijgbaar als praktisch reisformaat in een tube van 12 ml in de set.
De set bevat een reisformaat Huile de Rasage + Barbe, een zachte scheer- en baardolie. Het zorgt voor een glad en comfortabel scheerresultaat en is ook ideaal voor de dagelijkse baardverzorging. Alle producten zijn verpakt in een handig cosmetisch tasje.
CLARINS ClarinsMen XMAS set bevat: 1 x ClarinsMen Baume Super Hydratant, 50 ml1 x ClarinsMen Nettoyant Visage, 125 ml1 x ClarinsMen Baume Super Hydratant reisformaat, 12 ml1 x ClarinsMen Huile Rasage + Barbe, 3 ml1 x cosmetisch zakje
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid reinigingsgel aan op je hand, voeg water toe en schuim met beide handen. Masseer met ronddraaiende bewegingen het gezicht en de hals in. Spoel het gezicht af met koud water en dep het droog met een handdoek. Breng vervolgens de scheer- en baardolie aan voor het scheren of verzorgen van de baard. Breng tot slot de hydraterende balsem aan op gezicht en hals.