Pink Gellac - Dashing Glaze - Gellak Starterspakket - Rode Kleur - Manicure Set met LED UV Nagellamp

Pink Gellac - Dashing Glaze - Gellak Starterspakket - Rode Kleur - Manicure Set met LED UV Nagellamp
-21%
Pink Gellac - Dashing Glaze - Gellak Starterspakket - Rode Kleur - Manicure Set met LED UV Nagellamp
bol.com
bol.com
€38,-
€49,-
Gratis verzending  |  1 dag
Laagste totaalprijs
Gratis retour
Bekijk
Bekijk
Amazon Partners
Amazon Partners
€49,-
Gratis verzending  |  Onbekend
Bekijk
Bekijk

Anderen bekeken ook


Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
Laagste prijs

Specificaties

MerkPink Gellac
KleurRood
SoortGellak
VerpakkingSet

Beschrijving

Met deze gel nagellakset van Pink Gellac wordt zelf thuis je gelnagels zetten een eitje!

De Dashing Glace set bevat onder andere een LED nagellamp met timer en één gellak in de kleur Lipstick Red, zodat je direct aan de slag kan. De set bevat ook een vegan base, shine en prep booster zodat de nagellak tot wel 14 dagen blijft zitten. Ook zitten er producten bij waarmee je je nagels kunt schoonmaken en verzorgen.

De setwaarde is €121 en wordt nu voor een lagere prijs aangeboden

Hoe gebruik je het product

Volg altijd onderstaande stappen wanneer gellak wordt aangebracht op de nagels

Voorbereiding

Vijl de nagels en ruw de nagelplaat op met de nagelvijl. Ontvet de nagels met een Cleanerdoekje en rond de voorbereiding af met de Prep Booster door deze aan te brengen over de gehele nagelplaat. Laat dit 30 seconden aan de lucht drogen.

Voorkom in de volgende 3 stappen dat de gellak in contact komt met de huid en nagelriemen. Zo voorkom je dat je een allergie opbouwt voor acrylaten. Gebruik de Woodstick, een Corrector Pen of een wipe met Cleaner om de huid eventueel direct schoon te maken voordat je de lak uithardt onder de lamp.

Stap 1. Base Coat aanbrengen

Breng de Base dun aan. Hard de Base 60 seconden uit onder de Pink Gellac LED Lamp.

Stap 2. Kleur aanbrengen

Breng 1 of 2 laagjes van jouw favoriete kleur aan. Hard ieder laagje 60 seconden uit onder de Pink Gellac LED Lamp.

Stap 3. De finishing touch

Breng de Top Coat aan voor een mooi effect. Hard de Top Coat 60 seconden uit onder de Pink Gellac LED Lamp. Verwijder vervolgens als laatste het plaklaagje met een Cleaner op een nail wipe en je bent ready to go!

Extra verzorging

Breng Cuticle Oil aan op je nagelriemen en masseer dit zachtjes in.

Verzorgende producten

Mooie nagels zijn verzorgde nagels. De set bevat verschillende verzorgende producten voor zowel vóór het zetten van de gelnagels als na het eraf halen van de gelnagels. Zo blijven je nagels sterk en gezond. Gebruik bijvoorbeeld de Cuticle Oil Rose voor prachtig verzorgde nagelriemen.

Productinformatie:

De set bestaat uit alle benodigdheden voor het maken van gelnagels:
• 1x Pink Gellac LED Lamp Roze
• 1x Vegan kleur 109 Lipstick Red 15 ml
• 1x Pink Gellac Vegan Base 15 ml

• 1x Pink Gellac Vegan Shine 15 ml

• 1x Pink Gellac Vegan Prep Booster 15 ml
• 1x Nagelvijl 100/180 Recht

• 1x Orange Woodsticks

• 10x Remover Wraps

• 10x Cleaner Wraps