De DIOR Dior Addict Refill Lipstick is een must-have voor elke lippenstiftliefhebber. Met de nieuwe eco-design huls kunt u uw Dior Addict lipstick eindeloos vervangen zodra de stick op is. De lipstick bestaat voor 90% uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong en geeft uw lippen een intense, ultraglanzende kleur die maar liefst 6 uur blijft zitten.
De formule van de Dior Addict lipstick is verrijkt met jasmijnwas en plantaardige oliën, waardoor uw lippen gedurende 24 uur gehydrateerd blijven. Daarnaast worden uw lippen gehuld in stralende en heldere kleuren, waardoor ze er prachtig uitzien.
De navulling van de Dior Addict lipstick kan niet afzonderlijk worden gebruikt, maar met de keuze uit een reeks ultra-couture kleuren kunt u uw lipstick altijd aanpassen aan uw stemming of outfit.
De DIOR Dior Addict Refill Lipstick is een eco-vriendelijke keuze die uw lippen laat stralen. Bestel nu en geniet van prachtige lippen met een intense kleur en langdurige hydratatie.