Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Sieraden Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
InLine 81503O LWL duplex kabel (t stekker op St stekker, OM3, 3m)
InLine 81503O LWL duplex kabel (t stekker op St stekker, OM3, 3m)
€5,71
Amazon.nl
 
Lengte: 3 m, Kabelmantelmateriaal: Low Smoke zero halogeen (LSZH) Glasvezeltype: multi-modus Type netwerkkabel: patchkabel - OM3 Aantal vezels: 2
InLine 76433S patchkabelnieuw
InLine 76433S patchkabel
€5,96
Amazon.nl
 
Catchkabel, CAT6, PIMF, 0, 3 m
InLine 76811Y S/FTP patchkabel (500MHz, halogeenvrij, koper, 1 m) geel
InLine 76811Y S/FTP patchkabel (500MHz, halogeenvrij, koper, 1 m) geel
€5,60
Amazon.nl
 
Lengte: 1 m Kabelmantelmateriaal: Low Smoke Zero halogeen (LSZH) Bedradingsschema: T568B Technologie: SSTP-kabel. Kleur: geel
InLine 12229U seriële kabel
InLine 12229U seriële kabel
€7,59
Amazon.nl
 
InLine Seriële kabel, InLine, 9pol Bu/Bu, 1: 1 belegd, 1,8m, seriële kabel, inline, 9pol Bu/Bu, 1: 1 belegd, 1,8m, met UL-kabel
InLine® 71514R patchkabelnieuw
InLine® 71514R patchkabel
€2,56
Amazon.nl
 
Lengte: 1,5 m. Kleur: rood Afscherming: FTP Categorie: Cat 5e
InLine Intos 72503Y patchkabel Kat5e S-FTP geel 3.0 m
InLine Intos 72503Y patchkabel Kat5e S-FTP geel 3.0 m
€4,25
Amazon.nl
 
InLine Intos 72503Y patchkabel Kat5e S-FTP geel 3.0 m
InLine 72511S patchkabel, SF/UTP, Cat.5e, zwart, 1 mnieuw
InLine 72511S patchkabel, SF/UTP, Cat.5e, zwart, 1 m
€7,36
Amazon.nl
 
2x RJ45-stekker gegoten SF/UTP kabel, Cat.5e Aderdoorsnede AWG 26 Gevlecht- en folie- Totale afscherming (oude benaming: S-FTP) met lengteaanduiding op de stekker 1: 1 bezetting volgens EIA/TIA 568B 4 gedraaide aderparen. met kabelknikbescherming en vergrendelingsbeveiliging In hersluitbare, POS-geschikte PE-zak met EAN-code.
InLine 71505B F/UTP patchkabel (5 m) blauwnieuw
InLine 71505B F/UTP patchkabel (5 m) blauw
€3,83
Amazon.nl
 
Catchkabel, CAT5E, 5 m
InLine LWL Pigtail ST, 2m
InLine LWL Pigtail ST, 2m
€3,48
Amazon.nl
 
InLine LWL Pigtail ST, 2m
InLine 76400K S/FTP patchkabel (250MHz, PVC, koper, 10 m) bruinnieuw
InLine 76400K S/FTP patchkabel (250MHz, PVC, koper, 10 m) bruin
€9,46
Amazon.nl
 
InLine patchkabel, S-STP/PIMF, Cat.6, bruin, 10m, InLine, 2x RJ45-stekker gegoten S-STP-kabel, Cat. 6, AWG27 totaal gevlochten afscherming en per paar in folie (PiMF) met lengteaanduiding op de stekker 1:1 bezetting volgens EIA/TIA 568B in blister met EAN-code
InLine 71514Y patchkabel
InLine 71514Y patchkabel
€3,05
Amazon.nl
 
Lengte: 1, 5m Kleur: geel Afscherming: FTP Categorie: Cat 5e
InLine 89989K Multimode Duplex-LC, LWL koppeling beige
InLine 89989K Multimode Duplex-LC, LWL koppeling beige
€5,-
Amazon.nl
 
InLine 89989K Multimode Duplex-LC, LWL koppeling beige
InLine 81555 LWL Duplex-kabel, ST/ST, 50/125µm, OM2, 0,5m
InLine 81555 LWL Duplex-kabel, ST/ST, 50/125µm, OM2, 0,5m
€8,50
Amazon.nl
 
