Rebelle - Tiger Star - Pyjama - Paars - Katoen

Rebelle - Tiger Star - Pyjama - Paars - Katoen
Rebelle - Tiger Star - Pyjama - Paars - Katoen
bol.com
bol.com
€45,23
€49,99
Gratis verzending  |  2 dagen
38
40
42
44
46
Laagste totaalprijs
Gratis retour
Bekijk
Bekijk
Vangemertondermode.nl
Vangemertondermode.nl
€49,95
Gratis verzending  |  1-2 dagen
36
38
42
46
48
Achteraf betalen
Koop
Koop

Artikelen die hierop lijken


Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
Laagste prijs

Specificaties

EAN8719833637773
MerkRebelle
MateriaalElasthan, Katoen
KleurPaars
DoelgroepDames
Thema'sNachtmode
Soort halsRonde hals
Maat42, 38, 44, 40, 46, 48, 36
KenmerkenMet print, Met mouwen
PrintDierenprint
Soort mouwLange mouwen
SoortPyjamasets
DuurzaamheidNatuurlijk materiaal

Beschrijving

Deze leuke pyjamaset komt uit de Tiger Star serie van Rebelle
De top is donkerpaars van kleur met een all-over animal print en speels geplaatste sterretjes. De top heeft lange mouwen met boordjes en een ronde halslijn beide in dezelfde kleur als de broek. De broek is uni donkerpaars en heeft een elastische tailleband voor een optimale en comfortabele pasvorm.

De pyjamaset is gemaakt van 95% katoen en 5% elastaan.
Katoen voelt natuurlijk aan op je lichaam, is zacht, soepel en sterk vocht absorberend, wat je nachtrust ten goede komt door je koel en droog te houden. Bovendien is katoen gemakkelijk in onderhoud en slijtvast. Het elastaan zorgt ervoor dat het nachthemd perfect naar je lichaam vormt, wat extra comfort biedt voor een goede nachtrust.

Het model is 174 cm lang en draagt maat 38.

Rebelle by Pastunette is een jong, vrolijk Nederlands merk dat zich richt op comfortabele en stijlvolle comfortwear voor dames. De collecties van Rebelle combineren speelse ontwerpen met hoogwaardige materialen, waardoor ze perfect zijn voor een ontspannen dag en/of nacht.