Leidapharma Paracetamol 240 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.
Werkzame Stof(fen):
Paracetamol
Wijze van gebruik:
- Kinderen van 2-4 jaar: tot 3 keer per dag
- Kinderen van 4-6 jaar: tot 4 keer per dag
Contra-indicaties:
Overgevoeligheid voor paracetamol
Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.