Glasvezel optische duplex kabel aansluiting ST/ST 50/125µm 0,5 m.
InLine 71614Y platte U/UTP patchkabel (1,5 m) geel
InLine 71614Y platte U/UTP patchkabel (1,5 m) geel
€4,06
Amazon.nl
 
Patchkabel met platte RJ45-stekkers voor de verbinding van PC's in het netwerk via een hub/switch - 1,5 m, geel Technische gegevens: 2x RJ45-stekker gegoten U/UTP kabel, Cat. 6, AWG30. Kleur: geel
InLine 83530 LWL Duplex-kabel, SC/SC, 50/125µm, OM2, 30m
InLine 83530 LWL Duplex-kabel, SC/SC, 50/125µm, OM2, 30m
€22,73
Amazon.nl
Gratis verzending
Glasvezel optische duplex kabel aansluiting SC/SC 50/125µm 30 m.
InLine 76405O S/FTP patchkabel (250MHz, PVC, koper, 5 m) oranjenieuw
InLine 76405O S/FTP patchkabel (250MHz, PVC, koper, 5 m) oranje
€6,05
Amazon.nl
 
Catchkabel, CAT6, PIMF, 5 m
InLine 76450R patchkabel, S/FTP (PiMf), Cat.6, 250MHz, PVC, koper, 0, 5m rood
InLine 76450R patchkabel, S/FTP (PiMf), Cat.6, 250MHz, PVC, koper, 0, 5m rood
€10,17
Amazon.nl
 
2x RJ45-stekker gegoten Aangespoten knikbescherming en antislip. Rood gekleurde RJ45-stekker voor snel onderscheiden. S/FTP-kabel, Cat.6 Aderdoorsnede AWG27 met volledig koperen strengen.
InLine 71502Y patchkabelnieuw
InLine 71502Y patchkabel
€6,29
Amazon.nl
 
InLine patchkabel, FTP, Cat.5e, geel, 2m, InLine, 2x RJ45-stekker gegoten FTP-kabel, Cat. 5e, AWG26 folieafscherming met lengteopgave op de stekker 1: 1 bezetting volgens EIA/TIA 568B in blister met EAN-code
InLine 72502S patchkabelnieuw
InLine 72502S patchkabel
€3,48
Amazon.nl
 
InLine patchkabel, S-FTP, CAT.5e, zwart, 2m, InLine, 2x RJ45-stekker gegoten S-FTP-kabel, CAT.5e 5e, AWG26 vlecht- en folieafscherming met lengteaanduiding op de stekker 1: 1 bezetting volgens EIA/TIA 568b in blister met EAN-code
InLine 72505K SF/UTP patchkabel (5 m) bruinnieuw
InLine 72505K SF/UTP patchkabel (5 m) bruin
€11,29
Amazon.nl
 
InLine 72505K SF/UTP patchkabel (5 m) bruin
InLine 76402M patchkabel (S/FTP (Pimf), categorie 6, 2m) roze
InLine 76402M patchkabel (S/FTP (Pimf), categorie 6, 2m) roze
€3,98
Amazon.nl
 
InLine patchkabel, s-stp/PiMF, Cat.6, roze, 2m, InLine, 2x RJ45-stekker gegoten s-stp-kabel, CAT.5 6, AWG27 totaal gevlochten afscherming en per paar in folie (PiMF) met lengteaanduiding op de stekker 1: 1 bezetting volgens EIA/TIA 568b in blister met EAN-code.
InLine 72530L F/UTP patchkabel (30 m) grijsnieuw
InLine 72530L F/UTP patchkabel (30 m) grijs
€13,24
Amazon.nl
 
patchkabel, CAT5E, FT, 30 m
InLine 72511M patchkabelnieuw
InLine 72511M patchkabel
€6,18
Amazon.nl
 
InLine patchkabel, S-FTP, CAT.5e, roze, 1m, InLine, 2x RJ45-stekker gegoten S-FTP-kabel, CAT.5e 5e, AWG26 vlecht- en folieafscherming met lengteaanduiding op de stekker 1: 1 bezetting volgens EIA/TIA 568b in blister met EAN-code
InLine 71655W platte U/UTP patchkabel (0,5 m) witnieuw
InLine 71655W platte U/UTP patchkabel (0,5 m) wit
€6,81
Amazon.nl
 
Patchkabel met platte RJ45-stekkers voor de verbinding van PC's in het netwerk via een hub/switch - 0,5 m, wit Technische gegevens: 2x RJ45-stekker gegoten U/UTP kabel, Cat. 6, AWG30. Kleur: wit.
InLine® 76922S patchkabelnieuw
InLine® 76922S patchkabel
€6,69
Amazon.nl
 
