SpeaKa Professional SP-GNS-200 Netwerkadapter/Hub 1 GBit/s USB-C, RJ45
De SpeaKa Professional SP-GNS-200 netwerkadapter/hub biedt een eenvoudige en efficiënte oplossing voor de integratie van twee computers in een bekabeld Gigabit-netwerk. Met een maximale, totale overdrachtssnelheid van 1000 Mbps maakt deze adapter een snelle en betrouwbare mogelijkheid mogelijk om 1 apparaat zonder LAN-poort via USB-C en een tweede apparaat direct via RJ45 in de meest uiteenlopende netwerkomgevingen te integreren. Hij is in de fabriek compatibel met een groot aantal apparaten zoals ADSL-modems, hubs, switches of routers. Hij beschikt over een RJ45-uitgang voor aansluiting op het netwerk en twee USB-C-aansluitingen voor computer of notebook. De vergulde RJ45-contacten zorgen voor een optimale signaalkwaliteit en een duurzame verbinding. De stroomvoorziening van de converter gebeurt via USB-A-stekker op de kabelset (USB-netvoeding of actieve USB-A-poort vereist, niet meegeleverd). De behuizing van robuuste, zwarte aluminiumlegering garandeert een goede warmteafvoer en heeft een aantrekkelijke uitstraling. De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald.
Features
- Een RJ45-ingang, RJ45- en USB-C-uitgangen aansluiting van twee apparaten gelijktijdig vergulde RJ45 -poortwerking via USB-C ® kabellengte: 0,5 m aluminium
Highlights
- Eenvoudige en efficiënte USB-C/RJ45-Gigabit-netwerkadapter/hub voor twee computers
- Maakt de aansluiting van twee computers of notebooks op een DSL-router, Gigabit-netwerkhub of -switch mogelijk (1x LAN, 1x USB-C)
- Maximale, gecombineerde overdrachtssnelheid 1000 Mbps
Leveromvang
- USB-C/RJ45-converter/hub, Gebruiksaanwijzing