Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 7m witnieuw
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 7m wit
€8,93
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 7m wit
StarTech.com Cisco Console Rollover Adapter voor RJ45 Ethernet Kabel M/F
StarTech.com Cisco Console Rollover Adapter voor RJ45 Ethernet Kabel M/F
€5,95
Megekko.nl
 
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 5m geelnieuw
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 5m geel
€8,22
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 5m geel
StarTech 3m zwart Cat6a Ethernet netwerkkabel shielded (STP) Cat6a patchkabel Cat 6anieuw
StarTech 3m zwart Cat6a Ethernet netwerkkabel shielded (STP) Cat6a patchkabel Cat 6a
€17,55
Maxict.nl
Gratis verzending
3m zwart Cat6a Ethernet netwerkkabel shielded (STP) Cat6a patchkabel Cat 6a
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 7m zwartnieuw
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 7m zwart
€8,93
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 7m zwart
StarTech Cat5e patchkabel met snagless RJ45 connectors 30 cm, blauwnieuw
StarTech Cat5e patchkabel met snagless RJ45 connectors 30 cm, blauw
€6,22
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat5e patchkabel met snagless RJ45 connectors 30 cm, blauw
StarTech 0,5m zwart Cat6a Ethernet netwerkkabel shielded (STP) Cat6a patchkabel Cat 6anieuw
StarTech 0,5m zwart Cat6a Ethernet netwerkkabel shielded (STP) Cat6a patchkabel Cat 6a
€11,06
Maxict.nl
Gratis verzending
0,5m zwart Cat6a Ethernet netwerkkabel shielded (STP) Cat6a patchkabel Cat 6a
StarTech .com 3.05m Cat6 UTP netwerkkabel 3,05 m Oranjenieuw
StarTech .com 3.05m Cat6 UTP netwerkkabel 3,05 m Oranje
€9,67
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 3.05m Cat6 UTP. Lengte snoer: 3,05 m, Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
StarTech Cat6 patchkabel 2m grijs Shielded (SFTP) snagless gigabit netwerkkabelnieuw
StarTech Cat6 patchkabel 2m grijs Shielded (SFTP) snagless gigabit netwerkkabel
€11,82
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat6 patchkabel 2m grijs Shielded (SFTP) snagless gigabit netwerkkabel
StarTech 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SCnieuw
StarTech 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
€17,64
Maxict.nl
Gratis verzending
3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
StarTech 1 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabelnieuw
StarTech 1 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel
€48,59
Maxict.nl
Gratis verzending
1 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel
StarTech 24-poort 0.5U Cat5e Patchpaneel RJ45 Ethernet 110 Patchpaneel Rackmontagenieuw
StarTech 24-poort 0.5U Cat5e Patchpaneel RJ45 Ethernet 110 Patchpaneel Rackmontage
€58,61
Maxict.nl
Gratis verzending
24-poort 0.5U Cat5e Patchpaneel RJ45 Ethernet 110 Patchpaneel Rackmontage
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 10m grijsnieuw
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 10m grijs
€10,51
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 10m grijs
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 10m blauwnieuw
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 10m blauw
€10,51
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 10m blauw
StarTech 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LCnieuw
StarTech 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
€33,99
Maxict.nl
Gratis verzending
10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
StarTech .com 3.05m Cat6 UTP netwerkkabel 3,05 m Paarsnieuw
StarTech .com 3.05m Cat6 UTP netwerkkabel 3,05 m Paars
€9,67
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 3.05m Cat6 UTP. Lengte snoer: 3,05 m, Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Paars
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 10m geelnieuw
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 10m geel
€10,51
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 10m geel
StarTech .com 5 ft Blue Snagless Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable netwerkkabel 1,52 m Blauwnieuw
StarTech .com 5 ft Blue Snagless Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable netwerkkabel 1,52 m Blauw
€6,62
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 5 ft Blue Snagless Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable. Lengte snoer: 1,52 m, Kleur kabel: Blauw
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 3 m, geelnieuw
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 3 m, geel
€8,80
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 3 m, geel