Lengte: 0,25m Kleur: zwart. Afscherming: S-FTP Categorie: Cat 6
InLine modulaire kabel, RJ45 naar RJ12 stekker/stekker, 6-aderig, 6m
InLine modulaire kabel, RJ45 naar RJ12 stekker/stekker, 6-aderig, 6m
€11,49
Amazon.nl
 
RJ45-stekker aan RJ12-stekker 6-polig belegd (6P6C) 1:1 bezetting Lengte: 6m
InLine 18849 modulaire kabel RJ12, stekker/stekker, 6-aderig, 6P6C, 20mnieuw
InLine 18849 modulaire kabel RJ12, stekker/stekker, 6-aderig, 6P6C, 20m
€8,28
Amazon.nl
 
Modulaire kabel RJ12, stekker/stekker, 6-aderig, 6P6C RJ12 stekker naar RJ12 stekker, volledig bezet lengte: 20 m
InLine 81502P LWL duplex kabel (t stekker op St stekker, OM4, 2m)
InLine 81502P LWL duplex kabel (t stekker op St stekker, OM4, 2m)
€10,35
Amazon.nl
 
Technologie: glasvezel. Kleur: Violet Kabelmantelmateriaal: Low Smoke zero halogeen (LSZH) Lengte: 2 m Kern-/manteldiameter: 50/125 micrometer.
InLine 76412M patchkabel (S/FTP (PiMf), categorie 6, 1,5 m) roze
InLine 76412M patchkabel (S/FTP (PiMf), categorie 6, 1,5 m) roze
€3,94
Amazon.nl
 
InLine patchkabel, S-STP/PIMF, Cat.6, roze, 1,5 m, InLine, 2x RJ45-stekker gegoten S-STP-kabel, Cat. 6, AWG27 totaal gevlochten afscherming en per paar in folie (PiMF) met lengteaanduiding op de stekker 1:1 bezetting volgens EIA/TIA 568B in blister met EAN-code
InLine® 72575K patchkabelnieuw
InLine® 72575K patchkabel
€6,52
Amazon.nl
 
InLine® 72575K patchkabel
Inline-patchkabel plat, UTP, Cat.6, 10m wit
Inline-patchkabel plat, UTP, Cat.6, 10m wit
€6,51
Amazon.nl
 
Inline patchkabel plat, UTP, InLine, Cat.6, wit, 10 m, ultraplatte patchkabel 2x RJ45 stekker cat. 6 AWG 32 onafgeschermd UTP Kleur: Wit Bezet 1:1 568B
InLine LWL duplex kabel, SC, 7m
InLine LWL duplex kabel, SC, 7m
€14,89
Amazon.nl
 
Netwerkkabel LWL-adapterkabel. LC/SC
InLine 71502S patchkabel
InLine 71502S patchkabel
€2,72
Amazon.nl
 
InLine patchkabel, FTP, Cat.5e, zwart, 3m, InLine, 2x RJ45-stekker gegoten FTP-kabel, Cat. 5e, AWG26 folieafscherming met lengteopgave op de stekker 1: 1 bezetting volgens EIA/TIA 568B in blister met EAN-code
InLine 72550W patchkabel, SF/UTP, Cat.5e, wit, 0,5 mnieuw
InLine 72550W patchkabel, SF/UTP, Cat.5e, wit, 0,5 m
€0,82
Amazon.nl
 
2x RJ45-stekker gegoten SF/UTP kabel, Cat.5e Aderdoorsnede AWG 26 Gevlecht- en folie- Totale afscherming (oude benaming: S-FTP) met lengteaanduiding op de stekker 1: 1 bezetting volgens EIA/TIA 568B 4 gedraaide aderparen. Met kabelknikbescherming en vergrendeling In hersluitbare, POS-geschikte PE-zak met EAN-code.
InLine 76411M patchkabel (S/FTP (PiMf), categorie 6, 1m) roze
InLine 76411M patchkabel (S/FTP (PiMf), categorie 6, 1m) roze
€7,66
Amazon.nl
 
InLine patchkabel, S-STP/PIMF, Cat.6, roze, 1m, InLine, 2x RJ45-stekker gegoten S-STP-kabel, Cat. 6, AWG27 totaal gevlochten afscherming en per paar in folie (PiMF) met lengteaanduiding op de stekker 1:1 bezetting volgens EIA/TIA 568B in blister met EAN-code
InLine 69942 TAE adapterkabel - RJ45 St op TAE NFN doos - 20cm
InLine 69942 TAE adapterkabel - RJ45 St op TAE NFN doos - 20cm
€5,01
Amazon.nl
 
