Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Sieraden Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
DIGITUS Professional Cat.5e - Cat.6A universele netwerkdoos, 2x RJ-Port, afgeschermd, inbouw/opbouw, klaar voor gebruik, kleur zuiver wit Cat.6A - 10 Gbit, inbouw, horizontaal wit
DIGITUS Professional Cat.5e - Cat.6A universele netwerkdoos, 2x RJ-Port, afgeschermd, inbouw/opbouw, klaar voor gebruik, kleur zuiver wit Cat.6A - 10 Gbit, inbouw, horizontaal wit
€9,04
Amazon.nl
 
Cat.6A, klasse EA netwerkcontactdoos 500 MHz, 10 GBase-T inbouw, horizontale kabeltoevoer. Ontwerp geschikt voor gangbare schakelaarprogramma's (Berker, Busch-Jaeger, Gira, Jung, enz.) Toepassing volgens EIA/TIA 568A &B, kleur zuiver wit
DIGITUS - ATAGCX2 ASSMANN T-adapter RJ45 CAT5e 19cm 1xRJ45 stekker op 2xRJ45 bus bulk 271765
DIGITUS - ATAGCX2 ASSMANN T-adapter RJ45 CAT5e 19cm 1xRJ45 stekker op 2xRJ45 bus bulk 271765
€6,77
Amazon.nl
 
T-adapter RJ45 CAT5e 1 x RJ45-stekker op 2 x RJ45-bus Kleur: zilver.
DIGITUS LWL patchkabel OM2-2 m LC op SC glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranjenieuw
DIGITUS LWL patchkabel OM2-2 m LC op SC glasvezelkabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje
€6,80
Amazon.nl
 
De glasvezel-netwerkkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekker-combinaties - elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat elk een vezel voor het heen- en achterkanaal en stekkers met keramische huls en tweekleurige knikbeschermdoppen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
DIGITUS Keystone-module Cat-6 afgeschermd - RJ45-bus - 250 MHz 1GBase-T - AWG 26-22 - Montage zonder gereedschapnieuw
DIGITUS Keystone-module Cat-6 afgeschermd - RJ45-bus - 250 MHz 1GBase-T - AWG 26-22 - Montage zonder gereedschap
€4,46
Amazon.nl
 
De Cat-6 Keystone-module met 360° afscherming ondersteunt overdrachtsnelheden tot 1 Gbit/s & 250 MHz in combinatie met netwerkinstallatiekabels van categorie Cat 6 of hoger. De kabelbevestiging gebeurt door middel van geïntegreerde afsluitdoppen, die te allen tijde zonder gereedschap kunnen worden geopend om de keystonemmodul bijvoorbeeld meerdere...
DIGITUS LWL patchkabel - OM3 OM3 - SC/SC 5m blauw
DIGITUS LWL patchkabel - OM3 OM3 - SC/SC 5m blauw
€8,28
Amazon.nl
 
De glasvezel netwerkkabels van DIGITUS zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklasse en stekkercombinaties - Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het heen- en terugkanaal en een stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikwerende pluggen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
DIGITUS Cat 6A S-FTP patchkabel, LSZH, AWG 26/7, Twisted Pairnieuw
DIGITUS Cat 6A S-FTP patchkabel, LSZH, AWG 26/7, Twisted Pair
€3,25
Amazon.nl
 
Digitus 1 m Cat6a S/FTP. Kabellengte: 1 m. Standaardkabel: Cat6a. Afscherming van de kabel: S/FTP (S-STP). Connector 1: RJ-45. Connector 2: RJ-45. Type connector: stekker/stekker. Kleur van de kabel: grijs.
VSE 686190 patchkabel, Cat 5e, SF-UTP, 0,5 m lengte, blauw 30 m grijs
VSE 686190 patchkabel, Cat 5e, SF-UTP, 0,5 m lengte, blauw 30 m grijs
€17,86
Amazon.nl
 
VSE 686190 patchkabel, Cat 5e, SF-UTP, 0,5 m lengte, blauw 30 m grijs
DIGITUS netwerk installatiekabel DK-1613-VH-1, Cat-6 - Simplex - U-UTP 100m paarsnieuw
DIGITUS netwerk installatiekabel DK-1613-VH-1, Cat-6 - Simplex - U-UTP 100m paars
€51,45
Amazon.nl
Gratis verzending
Uitstekende prestaties en verbindingskwaliteit voor uw netwerk CAT 6 - U-UTP (niet afgeschermd) Twisted Pair installatiekabel Kabelopbouw: 4 x 2 AWG 23/1, massieve Twisted Pair Buitenmantel: halogeenvrij (FRNC-B/LSZH-1). Geleider: AWG 23/1, blanke koperdraad, diameter 0,57 mm nominaal
Digitus RJ-45 1 m netwerkkabel geel - netwerkkabel (1 m, RJ-45, geel)nieuw
Digitus RJ-45 1 m netwerkkabel geel - netwerkkabel (1 m, RJ-45, geel)
€6,11
Amazon.nl
 