StarTech N6PATCH3PL 0.9m Paars netwerkkabelnieuw
StarTech N6PATCH3PL 0.9m Paars netwerkkabel
€7,80
Maxict.nl
Gratis verzending
N6PATCH3PL 0.9m Paars netwerkkabel
StarTech USBAUBSCHM Zwart netwerkkabeltesternieuw
StarTech USBAUBSCHM Zwart netwerkkabeltester
€23,32
Maxict.nl
Gratis verzending
USBAUBSCHM Zwart netwerkkabeltester
StarTech N6PATC7MOR 7m Cat6 U/UTP (UTP) Oranje netwerkkabelnieuw
StarTech N6PATC7MOR 7m Cat6 U/UTP (UTP) Oranje netwerkkabel
€13,33
Maxict.nl
Gratis verzending
N6PATC7MOR 7m Cat6 U/UTP (UTP) Oranje netwerkkabel
StarTech Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectoren UTP patchkabel geel 0,5mnieuw
StarTech Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectoren UTP patchkabel geel 0,5m
€6,99
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectoren UTP patchkabel geel 0,5m
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 7m oranjenieuw
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 7m oranje
€8,93
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 7m oranje
StarTech Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectoren UTP patchkabel wit 0,5mnieuw
StarTech Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectoren UTP patchkabel wit 0,5m
€6,99
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectoren UTP patchkabel wit 0,5m
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m witnieuw
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m wit
€6,07
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 0,5m wit
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 1 m, geelnieuw
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 1 m, geel
€6,99
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 1 m, geel
StarTech .com 3 ft Orange Snagless Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable netwerkkabel 0,91 m Oranjenieuw
StarTech .com 3 ft Orange Snagless Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable netwerkkabel 0,91 m Oranje
€6,11
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 3 ft Orange Snagless Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable. Lengte snoer: 0,91 m, Kleur kabel: Oranje
StarTech .com 3.05m Cat6 UTP netwerkkabel 3,05 m Grijsnieuw
StarTech .com 3.05m Cat6 UTP netwerkkabel 3,05 m Grijs
€9,67
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 3.05m Cat6 UTP. Lengte snoer: 3,05 m, Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Grijs
StarTech .com N6PATCH7PL netwerkkabel 2,13 m Paarsnieuw
StarTech .com N6PATCH7PL netwerkkabel 2,13 m Paars
€8,81
Maxict.nl
Gratis verzending
.com N6PATCH7PL. Lengte snoer: 2,13 m, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Paars
StarTech 15 m Cat5e Gegoten RJ45 UTP Netwerkkabel Witnieuw
StarTech 15 m Cat5e Gegoten RJ45 UTP Netwerkkabel Wit
€11,42
Maxict.nl
Gratis verzending
15 m Cat5e Gegoten RJ45 UTP Netwerkkabel Wit
StarTech .com 7.62m Cat6 UTP netwerkkabel 7,62 m Oranjenieuw
StarTech .com 7.62m Cat6 UTP netwerkkabel 7,62 m Oranje
€13,20
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 7.62m Cat6 UTP. Lengte snoer: 7,62 m, Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
StarTech 5 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC STnieuw
StarTech 5 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST
€20,06
Maxict.nl
Gratis verzending
5 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST
StarTech .com 22.8m Cat6 UTP netwerkkabel 22,8 m Witnieuw
StarTech .com 22.8m Cat6 UTP netwerkkabel 22,8 m Wit
€28,23
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 22.8m Cat6 UTP. Lengte snoer: 22,8 m, Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Wit
StarTech .com 15.24m Cat6 UTP netwerkkabel 15,24 m Geelnieuw
StarTech .com 15.24m Cat6 UTP netwerkkabel 15,24 m Geel
€20,29
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 15.24m Cat6 UTP. Lengte snoer: 15,24 m, Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Geel
StarTech .com Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectors 30,4 m grijsnieuw
StarTech .com Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectors 30,4 m grijs
€32,07
Maxict.nl
Gratis verzending
.com Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectors 30,4 m grijs. Lengte snoer: 30,5 m, Kabel standaard: Cat6, Kabelafscherming: U/UTP (UTP), Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Overdrachtssnelheid: 1000 Mbit/s, Kleur kabel: Grijs
StarTech .com 10.67m Cat6 UTP netwerkkabel 10,67 m Blauwnieuw
StarTech .com 10.67m Cat6 UTP netwerkkabel 10,67 m Blauw
€17,12
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 10.67m Cat6 UTP. Lengte snoer: 10,67 m, Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Blauw
