Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Inline 76425 s/ftp patchkabel 250mhz pvcnieuw
Inline 76425 s/ftp patchkabel 250mhz pvc
€16,24
Amazon.de
Gratis verzending
Inline 76425 Cat. 6 patchkabel RJ45 stekker aan RJ45 stekker Cat. 6 s/FTP 25 m grijs
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 25 meter
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 25 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.nl garantie
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of e...
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Geel)
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Geel)
€47,95
Kabelshop.nl
Gratis verzending
SFTP kabel Cat7, professioneel - Deze gele netwerkkabel met RJ45-connectoren heeft een 100% koperen ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Dankzij de LSZH is deze kabel extra veilig in gebruik. Wat is een Cat7 kabel?Als je een int...
Intos 72525 patchkabel kat5e s-ftp grijs
Intos 72525 patchkabel kat5e s-ftp grijs
€11,27
Amazon.de
(330)
Inline 72525 Cat. 5e patchkabel RJ45 stekker aan RJ45 stekker Cat. 5e S/FTP 25 m grijs
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 25 meter
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 25 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw net...
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Rood)
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Rood)
€47,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat7, professioneel - Deze rode netwerkkabel met RJ45-connectoren heeft een 100% koperen ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Dankzij de LSZH is deze kabel extra veilig in gebruik. Wat is een Cat7 kabel?Als je een int...
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 25 meter
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 25 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.nl garantie
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er l...
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Wit)
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Wit)
€9,95
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat5e - Deze witte internetkabel heeft aan beide kanten een RJ45-connector. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. De Cat5e kabel heeft een ader van CCA en is geschikt voor gigabitnetwerken. Wat is een Cat5e kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er verschille...
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 25 meter
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 25 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw netvl...
Netwerkkabel - Cat5e S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Grijs)
Netwerkkabel - Cat5e S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Grijs)
€27,50
Kabelshop.nl
(673)
Cat5e SFTP kabel - Deze grijze internetkabel heeft aan beide kanten een RJ45-connector. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. De Cat5e kabel heeft een 100% koperen ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Wat is een Cat5e kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er ver...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 25 meter
-17%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 25 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Roze)
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Roze)
€9,95
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat5e - Deze roze internetkabel heeft aan beide kanten een RJ45-connector. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. De Cat5e kabel heeft een ader van CCA en is geschikt voor gigabitnetwerken. Wat is een Cat5e kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er verschillen...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 25 meter
-17%
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 25 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
Prijsdaling: €10,-
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Rood)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Rood)
€18,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze rode internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een soor...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 25 meter
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 25 meter
€37,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Blauw)
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Blauw)
€14,85
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat6 - Deze blauwe internetkabel met RJ45-connectoren heeft een 100% koperen ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. De kabel is LSZH, dit betekent dat de kabel halogeenvrij en brandvertragend is. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkka...
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Wit)
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Wit)
€47,95
Kabelshop.nl
Gratis verzending
SFTP kabel Cat7, professioneel - Deze witte netwerkkabel met RJ45-connectoren heeft een 100% koperen ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Dankzij de LSZH is deze kabel extra veilig in gebruik. Wat is een Cat7 kabel?Als je een in...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Zwart)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Zwart)
€18,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze zwarte internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een so...
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Geel)
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Geel)
€9,95
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat5e - Deze gele internetkabel heeft aan beide kanten een RJ45-connector. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. De Cat5e kabel heeft een ader van CCA en is geschikt voor gigabitnetwerken. Wat is een Cat5e kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er verschillen...
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Zwart)
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Zwart)
€9,95
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat5e - Deze zwarte internetkabel heeft aan beide kanten een RJ45-connector. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. De Cat5e kabel heeft een ader van CCA en is geschikt voor gigabitnetwerken. Wat is een Cat5e kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er verschill...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 25 meter
-8%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 25 meter
€34,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.nl garantie
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Oranje)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Oranje)
€18,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze oranje internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een so...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Groen)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Groen)
€18,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze groene internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een so...
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 25 meter
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 25 meter
€32,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er l...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Bruin)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Bruin)
€18,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze bruine internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een so...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Grijs)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Grijs)
€18,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze grijze internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een so...
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Zwart)
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Zwart)
€47,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat7, professioneel - Deze zwarte netwerkkabel met RJ45-connectoren heeft een 100% koperen ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Dankzij de LSZH is deze kabel extra veilig in gebruik. Wat is een Cat7 kabel?Als je een i...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Wit)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Wit)
€18,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze witte internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een soo...