InLine 69942 TAE adapterkabel - RJ45 St op TAE NFN contactdoos - 20cm
InLine 71603 platte patchkabel (U/UTP, RJ-45, 3m) grijs
InLine 71603 platte patchkabel (U/UTP, RJ-45, 3m) grijs
€6,52
Amazon.nl
 
Patchkabel met platte RJ45-stekkers voor de verbinding van PC's in het netwerk via een hub/switch - 3 m, grijs Technische gegevens: 2x RJ45-stekker gegoten U/UTP kabel, Cat. 6, AWG30. Kleur: grijs.
InLine Flat Patch Cord UTP Cat. 6 1 m wit 1 m wit netwerk kabel - netwerk kabel (1 m, wit)nieuw
InLine Flat Patch Cord UTP Cat. 6 1 m wit 1 m wit netwerk kabel - netwerk kabel (1 m, wit)
€2,70
Amazon.nl
 
InLine Flat Patch cord, UTP, Cat. 6, 1 m wit. Kabellengte: 1 m. Soort verbinder: mannelijk Kleur van de kabel: wit.
InLine 88544O LWL duplex kabel (LC stekker op LC stekker, OM3, 0,5 m)
InLine 88544O LWL duplex kabel (LC stekker op LC stekker, OM3, 0,5 m)
€9,73
Amazon.nl
 
17772
InLine 71655G platte U/UTP patchkabel (0,5 m) groennieuw
InLine 71655G platte U/UTP patchkabel (0,5 m) groen
€6,37
Amazon.nl
 
Lengte: 0,5m Kleur: groen. Afscherming: U-UTP Categorie: Cat 6
InLine 88510O LWL duplex kabel (LC stekker op St connector, OM3, 10m)
InLine 88510O LWL duplex kabel (LC stekker op St connector, OM3, 10m)
€17,53
Amazon.nl
 
88510O
InLine® 76433G patchkabelnieuw
InLine® 76433G patchkabel
€4,12
Amazon.nl
 
Catchkabel, CAT6, PIMF, 0,3 m
InLine 82575 LWL Duplex-kabel (SC/ST, 50/125 µm, OM2, 7,5 m)
InLine 82575 LWL Duplex-kabel (SC/ST, 50/125 µm, OM2, 7,5 m)
€8,56
Amazon.nl
 
InLine 82575 LWL Duplex-kabel (SC/ST, 50/125 µm, OM2, 7,5 m)
InLine 76411G S/FTP patchkabel (250MHz, PVC, koper, 1 m) groen
InLine 76411G S/FTP patchkabel (250MHz, PVC, koper, 1 m) groen
€2,98
Amazon.nl
 
Catchkabel, CAT6, PIMF, 1 m
InLine 76405K S/FTP patchkabel (250MHz, PVC, koper, 5 m) bruin
InLine 76405K S/FTP patchkabel (250MHz, PVC, koper, 5 m) bruin
€6,89
Amazon.nl
 
InLine patchkabel, S-STP/PIMF, Cat.6, bruin, 5m, InLine, 2x RJ45-stekker gegoten S-STP-kabel, Cat. 6, AWG27 totaal gevlochten afscherming en per paar in folie (PiMF) met lengteaanduiding op de stekker 1: 1 bezetting volgens EIA/TIA 568B in blister met EAN-code
InLine 72511P SF/UTP patchkabel (1 m) lila
InLine 72511P SF/UTP patchkabel (1 m) lila
€3,07
Amazon.nl
 
InLine 72511P SF/UTP patchkabel (1 m) lila
InLine 73515 Crossover SF/UTP patchkabel (15 m) grijsnieuw
InLine 73515 Crossover SF/UTP patchkabel (15 m) grijs
€7,89
Amazon.nl
 
InLine Crossover patchkabel, InLine, S-FTP, Cat.5e, grijs, 15m, Crossover patchkabel, InLine, S-FTP, Cat.5e, grijs, gedraaide patchkabel voor directe verbinding van 2 netwerkkaarten of voor de verbinding van 2 hubs. 2x RJ45-stekker gegoten cat. 5e 4x2x AWG 26/7 S-FTP (folie en gevlochten scherm) kabel grijs en knikbescherming gekleurd Bevestiging:...
InLine® 73522 Crossover patchkabelnieuw
InLine® 73522 Crossover patchkabel
€10,16
Amazon.nl
 
