Rebelle - Aspen Ski - Nachthemd - Donkerblauw - Katoen - Flanel - Doorknoop

Rebelle - Aspen Ski - Nachthemd - Donkerblauw - Katoen - Flanel - Doorknoop
Rebelle - Aspen Ski - Nachthemd - Donkerblauw - Katoen - Flanel - Doorknoop
bol.com
bol.com
€40,37
€49,99
Gratis verzending  |  1 dag
36
38
40
42
44
46
48
Laagste totaalprijs
Gratis retour
Bekijk
Bekijk
Berden-fashion.nl
Berden-fashion.nl
€49,99
Gratis verzending  |  2-3 dagen
38
40
42
44
Achteraf betalen
Bekijk
Bekijk

Artikelen die hierop lijken


Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
Laagste prijs

Specificaties

MerkRebelle
MateriaalFlanel, Katoen
KleurBlauw
DoelgroepDames
Thema'sNachtmode
Soort halsKraag
Maat46, 42, 38, 40, 36, 44, 48
KenmerkenMet knopen, Warm, Met zakken, Met mouwen
PrintRuiten
Soort mouwLange mouwen
Soort zakkenBorstzak
DuurzaamheidNatuurlijk materiaal

Beschrijving

Dit mooie nachthemd komt uit de Aspen Ski serie van Rebelle.
Het nachthemd is donkerblauw van kleur en heeft een rood ruitenpatroon. Het nachthemd heeft lange mouwen, een kraagje, een borstzakje en een volledige knoopsluiting. Leuk detail is de rode bies langs de hals, knoopsluiting en op het borstzakje.

Het nachthemd is gemaakt van 100% katoen in flanelkwaliteit.
Flanel is een geborstelde katoenstof die extra zacht en warm aanvoelt, ideaal voor koude nachten. Daarnaast is katoen ademend, vochtabsorberend en huidvriendelijk, waardoor het bijdraagt aan een comfortabele nachtrust. Ook is het materiaal slijtvast, gemakkelijk in onderhoud en duurzaam geproduceerd.

Het nachthemd heeft een lengte van 95 cm in maat 38.
Het model is 174 cm lang en draagt maat 38.

Rebelle by Pastunette is een vrolijk Nederlands merk dat zich richt op comfortabele en stijlvolle comfortwear voor dames. De collecties van Rebelle combineren speelse ontwerpen met hoogwaardige materialen, waardoor ze perfect zijn voor een ontspannen dag en/of nacht.