Digitus RJ-45 1m kabellengte: 1 m. Aansluiting 1: RJ-45. Aansluiting 2: RJ-45. Soort connector: stekker/stekker. Kleur van de kabel: geel.
VSE 686190 patchkabel, Cat 5e, SF-UTP, 0,5 m lengte, blauw 10 m groennieuw
VSE 686190 patchkabel, Cat 5e, SF-UTP, 0,5 m lengte, blauw 10 m groen
€9,96
Amazon.nl
 
VSE 686190 patchkabel, Cat 5e, SF-UTP, 0,5 m lengte, blauw 10 m groen
DIGITUS CAT 6 U-UTP patchkabel, 2m, netwerk LAN DSL ethernetkabel, PVC, CCA, AWG 26/7, rood
DIGITUS CAT 6 U-UTP patchkabel, 2m, netwerk LAN DSL ethernetkabel, PVC, CCA, AWG 26/7, rood
€2,52
Amazon.nl
 
Kabelcategorie: CAT 6 U-UTP (niet-afgeschermd) Brandbeveiliging: buitenmantel van pvc (geen speciale brandbeveiliging). Stekkertypen: 2x RJ45-stekker (8P8C) Kabelopbouw: 4 x 2 AWG 26/7, Twisted Pair CCA (koperen gelamineerd aluminium).
DIGITUS Professional DK-1532-010 patchkabel"Kat. 5, SF/UTP", 1 m grijs
DIGITUS Professional DK-1532-010 patchkabel"Kat. 5, SF/UTP", 1 m grijs
€2,25
Amazon.nl
 
DIGITUS patchkabel cat. 5, SF/UTP, 1,0 m, grijs
DIGITUS Cat 6A S-FTP patchkabel, LSZH, AWG 26/7, Twisted Pair 15 m grijsnieuw
DIGITUS Cat 6A S-FTP patchkabel, LSZH, AWG 26/7, Twisted Pair 15 m grijs
€14,77
Amazon.nl
 
DIGITUS Cat 6A S-FTP patchkabel, LSZH, AWG 26/7, Twisted Pair 15 m grijs
DIGITUS DVI extender en converter DVI Extender - Set zwart
DIGITUS DVI extender en converter DVI Extender - Set zwart
€59,85
Amazon.nl
Gratis verzending
Fabrieksgarantie: 1 jaar Aansluiting: HDMI.
DIGITUS Cat 6 S-FTP patchkabel 20 m grijs
DIGITUS Cat 6 S-FTP patchkabel 20 m grijs
€14,39
Amazon.nl
 
Kabelcategorie: CAT 6 S-FTP Brandbeveiliging: LSZH-buitenmantel voor het beste brandgedrag en lage rookuitstoot. Stekkertypen: 2x RJ45-stekker (8P8C) Kabelopbouw: 4 x 2 AWG 27/7, Twisted Pair Afscherming: S-FTP, paren in metaalfolie en vlechtwerk afgeschermd
DIGITUS Cat 6 S-FTP patchkabel 0,5 m geel
DIGITUS Cat 6 S-FTP patchkabel 0,5 m geel
€2,90
Amazon.nl
 
Kabelcategorie: CAT 6 S-FTP Brandbeveiliging: LSZH-buitenmantel voor het beste brandgedrag en lage rookuitstoot. Stekkertypen: 2x RJ45-stekker (8P8C) Kabelopbouw: 4 x 2 AWG 27/7, Twisted Pair Afscherming: S-FTP, paren in metaalfolie en vlechtwerk afgeschermd
DIGITUS CAT 5e U-UTP Flatband-patchkabel, 3m, netwerk LAN DSL ethernetkabel, PVC, koper, AWG 30/7, Twisted Pair, wit
DIGITUS CAT 5e U-UTP Flatband-patchkabel, 3m, netwerk LAN DSL ethernetkabel, PVC, koper, AWG 30/7, Twisted Pair, wit
€4,79
Amazon.nl
 
Kabelcategorie: CAT 5e U-UTP (niet-afgeschermd) Brandbeveiliging: buitenmantel van pvc (geen speciale brandbeveiliging). Stekkertypen: 2x RJ45-stekker (8P8C) Kabelopbouw: 4 x 2 AWG 26/7, Twisted Pair Binnengeleider: koper
Patchpaneel 10" Cat-6 Cat-6A Modular Modulair - 12 poorten - zwart zwartnieuw
Patchpaneel 10" Cat-6 Cat-6A Modular Modulair - 12 poorten - zwart zwart
€8,87
Amazon.nl
 