Lengte: 0,25m Kleur: grijs. Afscherming: SF-UTP Categorie: Cat 5e
InLine 76111S patchkabel, S/FTP (PiMf), Cat.6, 250 MHz, PVC, CCA, zwart, 1 mnieuw
InLine 76111S patchkabel, S/FTP (PiMf), Cat.6, 250 MHz, PVC, CCA, zwart, 1 m
€4,39
Amazon.nl
 
Lengte: 1m Kleur: zwart. Afscherming: S-FTP Categorie: Cat 6
InLine 76811B patchkabel (S/FTP (PiMF), 500MHz, categorie 6A, 1m) blauw
InLine 76811B patchkabel (S/FTP (PiMF), 500MHz, categorie 6A, 1m) blauw
€7,12
Amazon.nl
 
American Wire Gauge (AWG): 27/7 paar per kabel: 4 tweedraads kabels. Kleur: blauw. Kabelmantelmateriaal: Low Smoke Zero halogeen (LSZH) Prestatiekenmerken: Halogeenvrij
InLine 88544P LWL duplex kabel (LC stekker op LC stekker, OM4, 0,5 m)
InLine 88544P LWL duplex kabel (LC stekker op LC stekker, OM4, 0,5 m)
€8,58
Amazon.nl
 
Kern-/manteldiameter: 50/125 micrometer. Type netwerkkabel: patchkabel - OM4 Glasvezeltype: multi-modus Technologie: glasvezel. Kleur: violet
InLine 76850R patchkabel (S/FTP (PiMf), 500MHz, categorie 6A, 0,5m) rood
InLine 76850R patchkabel (S/FTP (PiMf), 500MHz, categorie 6A, 0,5m) rood
€3,99
Amazon.nl
 
InLine 76850R patchkabel (S/FTP (PiMf), 500MHz, categorie 6A, 0,5m) rood
InLine 69986W modulaire kabel 6-aderig platte band 100m ring witnieuw
InLine 69986W modulaire kabel 6-aderig platte band 100m ring wit
€17,46
Amazon.nl
 
InLine modulaire kabel, InLine, 6-aderig vlakband wit, 100 m ring, vlakbandkabel, 100 m ring mantelkleur wit 6-draads voor het confectioneren
InLine 88542P LWL duplex kabel (LC stekker op LC stekker, OM4, 2m)
InLine 88542P LWL duplex kabel (LC stekker op LC stekker, OM4, 2m)
€13,71
Amazon.nl
 
88542P.
InLine 72514K patchkabel, SF/UTP, Cat.5e, bruin, 1,5 m
InLine 72514K patchkabel, SF/UTP, Cat.5e, bruin, 1,5 m
€3,38
Amazon.nl
 
InLine patchkabel, S-FTP, CAT.5e, bruin, 1,5 m, InLine, 2x RJ45-stekker gegoten S-FTP-kabel, CAT.5e 5e, AWG26 vlecht- en folieafscherming met lengteaanduiding op de stekker 1: 1 bezetting volgens EIA/TIA 568b in blister met EAN-code
InLine 76450T S/FTP patchkabel (250MHz, PVC, koper, 0, 5 m) heldernieuw
InLine 76450T S/FTP patchkabel (250MHz, PVC, koper, 0, 5 m) helder
€2,82
Amazon.nl
 
InLine patchkabel, S-STP/PIMF, Cat.6, transparant, 0,5m, InLine, 2x RJ45-stekker gegoten, zwart S-STP-kabel, Cat. 6, AWG27 totaal gevlochten afscherming en per paar in folie (PiMF) met lengteaanduiding op de stekker 1: 1 bezetting volgens EIA/TIA 568B in blister met EAN-code
InLine 88645 LWL Duplex-kabel, SC, 50/125µm, OM2, 5m
InLine 88645 LWL Duplex-kabel, SC, 50/125µm, OM2, 5m
€5,58
Amazon.nl
 
Glasvezel optische duplex kabel aansluiting LC/SC 50/125µm 5 m.
InLine Cat.6A 2m netwerkkabel (RJ-45, RJ-45, RJ-45, wit)nieuw
InLine Cat.6A 2m netwerkkabel (RJ-45, RJ-45, RJ-45, wit)
€8,63
Amazon.nl
 
