Leidapharm Paracetamol 120 mg 10 stuks

Leidapharm Paracetamol 120 mg 10 stuks
Leidapharm Paracetamol 120 mg 10 stuks
Leidapharm Paracetamol 120 mg 10 stuks
Leidapharm Paracetamol 120 mg 10 stuks
Leidapharm Paracetamol 120 mg 10 stuks
+4


Specificaties

EAN8712755009482
MerkLeidapharm
DoelgroepVolwassenen
Werkzame stofParacetamol
ToedieningTabletten
Inhoud10 st
Te gebruiken bijGewrichtspijn

Beschrijving

Bij koorts en bij pijn Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 3 maanden t/m 1 jaar.Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. Voor gebruik de bijsluiter lezen