Patchpaneel 10" Cat-6 Cat-6A Modular Modulair - 12 poorten - zwart zwart
DIGITUS 1 M Cat6 a S-FTP 1 m geel netwerk kabel - netwerk kabel (1 m, RJ-45, mannelijke, CAT6 A, geel)
DIGITUS 1 M Cat6 a S-FTP 1 m geel netwerk kabel - netwerk kabel (1 m, RJ-45, mannelijke, CAT6 A, geel)
€7,27
Amazon.nl
 
Digitus 1 m, CAT 6 S-FTP. Kabellengte: 1 m. Aansluiting 1: RJ-45 Aansluiting 2: RJ-45. Type verpakking: tas van polyethyleen
DIGITUS LWL patchkabel - OM3 OM3 - LC/SC 7m blauwnieuw
DIGITUS LWL patchkabel - OM3 OM3 - LC/SC 7m blauw
€6,80
Amazon.nl
 
De glasvezel netwerkkabels van DIGITUS zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklasse en stekkercombinaties - Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het heen- en terugkanaal en een stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikwerende pluggen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
DIGITUS LWL patchkabel OM2-5 m LC op ST glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranjenieuw
DIGITUS LWL patchkabel OM2-5 m LC op ST glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje
€10,89
Amazon.nl
 
De glasvezel-netwerkkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekker-combinaties - elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat elk een vezel voor het heen- en achterkanaal en stekkers met keramische huls en tweekleurige knikbeschermdoppen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
DIGITUS - DK1614030G patchkabel, Cat 6, U-UTP, 3 m lengte, groen 686969nieuw
DIGITUS - DK1614030G patchkabel, Cat 6, U-UTP, 3 m lengte, groen 686969
€3,29
Amazon.nl
 
Categorie: CAT 6 groen.
DIGITUS Cat 6 S-FTP patchkabel 10 m grijs
DIGITUS Cat 6 S-FTP patchkabel 10 m grijs
€8,15
Amazon.nl
 
Kabelcategorie: CAT 6 S-FTP Brandbeveiliging: LSZH-buitenmantel voor het beste brandgedrag en lage rookuitstoot. Stekkertypen: 2x RJ45-stekker (8P8C) Kabelopbouw: 4 x 2 AWG 27/7, Twisted Pair Afscherming: S-FTP, paren in metaalfolie en vlechtwerk afgeschermd
DIGITUS LWL patchkabel - OM2 OM2 - LC, LC 7m oranjenieuw
DIGITUS LWL patchkabel - OM2 OM2 - LC, LC 7m oranje
€11,86
Amazon.nl
 
De glasvezel netwerkkabels van DIGITUS zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklasse en stekkercombinaties - Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het heen- en terugkanaal en een stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikwerende pluggen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
DIGITUS Cat 6 S-FTP patchkabel 1 m blauw
DIGITUS Cat 6 S-FTP patchkabel 1 m blauw
€1,66
Amazon.nl
 
Kabelcategorie: CAT 6 S-FTP Brandbeveiliging: LSZH-buitenmantel voor het beste brandgedrag en lage rookuitstoot. Stekkertypen: 2x RJ45-stekker (8P8C) Kabelopbouw: 4 x 2 AWG 27/7, Twisted Pair Afscherming: S-FTP, paren in metaalfolie en vlechtwerk afgeschermd
DIGITUS LWL patchkabel OM2-3 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranjenieuw
DIGITUS LWL patchkabel OM2-3 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje
€7,15
Amazon.nl
 
De glasvezel-netwerkkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekker-combinaties - elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat elk een vezel voor het heen- en achterkanaal en stekkers met keramische huls en tweekleurige knikbeschermdoppen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
Digitus DK-1614-0025/G digitale fotolijstnieuw
Digitus DK-1614-0025/G digitale fotolijst
€2,31
Amazon.nl
 
Digitus 0,25 m CAT6 U-UTP. Kabellengte: 0,25 m. Standaardkabel: Cat6-kabel. Ommanteling van de kabel: U/UTP (UTP). Aansluiting 1: RJ-45. Aansluiting 2: RJ-45. Soort connector: stekker/stekker. Vergulde contacten Kleur van de kabel: groen.
DIGITUS LWL patchkabel - OM4 OM4 - LC/SC 1 Maand roze, zwart, rood, wit.nieuw
DIGITUS LWL patchkabel - OM4 OM4 - LC/SC 1 Maand roze, zwart, rood, wit.
€6,88
Amazon.nl
 