Kleur: wit. Coatingsmateriaal: halogeenvrij met geringe rookontwikkeling (LSZH) Paar kabel: 4 paar (paar). Lengte: 2 m. Amerikaanse draadkaliber (CAA): 26/7
InLine LWL duplex kabel, ST/SC, 2m
InLine LWL duplex kabel, ST/SC, 2m
€10,15
Amazon.nl
 
Glasvezel optische duplex kabel aansluiting ST/SC 50/125µm 2 m.
InLine 71601R platte U/UTP patchkabel (1 m) rood
InLine 71601R platte U/UTP patchkabel (1 m) rood
€4,59
Amazon.nl
 
Patchkabel met platte RJ45-connectoren voor de verbinding van PC's in het netwerk via een hub/switch - 1 m, rood Technische gegevens: 2x RJ45-stekker gegoten U/UTP kabel, Cat. 6, AWG30. Kleur: rood
InLine® 68813 ISDN aansluitkabel
InLine® 68813 ISDN aansluitkabel
€5,55
Amazon.nl
 
InLine ISDN aansluitkabel, InLine, RJ45 St/St 3m, RJ45-stekker op RJ45-stekker, zwart Lengte: 3m
InLine 76903 patchkabel (S/FTP (Pimf), categorie 6, 3m) grijs
InLine 76903 patchkabel (S/FTP (Pimf), categorie 6, 3m) grijs
€5,99
Amazon.nl
 
Lengte: 3m Kleur: grijs. Afscherming: S-FTP Categorie: Cat 6
InLine 71603Y platte patchkabel (U/UTP, RJ-45, 3m) geel
InLine 71603Y platte patchkabel (U/UTP, RJ-45, 3m) geel
€8,78
Amazon.nl
Gratis verzending
Patchkabel met platte RJ45-stekkers voor de verbinding van PC's in het netwerk via een hub/switch - 3 m, geel Technische gegevens: 2x RJ45-stekker gegoten U/UTP kabel, Cat. 6, AWG30. Kleur: geel
InLine® 72505P patchkabelnieuw
InLine® 72505P patchkabel
€5,01
Amazon.nl
 
InLine® 72505P patchkabel
InLine 89989D singlemode duplex SC, LWL koppeling blauwnieuw
InLine 89989D singlemode duplex SC, LWL koppeling blauw
€4,02
Amazon.nl
 
LWL-koppeling voor het verbinden/aanpassen van beide zijden, duplex LC-aansluitingen, enkelvoudige modus, plastic versie, blauwe keramische behuizing Nieuw
InLine 76420P S/FTP patchkabel (250MHz, PVC, koper, 20 m) paars
InLine 76420P S/FTP patchkabel (250MHz, PVC, koper, 20 m) paars
€14,18
Amazon.nl
 
Catchkabel, CAT6, PIMF, 20 m
InLine 74590 afgeschermd krimpstekker RJ45 met knikbescherming/inrijghulp (100 stuks) beige
InLine 74590 afgeschermd krimpstekker RJ45 met knikbescherming/inrijghulp (100 stuks) beige
€19,43
Amazon.nl
 
RJ45-krimpstekker afgeschermd met knikbescherming en inrijghulp, cat. 5/5e/Cat.6 compatibel, afgeschermd 3-delig verpakking voor het confectioneren van patchkabels
InLine 88642O LWL duplex kabel (LC stekker op SC stekker, OM3, 2m)
InLine 88642O LWL duplex kabel (LC stekker op SC stekker, OM3, 2m)
€8,44
Amazon.nl
 
Glasvezeltype: multi-modus Prestatiekenmerken: Halogeenvrij Lengte: 2 m Kabelmantelmateriaal: Low Smoke Zero halogeen (LSZH) Kern-/manteldiameter: 50/125 micrometer.
Inline-patchkabel, S-STP/PiMf, Cat.6, 20m grijsnieuw
Inline-patchkabel, S-STP/PiMf, Cat.6, 20m grijs
€18,47
Amazon.nl
 
Lengte: 20m Kleur: grijs. Afscherming: S-FTP Categorie: Cat 6
InLine® 68823 ISDN-verlenging
InLine® 68823 ISDN-verlenging
€11,33
Amazon.nl
 
InLine ISDN-verlenging, InLine, RJ45 (8P8C) St/Bu, 3m, 8P8C modulaire stekker op 8P8C modulaire aansluiting voor het verlengen van ISDN-kabel lengte 3 m
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Zakelijk
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.nl™