Quiges Dames Leren Armband voor 18mm Drukknopen/Chunks Grijs 18.5 - 20.5 cm - EBM035

Quiges Dames Leren Armband voor 18mm Drukknopen/Chunks Grijs 18.5 - 20.5 cm - EBM035
Quiges Dames Leren Armband voor 18mm Drukknopen/Chunks Grijs 18.5 - 20.5 cm - EBM035

Anderen bekeken ook


Prijsontwikkeling

Bekijk de laagste prijs per dag.
Laagste prijs

Specificaties

EAN8718458073881
MerkQuiges
KleurGrijs
MateriaalLeer
DoelgroepDamessieraden

Beschrijving

★Material★ Het belangrijkste materiaal van deze armband is 100% echt leer. De bevestigingen voor de drukknopen zijn gemaakt van hoogwaardig verzilverd tin.

★Set★ Geen tijd om te kiezen? Wij hebben ook verschillende klaargemaakte combinaties van knoopjes met armbanden voor u klaarstaan

★Grootte★ De diameter van de knopen voor deze armband is 18mm. Wij bieden ook drukknopen en armbanden in een kleine versie met een diameter van 12mm.

★Design★ Deze drukknopcollectie heeft een verwisselbaar design. Zo kunt u echt uw eigen unieke set maken met een persoonlijk verhaal.

★Cadeau★ Een mooie geschenk voor je geliefde, familielid, moeder, grootmoeder, zus, beste vriendin, vrouw, vriendin, dochter, voor jezelf of een verzamelaar van drukknopen. Ook leuk voor speciale gelegenheden zoals Kerstmis, verjaardagen, Valentijnsdag, Moederdag, jubilea of afstuderen.