De glasvezel netwerkkabels van DIGITUS zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklasse en stekkercombinaties - Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het heen- en terugkanaal en een stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikwerende pluggen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
DIGITUS patchkabel Cat-5e - 2m - SF-UTP afscherming - CCA-aders - PVC mantel - netwerkkabel - geel
DIGITUS patchkabel Cat-5e - 2m - SF-UTP afscherming - CCA-aders - PVC mantel - netwerkkabel - geel
€2,23
Amazon.nl
 
DIGITUS patchkabel cat. 5e, SF/UTP, 2,0 m, geel
DIGITUS Professional, Cat 6 LSA patchpaneel, 48-poorten (RJ45), 19" Rackmount 2HE, niet afgeschermd, zwart (RAL 9005)nieuw
DIGITUS Professional, Cat 6 LSA patchpaneel, 48-poorten (RJ45), 19" Rackmount 2HE, niet afgeschermd, zwart (RAL 9005)
€50,89
Amazon.nl
Gratis verzending
Datakabels worden via kabelbinders op de behuizing gefixeerd, RJ45-aansluitingen (8P8C), categorie 6 Professionele toepassing, geschikt voor 19 inch kastmontage (483 mm), patchpaneel onafgeschermd, tot 250 MHz. LAN-kabelverdeler met Gigabit connectiviteit, eenvoudige installatie door kleurgecodeerde LSA-strips Patchfeld 2HE, 1GBase-T, aderopname: 2...
DIGITUS Professional DK-1512-050/G patchkabel"Cat. 5, U/UTP", 5m groen
DIGITUS Professional DK-1512-050/G patchkabel"Cat. 5, U/UTP", 5m groen
€6,71
Amazon.nl
 
DIGITUS patchkabel, cat. 5e, U/UTP, 5,0 m, groen
DIGITUS Professional DK-1521-010-CO Cross-Over patchkabel"Cat. 5, F/UTP", 1 m grijs
DIGITUS Professional DK-1521-010-CO Cross-Over patchkabel"Cat. 5, F/UTP", 1 m grijs
€2,16
Amazon.nl
 
DIGITUS cross-over patchkabel, cat. 5, F/UTP, 1,0 m, grijs
DIGITUS Cat 6A S-FTP patchkabel, LSZH, AWG 26/7, Twisted Pair 5 m blauwnieuw
DIGITUS Cat 6A S-FTP patchkabel, LSZH, AWG 26/7, Twisted Pair 5 m blauw
€9,14
Amazon.nl
 
Digitus 5m Cat6a S/FTP. Kabellengte: 5 m. Standaard kabel: Cat6a. Kabelafscherming: S/FTP (S-STP) Aansluiting 1: RJ-45. Aansluiting 2: RJ-45. Soort connector: stekker/stekker. Kleur van de kabel: blauw.
DIGITUS Patch kabel Cat-5e - 1m - U-UTP afscherming - CCA-draden - PVC mantel - netwerkkabel - Blauwnieuw
DIGITUS Patch kabel Cat-5e - 1m - U-UTP afscherming - CCA-draden - PVC mantel - netwerkkabel - Blauw
€1,66
Amazon.nl
 
Kabelcategorie: CAT 5e U-UTP (niet afgeschermd) Brandbeveiliging: PVC-buitenmantel (geen speciale brandbeveiliging). Stekkertypes: 2x RJ45-stekker (8P8C) Kabelopbouw: 4 x 2 AWG 26/7, Twisted Pair. Binnengeleider: CCA (koper gelamineerd aluminium)
DIGITUS Cat 6A S-FTP patchkabel, LSZH, AWG 26/7, Twisted Pair 1 m groennieuw
DIGITUS Cat 6A S-FTP patchkabel, LSZH, AWG 26/7, Twisted Pair 1 m groen
€4,06
Amazon.nl
 
Digitus 1 m Cat6a S/FTP. Kabellengte: 1 m. Standaardkabel: Cat6a. Afscherming van de kabel: S/FTP (S-STP). Connector 1: RJ-45. Connector 2: RJ-45. Type connector: stekker/stekker. Kleur van de kabel: groen.
Digitus DK-25221-02/3 gekleurde SC Simplex OM3 Pigtailnieuw
Digitus DK-25221-02/3 gekleurde SC Simplex OM3 Pigtail
€27,55
Amazon.nl
Gratis verzending
Uitstekende prestaties en verbindingskwaliteit voor uw netwerk
DIGITUS patchkabel, kat. 6, U UTP, 0, 5 m, geelnieuw
DIGITUS patchkabel, kat. 6, U UTP, 0, 5 m, geel
€2,69
Amazon.nl
 