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 7 m, groennieuw
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 7 m, groen
€13,35
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 7 m, groen
StarTech 1 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC STnieuw
StarTech 1 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST
€16,46
Maxict.nl
Gratis verzending
1 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST
StarTech .com Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectors 30,4 m witnieuw
StarTech .com Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectors 30,4 m wit
€32,32
Maxict.nl
Gratis verzending
.com Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectors 30,4 m wit. Lengte snoer: 30,5 m, Kabel standaard: Cat6, Kabelafscherming: U/UTP (UTP), Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Overdrachtssnelheid: 1000 Mbit/s, Kleur kabel: Wit
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 7 m, zwartnieuw
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 7 m, zwart
€13,35
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 7 m, zwart
StarTech .com 7.62m Cat6 UTP netwerkkabel 7,62 m Roodnieuw
StarTech .com 7.62m Cat6 UTP netwerkkabel 7,62 m Rood
€13,20
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 7.62m Cat6 UTP. Lengte snoer: 7,62 m, Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Rood
StarTech .com 3.05m Cat6 UTP netwerkkabel 3,05 m Geelnieuw
StarTech .com 3.05m Cat6 UTP netwerkkabel 3,05 m Geel
€9,67
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 3.05m Cat6 UTP. Lengte snoer: 3,05 m, Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Geel
StarTech .com 2 ft Yellow Molded Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable netwerkkabel 0,61 m Geelnieuw
StarTech .com 2 ft Yellow Molded Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable netwerkkabel 0,61 m Geel
€5,78
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 2 ft Yellow Molded Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable. Lengte snoer: 0,61 m, Kleur kabel: Geel
StarTech .com 7.62m Cat6 UTP netwerkkabel 7,62 m Zwartnieuw
StarTech .com 7.62m Cat6 UTP netwerkkabel 7,62 m Zwart
€13,20
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 7.62m Cat6 UTP. Lengte snoer: 7,62 m, Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
StarTech 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LCnieuw
StarTech 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
€21,60
Maxict.nl
Gratis verzending
5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
StarTech 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-STnieuw
StarTech 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST
€15,91
Maxict.nl
Gratis verzending
1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST
StarTech N6SPAT5MBL 5m Cat6 SF/UTP (S-FTP) Blauw netwerkkabelnieuw
StarTech N6SPAT5MBL 5m Cat6 SF/UTP (S-FTP) Blauw netwerkkabel
€16,46
Maxict.nl
Gratis verzending
N6SPAT5MBL 5m Cat6 SF/UTP (S-FTP) Blauw netwerkkabel
StarTech 10 formaat Yellow Snagless Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable 3.05m Geel netwerkkabelnieuw
StarTech 10 formaat Yellow Snagless Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable 3.05m Geel netwerkkabel
€7,25
Maxict.nl
Gratis verzending
10 formaat Yellow Snagless Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable 3.05m Geel netwerkkabel
StarTech .com 7.62m Cat6 UTP netwerkkabel 7,62 m Groennieuw
StarTech .com 7.62m Cat6 UTP netwerkkabel 7,62 m Groen
€13,20
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 7.62m Cat6 UTP. Lengte snoer: 7,62 m, Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Groen
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 1 m, groennieuw
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 1 m, groen
€6,99
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 1 m, groen
StarTech .com 2.13m Cat6 UTP netwerkkabel 2,13 m Witnieuw
StarTech .com 2.13m Cat6 UTP netwerkkabel 2,13 m Wit
€8,81
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 2.13m Cat6 UTP. Lengte snoer: 2,13 m, Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Wit
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 10 m, blauwnieuw
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 10 m, blauw
€14,19
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 10 m, blauw
StarTech .com 2 ft Red Snagless Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable netwerkkabel 0,61 m Roodnieuw
StarTech .com 2 ft Red Snagless Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable netwerkkabel 0,61 m Rood