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Oranje)
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Oranje)
€9,95
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat5e - Deze oranje internetkabel heeft aan beide kanten een RJ45-connector. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. De Cat5e kabel heeft een ader van CCA en is geschikt voor gigabitnetwerken. Wat is een Cat5e kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er verschill...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Blauw)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Blauw)
€18,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze blauwe internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een so...
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Groen)
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Groen)
€47,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat7, professioneel - Deze groene netwerkkabel met RJ45-connectoren heeft een 100% koperen ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Dankzij de LSZH is deze kabel extra veilig in gebruik. Wat is een Cat7 kabel?Als je een i...
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Grijs)
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Grijs)
€47,95
Kabelshop.nl
Gratis verzending
SFTP kabel Cat7, professioneel - Deze grijze netwerkkabel met RJ45-connectoren heeft een 100% koperen ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Dankzij de LSZH is deze kabel extra veilig in gebruik. Wat is een Cat7 kabel?Als je een i...
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Blauw)
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Blauw)
€47,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat7, professioneel - Deze blauwe netwerkkabel met RJ45-connectoren heeft een 100% koperen ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Dankzij de LSZH is deze kabel extra veilig in gebruik. Wat is een Cat7 kabel?Als je een i...
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Rood)
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Rood)
€9,95
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat5e - Deze rode internetkabel heeft aan beide kanten een RJ45-connector. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. De Cat5e kabel heeft een ader van CCA en is geschikt voor gigabitnetwerken. Wat is een Cat5e kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er verschillen...
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Oranje)
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Oranje)
€47,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat7, professioneel - Deze oranje netwerkkabel met RJ45-connectoren heeft een 100% koperen ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Dankzij de LSZH is deze kabel extra veilig in gebruik. Wat is een Cat7 kabel?Als je een i...
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Grijs)
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Grijs)
€9,95
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat5e - Deze grijze internetkabel heeft aan beide kanten een RJ45-connector. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. De Cat5e kabel heeft een ader van CCA en is geschikt voor gigabitnetwerken. De kabel is gemaakt met vlamvertragend materiaal. Wat is een Cat5e kabe...
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Blauw)
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Blauw)
€9,95
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat5e - Deze blauwe internetkabel heeft aan beide kanten een RJ45-connector. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. De Cat5e kabel heeft een ader van CCA en is geschikt voor gigabitnetwerken. Wat is een Cat5e kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er verschill...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Roze)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Roze)
€18,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze roze internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een soor...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Geel)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 25 meter (100% koper, LSZH, Geel)
€18,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze gele internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een soor...
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Groen)
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 25 meter (Groen)
€9,95
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat5e - Deze groene internetkabel heeft aan beide kanten een RJ45-connector. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. De Cat5e kabel heeft een ader van CCA en is geschikt voor gigabitnetwerken. Wat is een Cat5e kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er verschill...
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 25 meter
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 25 meter
€31,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of e...
25m Blue Cat5 65FT RJ45 Ethernet-kabel voor Cat5e Cat5 RJ45 Internet Netwerk LAN Kabel Connector
25m Blue Cat5 65FT RJ45 Ethernet-kabel voor Cat5e Cat5 RJ45 Internet Netwerk LAN Kabel Connector
€19,95
giftwebshop.com
Gratis verzending
specificaties: 1. Connector: 1 x RJ-45 mannetje tot 1 x RJ-45 mannetje 2. Kleur: blauw 3. Lengte: 25M Kenmerken: 1. Verbind alle hardwarebestemmingen op een LAN (Local Area Network) 2. Perfect voor gebruik met 10 Base-T, 100 Base-T en 1000 Base-T netwerken 3. Het gebruikt gewoonlijk voor het aansluiten van computers met andere Ethernet devicessu...
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 25m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 25m
€44,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 25m met kwalitatief goede connectoren. 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Aqua Lengte: 25 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex Merk: ACT Diameter buitenmantel: 3mm
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 25 meter
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 25 meter
€29,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw netvl...
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 groen 25m
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 groen 25m
€27,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
Groene Cat7 S/FTP patchkabel van 25m, met aan beiden kanten een snagless RJ45 stekker. Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Door de snagless stekker is het lipje van connector goed beschermd tegen afbreken. Voorzien van dubbele afscherming: Shielded & Foiled. Bescherming S/FTP (Pi...
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 25 meter
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 25 meter
€29,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er l...