DIGITUS - patchkabel - RJ-45 (M) - RJ-45 (M) - 50 cm - UTP - CAT 6 - glad, met knikbescherming - geel, RAL 1018
DIGITUS LWL patchkabel OS2-3 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex singlemode 09/125µ - 10 GBit/s - geel
DIGITUS LWL patchkabel OS2-3 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex singlemode 09/125µ - 10 GBit/s - geel
€6,55
Amazon.nl
 
De glasvezel-netwerkkabels van Digitus zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklassen en stekker-combinaties - elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat elk een vezel voor het heen- en achterkanaal en stekkers met keramische huls en tweekleurige knikbeschermdoppen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
DIGITUS Professional DK-1511-005/R patchkabel Premium,"Cat. 5, U/UTP", 0,5 m roodnieuw
DIGITUS Professional DK-1511-005/R patchkabel Premium,"Cat. 5, U/UTP", 0,5 m rood
€1,76
Amazon.nl
 
DIGITUS patchkabel Premium, cat. 5e, U/UTP, 0,5 m, rood
DIGITUS Professional DK-1512-005 patchkabel"Cat. 5, U/UTP", 0,5 m grijs
DIGITUS Professional DK-1512-005 patchkabel"Cat. 5, U/UTP", 0,5 m grijs
€1,89
Amazon.nl
 
DIGITUS patchkabel, cat. 5e, U/UTP, 0,5 m, grijs.
DIGITUS Keystone-module Cat-6A - afgeschermd - geschikt voor ontwerp Keystone Jack zilvernieuw
DIGITUS Keystone-module Cat-6A - afgeschermd - geschikt voor ontwerp Keystone Jack zilver
€4,69
Amazon.nl
 
Keystone-module voor gebruik in modulair patchpaneel en blikjes/houders Categorie 6A, klasse EA - tot 500 MHz, 10 GBase-T Kabelinstallatie via LSA-lijsten, kleurgecodeerd volgens EIA/TIA 568 A & B Montage zonder gereedschap. Normen: ISO/IEC 11801 2nd Ed., EN 50173-1, EIA/TIA 568-C, 802.3af, 802.3at PoE+.
DIGITUS patchkabel Cat-6-30m - U-UTP afscherming - koperen aders - LSZH mantel - netwerkkabel - grijs
DIGITUS patchkabel Cat-6-30m - U-UTP afscherming - koperen aders - LSZH mantel - netwerkkabel - grijs
€16,53
Amazon.nl
 
2x RJ45-stekker (8P8C) Kappen met knikbescherming, trekontlasting en hendelbescherming. Afscherming: U-UTP, niet afgeschermd Binnengeleider bestaat uit koper Uitstekende prestaties en verbindingskwaliteit voor uw netwerk
DIGITUS Netwerkkabel Cat-7A - 100 m S-FTP installatiekabel - Simplex - Dca LSZH-3-1500 MHz - AWG 22/1 koper - geelnieuw
DIGITUS Netwerkkabel Cat-7A - 100 m S-FTP installatiekabel - Simplex - Dca LSZH-3-1500 MHz - AWG 22/1 koper - geel
€79,49
Amazon.nl
Gratis verzending
De Cat.7A installatiekabel is geschikt voor de secundaire en tertiaire gebouwenbekabeling, voldoet aan de normen ISO/IEC 11801, DIN EN 50173, DIN EN 50288-9-1 en ondersteunt frequenties tot 1500 MHz. Een halogeenvrij mantelmateriaal (SFS-PE/polyethyleen) zorgt voor een laag rookgedrag in geval van brand en voldoet aan de normen IEC 60332-3-24, FRNC...
DIGITUS CAT 5e F-UTP patchkabel, 20m, netwerk, LAN DSL ethernetkabel, PVC, CCA, AWG 26/7, grijsnieuw
DIGITUS CAT 5e F-UTP patchkabel, 20m, netwerk, LAN DSL ethernetkabel, PVC, CCA, AWG 26/7, grijs
€6,98
Amazon.nl
 
Kabelcategorie: CAT 5e F-UTP (totaal met folie afgeschermd, paarsgewijs niet afgeschermd) Brandbeveiliging: buitenmantel van pvc (geen speciale brandbeveiliging). Stekkertypen: 2x RJ45-stekker (8P8C) Kabelopbouw: 4 x 2 AWG 26/7, Twisted Pair Binnengeleider: CCA (koperen gecoat aluminium)
Digitus Patch Cable, UTP, CAT5E 0.5m netwerkkabel 0,5 m blauw
Digitus Patch Cable, UTP, CAT5E 0.5m netwerkkabel 0,5 m blauw
€1,76
Amazon.nl
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT5E 0.5m netwerkkabel 0,5 m blauw
DIGITUS Cat 6 S-FTP patchkabel 1 m roodnieuw
DIGITUS Cat 6 S-FTP patchkabel 1 m rood
€3,04
Amazon.nl
 