€5,84
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 2 ft Red Snagless Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable. Lengte snoer: 0,61 m, Kleur kabel: Rood
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 1 m, witnieuw
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 1 m, wit
€6,99
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 1 m, wit
StarTech Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectoren UTP patchkabel paars 0,5mnieuw
StarTech Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectoren UTP patchkabel paars 0,5m
€6,99
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectoren UTP patchkabel paars 0,5m
StarTech .com 6 ft Orange Snagless Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable netwerkkabel 1,83 m Oranjenieuw
StarTech .com 6 ft Orange Snagless Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable netwerkkabel 1,83 m Oranje
€6,63
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 6 ft Orange Snagless Category 5e (350 MHz) UTP Patch Cable. Lengte snoer: 1,83 m, Kleur kabel: Oranje
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 5m roodnieuw
StarTech Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 5m rood
€8,25
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors UTP kabel 5m rood
StarTech .com C6ASPAT7BL netwerkkabel 2,13 m Cat6a U/FTP (STP) Blauwnieuw
StarTech .com C6ASPAT7BL netwerkkabel 2,13 m Cat6a U/FTP (STP) Blauw
€14,16
Maxict.nl
Gratis verzending
.com C6ASPAT7BL. Lengte snoer: 2,13 m, Kabel standaard: Cat6a, Kabelafscherming: U/FTP (STP), Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Contact geleider materiaal: Koper, Overdrachtssnelheid: 10000 Mbit/s, Kleur kabel: Blauw
StarTech 304,8 m bulkrol blauw CMR Cat5e massieve UTP-kabelnieuw
StarTech 304,8 m bulkrol blauw CMR Cat5e massieve UTP-kabel
€138,27
Maxict.nl
Gratis verzending
304,8 m bulkrol blauw CMR Cat5e massieve UTP-kabel
StarTech N6SPAT1MBK 1m Cat6 SF/UTP (S-FTP) Zwart netwerkkabelnieuw
StarTech N6SPAT1MBK 1m Cat6 SF/UTP (S-FTP) Zwart netwerkkabel
€10,88
Maxict.nl
Gratis verzending
N6SPAT1MBK 1m Cat6 SF/UTP (S-FTP) Zwart netwerkkabel
StarTech .com C6ASPAT1BL netwerkkabel 0,3 m Cat6a U/FTP (STP) Blauwnieuw
StarTech .com C6ASPAT1BL netwerkkabel 0,3 m Cat6a U/FTP (STP) Blauw
€11,28
Maxict.nl
Gratis verzending
.com C6ASPAT1BL. Lengte snoer: 0,3 m, Kabel standaard: Cat6a, Kabelafscherming: U/FTP (STP), Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Contact geleider materiaal: Koper, Overdrachtssnelheid: 10000 Mbit/s, Kleur kabel: Blauw
StarTech 1m grijs Cat6a Ethernet netwerkkabel shielded (STP) Cat6a patchkabel Cat 6anieuw
StarTech 1m grijs Cat6a Ethernet netwerkkabel shielded (STP) Cat6a patchkabel Cat 6a
€12,83
Maxict.nl
Gratis verzending
1m grijs Cat6a Ethernet netwerkkabel shielded (STP) Cat6a patchkabel Cat 6a
StarTech 2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC STnieuw
StarTech 2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST
€16,67
Maxict.nl
Gratis verzending
2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 2 m, groennieuw
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 2 m, groen
€7,76
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 2 m, groen
StarTech .com 2.13m Cat6 UTP netwerkkabel 7,62 m Groennieuw
StarTech .com 2.13m Cat6 UTP netwerkkabel 7,62 m Groen
€8,81
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 2.13m Cat6 UTP. Lengte snoer: 7,62 m, Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Groen
StarTech N6SPAT2MBL 2m Cat6 SF/UTP (S-FTP) Blauw netwerkkabelnieuw
StarTech N6SPAT2MBL 2m Cat6 SF/UTP (S-FTP) Blauw netwerkkabel
€11,82
Maxict.nl
Gratis verzending
N6SPAT2MBL 2m Cat6 SF/UTP (S-FTP) Blauw netwerkkabel
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 0,5 m, grijsnieuw
StarTech Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 0,5 m, grijs
€6,99
Maxict.nl
Gratis verzending
Cat6 patchkabel met snagless RJ45 connectors 0,5 m, grijs
StarTech .com N6PATCH15GN netwerkkabel 4,57 m Groennieuw
StarTech .com N6PATCH15GN netwerkkabel 4,57 m Groen
€11,54
Maxict.nl
Gratis verzending
.com N6PATCH15GN. Lengte snoer: 4,57 m, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Groen
StarTech .com 7 ft. Yellow Molded Category 6 Patch Cable - ETL Verified netwerkkabel 2,13 m Geelnieuw
StarTech .com 7 ft. Yellow Molded Category 6 Patch Cable - ETL Verified netwerkkabel 2,13 m Geel
€8,02
Maxict.nl
Gratis verzending
.com 7 ft. Yellow Molded Category 6 Patch Cable - ETL Verified. Lengte snoer: 2,13 m, Kleur kabel: Geel
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.