CLEAN UP Serum, 150ml - No perfume No fragrance No noise

CLEAN UP Serum, 150ml - No perfume No fragrance No noise
CLEAN UP Serum, 150ml - No perfume No fragrance No noise
CLEAN UP Serum, 150ml - No perfume No fragrance No noise
+2


Specificaties

EAN5745000118410
Inhoud150 ml

Beschrijving

Met Serum krijg je een effectief haarserum dat versleten punten verzorgt en beschermt en kroeshaar of verward haar gemakkelijk maakt om mee te werken. Verrijkt met glycerine, tarwe-eiwit en bietenextract voor meer hydratatie en verzorging. Panthenol en biologische aloë vera herstellen de haarstreng en zorgen voor meer elasticiteit. Serum is traag in gebruik en mag niet worden uitgespoeld.

  • Diepwerkende formule voor alle haartypes Verzorgend en beschermend
  • Voorkomt pluizig haar Hitte- en kleurbeschermend Verrijkt met glycerine, tarwe-eiwit, bietenextract, panthenol en aloë vera Leave-in treatment die gebruikt kan worden op zowel nat als droog haar
  • Met voordelen te gebruiken in combinatie met de andere stylingproducten van Clean Up

Voor wie: Aanbevolen voor alle haartypes – vooral dik, krullend, pluizig of chemisch behandeld haar.

Gebruiksaanwijzing: Kan gebruikt worden op vochtig of droog haar. Gelijkmatig aanbrengen op de lengtes en punten voordat u verwarmingstools gebruikt.