Kabelcategorie: CAT 6 S-FTP Brandbeveiliging: LSZH-buitenmantel voor het beste brandgedrag en lage rookuitstoot. Stekkertypen: 2x RJ45-stekker (8P8C) Kabelopbouw: 4 x 2 AWG 27/7, Twisted Pair Afscherming: S-FTP, paren in metaalfolie en vlechtwerk afgeschermd
DIGITUS patchkabel SFTP, CAT5e, 0,5 m, blauw - (SFTP, CAT5e, 0,5 m, blauw)
DIGITUS patchkabel SFTP, CAT5e, 0,5 m, blauw - (SFTP, CAT5e, 0,5 m, blauw)
€3,78
Amazon.nl
 
Kleur: blauw. Kabellengte: 0,5 m. Verkocht in elke
Digitus DK-1511-250 Premium CAT 5e U-UTP patchkabel
Digitus DK-1511-250 Premium CAT 5e U-UTP patchkabel
€14,72
Amazon.nl
 
Uitstekende prestaties en verbindingskwaliteit voor uw netwerk
DIGITUS LWL Patchkabel OM1-1m LC op SC glasvezelkabel - LSZH - duplex multimode 50/125µ - 10 Gb/s - oranjenieuw
DIGITUS LWL Patchkabel OM1-1m LC op SC glasvezelkabel - LSZH - duplex multimode 50/125µ - 10 Gb/s - oranje
€9,12
Amazon.nl
 
DIGITUS LWL-netwerkkabels zijn verkrijgbaar in alle gangbare glasvezelklassieken en stekkercombinaties - elke kabel is afzonderlijk verpakt en beschikt over een meetprotocol. Elke aansluitkabel bevat een vezel voor het voorste en achterste kanaal en een stekker met keramisch eindstuk en tweekleurige anti-vouwmoffen voor een duidelijke identificatie...
DIGITUS patchkabel Patchkabel - F-UTP - PVC Cat-5e - 2 m grijs
DIGITUS patchkabel Patchkabel - F-UTP - PVC Cat-5e - 2 m grijs
€2,51
Amazon.nl
 
Patchkabel Cat.5e FTP 2m grijs
DIGITUS LWL patchkabel - OM3 OM3 - LC, ST 5m blauwnieuw
DIGITUS LWL patchkabel - OM3 OM3 - LC, ST 5m blauw
€8,28
Amazon.nl
 
De glasvezel netwerkkabels van DIGITUS zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklasse en stekkercombinaties - Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het heen- en terugkanaal en een stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikwerende pluggen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
Patchpaneel Cat 6 afgeschermd Cat 6-24 poorten - 0,5 HE - grijs grijsnieuw
Patchpaneel Cat 6 afgeschermd Cat 6-24 poorten - 0,5 HE - grijs grijs
€50,77
Amazon.nl
Gratis verzending
Patchpaneel Cat 6 afgeschermd Cat 6-24 poorten - 0,5 HE - grijs grijs
DIGITUS Professional DK-1532-020 patchkabel"Kat. 5, SF/UTP", 2 m grijs
DIGITUS Professional DK-1532-020 patchkabel"Kat. 5, SF/UTP", 2 m grijs
€2,67
Amazon.nl
 
DIGITUS patchkabel cat. 5, SF/UTP, 2,0 m, grijs
DIGITUS patchkabel CAT-5-E U-UTP 0, 5-m - blauw - netwerkkabel ethernetkabel DSL router - PVC - CCA - AWG 26/7
DIGITUS patchkabel CAT-5-E U-UTP 0, 5-m - blauw - netwerkkabel ethernetkabel DSL router - PVC - CCA - AWG 26/7
€3,67
Amazon.nl
 
De lange kabel is geschikt voor het verbinden van Fritzbox, switch, pc of spelconsole. Bouw een Gigabit verbinding tussen patchpaneel in de netwerkkast en WLAN Access Points of Repeater. Eigenschappen: 2x RJ45-stekker - Cat 5e - 1000BASE-T - 750 steekcycli CCA (koper-gelamineerd aluminium) - isolatie HD-PE - buitenmantel PVC Inhoud: 1 x netwerkkabe...
DIGITUS Cat 6 S-FTP patchkabel 15 m grijs
DIGITUS Cat 6 S-FTP patchkabel 15 m grijs
€10,96
Amazon.nl
 
