Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks
+5


Specificaties

EAN8713304954680
MerkSinaspril
DoelgroepVolwassenen
Werkzame stofParacetamol
ToedieningZetpillen
Te gebruiken bijGriep

Beschrijving

Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar.

De voordelen van Sinaspril Paracetamol 240mg zetpil:

  • Voor kinderen van 1 tot 6 jaar
  • Bij koorts en bij pijn
  • Actief bestanddeel is paracetamol

Gebruik:

Gebruiksaanwijzging: voor rectaal gebruik. Lees voor gebruik de bijsluiter. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. Dosering: 1 tot 2 jaar (10-12,5 kg): 1 zetpil per keer en maximaal 2-3 zetpillen per dag - 2 tot 4 jaar (12,5-17 kg): 1 zetpil per keer en maximaal 3 zetpillen per dag - 4 tot 6 jaar (17-22 kg): 1 zetpil per keer en maximaal 4 zetpillen per dag. Dit is een geneesmiddel.