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 geel 25m
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 geel 25m
€27,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
Gele Cat7 S/FTP patchkabel van 25m, met aan beiden kanten een snagless RJ45 stekker. Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Door de snagless stekker is het lipje van connector goed beschermd tegen afbreken. Voorzien van dubbele afscherming: Shielded & Foiled. Bescherming S/FTP (PiMF...
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 25 meter
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 25 meter
€29,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.nl garantie
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw net...
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 oranje 25m
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 oranje 25m
€27,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
Oranje Cat7 S/FTP patchkabel van 25m, met aan beiden kanten een snagless RJ45 stekker. Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Door de snagless stekker is het lipje van connector goed beschermd tegen afbreken. Voorzien van dubbele afscherming: Shielded & Foiled. Bescherming S/FTP (Pi...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - geel / LSZH - 25 meter
-21%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - geel / LSZH - 25 meter
€29,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw...
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 wit 25m
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 wit 25m
€27,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
Witte Cat7 S/FTP patchkabel van 25m, met aan beiden kanten een snagless RJ45 stekker. Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Door de snagless stekker is het lipje van connector goed beschermd tegen afbreken. Voorzien van dubbele afscherming: Shielded & Foiled. Bescherming S/FTP (PiM...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 - geel / LSZH - 25 meter
-17%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 - geel / LSZH - 25 meter
€28,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw...
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 roze 25m
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 roze 25m
€27,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
Roze Cat7 S/FTP patchkabel van 25m, met aan beiden kanten een snagless RJ45 stekker. Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Door de snagless stekker is het lipje van connector goed beschermd tegen afbreken. Voorzien van dubbele afscherming: Shielded & Foiled. Bescherming S/FTP (PiMF...
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 paars 25m
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 paars 25m
€27,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
Paarse Cat7 S/FTP patchkabel van 25m, met aan beiden kanten een snagless RJ45 stekker. Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Door de snagless stekker is het lipje van connector goed beschermd tegen afbreken. Voorzien van dubbele afscherming: Shielded & Foiled. Bescherming S/FTP (Pi...
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 25 meter
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 25 meter
€27,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw netvl...
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 blauw 25m
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 blauw 25m
€27,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
Blauwe Cat7 S/FTP patchkabel van 25m, met aan beiden kanten een snagless RJ45 stekker. Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Door de snagless stekker is het lipje van connector goed beschermd tegen afbreken. Voorzien van dubbele afscherming: Shielded & Foiled. Bescherming S/FTP (Pi...
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 25 meter
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 25 meter
€27,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw net...
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 grijs 25m
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 grijs 25m
€27,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
Grijze Cat7 S/FTP patchkabel van 25m, met aan beiden kanten een snagless RJ45 stekker. Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Door de snagless stekker is het lipje van connector goed beschermd tegen afbreken. Voorzien van dubbele afscherming: Shielded & Foiled. Bescherming S/FTP (Pi...
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 zwart 25m
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 zwart 25m
€27,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
Zwarte Cat7 S/FTP patchkabel van 25m, met aan beiden kanten een snagless RJ45 stekker. Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Door de snagless stekker is het lipje van connector goed beschermd tegen afbreken. Voorzien van dubbele afscherming: Shielded & Foiled. Bescherming S/FTP (Pi...
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 rood 25m
S/FTP patchkabel netwerkkabel CAT7 rood 25m
€27,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
Rode Cat7 S/FTP patchkabel van 25m, met aan beiden kanten een snagless RJ45 stekker. Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Door de snagless stekker is het lipje van connector goed beschermd tegen afbreken. Voorzien van dubbele afscherming: Shielded & Foiled. Bescherming S/FTP (PiMF...
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 25 meter
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 25 meter
€27,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er l...
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / rood - LSZH - 25 meter
-23%
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / rood - LSZH - 25 meter
€26,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.nl garantie
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / rood - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvrij...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 25 meter
-16%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 25 meter
€26,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 25 meter
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 25 meter
€26,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw netvl...
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / wit - LSZH - 25 meter
-23%
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / wit - LSZH - 25 meter
€26,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.nl garantie
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / wit - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvrij...
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / groen - LSZH - 25 meter
-23%
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / groen - LSZH - 25 meter
€26,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / groen - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvri...
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 25 meter
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 25 meter
€26,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw net...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 25 meter
-7%
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 25 meter
€26,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te...
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 25 meter
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 25 meter
€26,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of e...
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / geel - LSZH - 25 meter
-23%
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / geel - LSZH - 25 meter
€26,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / geel - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvrij...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.