Kabelcategorie: CAT 6 S-FTP Brandbeveiliging: LSZH-buitenmantel voor het beste brandgedrag en lage rookuitstoot. Stekkertypen: 2x RJ45-stekker (8P8C) Kabelopbouw: 4 x 2 AWG 27/7, Twisted Pair Afscherming: S-FTP, paren in metaalfolie en vlechtwerk afgeschermd
Digitus 10 m UTP Netwerkkabel U/UTP (UTP) rood - Netwerkkabel (10 m, opnemen U/UTP (UTP), RJ-45, Rood)
Digitus 10 m UTP Netwerkkabel U/UTP (UTP) rood - Netwerkkabel (10 m, opnemen U/UTP (UTP), RJ-45, Rood)
€3,45
Amazon.nl
 
Digitus 10 m CATE U/UTP. Kabellengte: 10 m. Standaardkabel: CATC. Ommanteling van de kabel: U/UTP (UTP). Aansluiting 1: RJ-45. Aansluiting 2: RJ-45. Soort connector: stekker/stekker. Kleur van de kabel: rood.
DIGITUS netwerk installatiekabel Simplex - PVC - Eca Cat-5e - SF-UTP - 100m grijsnieuw
DIGITUS netwerk installatiekabel Simplex - PVC - Eca Cat-5e - SF-UTP - 100m grijs
€59,53
Amazon.nl
Gratis verzending
1 GB Ethernet 100 MHz zendfrequentie PoE Power over Ethernet ondersteuning BauPVO klasse Eca
DIGITUS CAT 5e F-UTP patchkabel, 0,5 m, netwerk LAN DSL ethernetkabel, PVC, koper, AWG 26/7, grijsnieuw
DIGITUS CAT 5e F-UTP patchkabel, 0,5 m, netwerk LAN DSL ethernetkabel, PVC, koper, AWG 26/7, grijs
€3,04
Amazon.nl
 
Kabelcategorie: CAT 5e F-UTP (totaal met folie afgeschermd, paarsgewijs niet afgeschermd) Brandbeveiliging: buitenmantel van pvc (geen speciale brandschacht. Stekkertypen: 2x RJ45-stekker (8P8C) Kabelopbouw: 4 x 2 AWG 26/7, Twisted Pair Binnengeleider: koper
Digitus DK-1511-010/BLACK U/UTP categorie 5e patchkabel (RJ-45, 1m) zwart
Digitus DK-1511-010/BLACK U/UTP categorie 5e patchkabel (RJ-45, 1m) zwart
€4,08
Amazon.nl
 
De lange kabel is geschikt voor het verbinden van Fritzbox, switch, pc of spelconsole. Bouw een Gigabit verbinding tussen patchpaneel in de netwerkkast en WLAN Access Points of Repeater. Eigenschappen: 2x RJ45-stekker - Cat 5e - 1000BASE-T - 750 steekcycli Geleidermateriaal: koper-isolatie: HD-PE - buitenmantel: PVC Inhoud: 1 x netwerkkabel.
DIGITUS Professional DK-1512-100/G patchkabel"Cat. 5, U/UTP", 10 m groennieuw
DIGITUS Professional DK-1512-100/G patchkabel"Cat. 5, U/UTP", 10 m groen
€3,45
Amazon.nl
 
DIGITUS patchkabel, cat. 5e, U/UTP, 10,0 m, groen
DIGITUS Patch-Panel Modular - 24 poorten - 1HE - afgeschermd - voor Keystone-modules - 19 inch rack - grijsnieuw
DIGITUS Patch-Panel Modular - 24 poorten - 1HE - afgeschermd - voor Keystone-modules - 19 inch rack - grijs
€11,45
Amazon.nl
 
De behuizing is gemaakt van 1,5 mm koudgewalst staalplaat, gepoedercoat. De aardingsrail bestaat uit verzinkt staal. Legkabels worden met kabelbinders op de behuizing vastgemaakt, ideale grip. Aangesloten montagekabels en ethernetkabels zorgen voor een betrouwbare overdracht van alle apparaten. Geschikt voor keystone-modules en met centrale aarding...
VSE 686190 patchkabel, Cat 5e, SF-UTP, 0,5 m lengte, blauw 0.5 m groen
VSE 686190 patchkabel, Cat 5e, SF-UTP, 0,5 m lengte, blauw 0.5 m groen
€3,04
Amazon.nl
 
VSE 686190 patchkabel, Cat 5e, SF-UTP, 0,5 m lengte, blauw 0.5 m groen
DIGITUS CAT 5e SF-UTP patchkabel, 3m netwerkkabel LAN DSL ethernet, PVC, AWG 26/7, blauw
DIGITUS CAT 5e SF-UTP patchkabel, 3m netwerkkabel LAN DSL ethernet, PVC, AWG 26/7, blauw
€4,84
Amazon.nl
 
