MRE-9 - Noodrantsoen - 24 Dagen - 20 Jaar Houdbaar - Extra Vitaminen - Lactosevrij

5/5 (1 review)
MRE-9 - Noodrantsoen - 24 Dagen - 20 Jaar Houdbaar - Extra Vitaminen - Lactosevrij
MRE-9 - Noodrantsoen - 24 Dagen - 20 Jaar Houdbaar - Extra Vitaminen - Lactosevrij
bol.com
bol.com
€129,-
€149,-
€4,95 verzending  |  1 dag
Laagste totaalprijs
Gratis retour
Bekijk
Bekijk
Amazon Partners
Amazon Partners
€139,-
Gratis verzending  |  Onbekend
Bekijk
Bekijk

Anderen bekeken ook


Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
Laagste prijs

Specificaties

KlachtenindexSport

Beschrijving

In een wereld vol onverwachte wendingen, is het vaak moeilijk te voorspellen wat er gaat komen. Maar met het MRE-9 noodrantsoen heb je de zekerheid die je nodig hebt. Dit noodrantsoen heeft een houdbaarheid van 20 jaar en is rijk aan essentiële vitamines en mineralen. Het is de perfecte keuze voor de bewuste consument: vegan, lactosevrij en zonder GMO.

De MRE-9 repen zijn verpakt in stevige, vacuümgetrokken aluminium verpakkingen en bieden een hoge voedingswaarde in een compact formaat. Ze kunnen direct uit de verpakking worden gegeten of worden omgezet in een voedzame pap, afhankelijk van je voorkeur. Elke verpakking van 500 gram bevat 8 repen die gemakkelijk in porties kunnen worden gebroken, wat het doseren eenvoudig maakt.

Wat maakt de MRE-9 speciaal? Naast dat het vegan en lactosevrij is, biedt het een uitstekende smaak die andere noodrantsoenen overtreft. In combinatie met het brede scala aan toegevoegde vitamines en mineralen, zorgt het ervoor dat je lichaam in crisissituaties alle voedingsstoffen krijgt die het nodig heeft.