Kabelcategorie: CAT 5e SF-UTP (totale folie en vlechtwerk afgeschermd, niet afgeschermd) Brandbeveiliging: buitenmantel van pvc (geen speciale brandbeveiliging). Aansluittypes: 2x RJ45-stekker (8P8C) Kabelopbouw: 4x2 AWG 26/7, dubbel gevlochten Binnengeleider: koper
DIGITUS CAT 5e U-UTP patchkabel, 3m netwerkkabel LAN DSL ethernet, PVC, koper, AWG 26/7, groen
DIGITUS CAT 5e U-UTP patchkabel, 3m netwerkkabel LAN DSL ethernet, PVC, koper, AWG 26/7, groen
€4,91
Amazon.nl
 
Kabelcategorie: CAT 5e U-UTP (niet afgeschermd) Brandbeveiliging: buitenmantel van pvc (geen speciale brandbeveiliging). Aansluittypes: 2x RJ45-stekker (8P8C) Kabelopbouw: 4x2 AWG 26/7, dubbel gevlochten Binnengeleider: koper
DIGITUS Professional, Cat 6 LSA patchpaneel, 16-poort, 19" rack montage 1HE, afgeschermd, centrale aarding aansluiting, grijsnieuw
DIGITUS Professional, Cat 6 LSA patchpaneel, 16-poort, 19" rack montage 1HE, afgeschermd, centrale aarding aansluiting, grijs
€54,89
Amazon.nl
Gratis verzending
Overdrachtseigenschap: categorie 6, klasse E. Toepassingsgebieden: tot 250 MHz, 1GBase-T Geschikt voor 483 mm (19") kastmontage 360° afscherming zorgt voor geoptimaliseerde vermogensmeetwaarden. Eenvoudige kabelinstallatie door kleurgecodeerde LSA-strips en bevestiging door middel van kabelbinders.
Patchpaneel Modular voor Keystone-modules 24 poorten - afgeschermd zwartnieuw
Patchpaneel Modular voor Keystone-modules 24 poorten - afgeschermd zwart
€10,21
Amazon.nl
 
De behuizing is gemaakt van 1,5 mm koudgewalst plaatstaal, gepoedercoat De aardingsrail bestaat uit verzinkt staal. Legkabels worden met kabelbinders op de behuizing vastgezet, ideale grip aangesloten montagekabels en ethernetkabel zorgen voor een betrouwbare overdracht van alle apparaten Geschikt voor keystone modules en met centrale aardingsaansl...
DIGITUS netwerk installatiekabel Simplex - LSZH-1 - Eca Cat-6 - F-UTP - 305m paarsnieuw
DIGITUS netwerk installatiekabel Simplex - LSZH-1 - Eca Cat-6 - F-UTP - 305m paars
€119,65
Amazon.nl
 
Uitstekende prestaties en verbindingskwaliteit voor uw netwerk Totale afscherming: aluminium gelamineerde polyesterfolie, dekt 100% af, beide draad. Afscherming: F-UTP, folie afgeschermd Bedrijfstemperatuurbereik: -20 °C tot +75 °C Kabelopbouw: 4 x 2 AWG 23/1, massief Twisted Pair
DIGITUS Professional DK-1512-050 patchkabel"Cat. 5, U/UTP", 5m grijsnieuw
DIGITUS Professional DK-1512-050 patchkabel"Cat. 5, U/UTP", 5m grijs
€3,07
Amazon.nl
 
DIGITUS patchkabel, cat. 5e, U/UTP, 5,0 m, grijs
DIGITUS LWL patchkabel - OM3 OM3 - LC/SC 1 Maand blauwnieuw
DIGITUS LWL patchkabel - OM3 OM3 - LC/SC 1 Maand blauw
€6,35
Amazon.nl
 
De glasvezel netwerkkabels van DIGITUS zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklasse en stekkercombinaties - Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het heen- en terugkanaal en een stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikwerende pluggen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC naar LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violetnieuw
DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC naar LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
€7,69
Amazon.nl
 
De glasvezel netwerkkabels van DIGITUS zijn verkrijgbaar in alle gangbare vezelklasse en stekkercombinaties - Elke kabel wordt afzonderlijk en incl. een meetprotocol verpakt. Elke patchkabel bevat een vezel voor het heen- en terugkanaal en een stekker met keramische ferrule en tweekleurige knikwerende pluggen voor een unieke vezelbepaling. Standaar...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Zakelijk
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.nl™