Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Sieraden Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
CAT5E U/UTP PINK 3.00M
CAT5E U/UTP PINK 3.00M
€2,93
Amazon.nl
 
Full copper 24AWG wires, 50µ goud RJ-45 contacten. Specificaties voldoen aan internationale normen. Land van herkomst: China Modelnummer: IB4803.
CAT6 U/UTP SNAGLESS GN 1.50Mnieuw
CAT6 U/UTP SNAGLESS GN 1.50M
€2,83
Amazon.nl
 
U/UTP 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT6 U/UTP COMPONENT RD 5.00M
CAT6 U/UTP COMPONENT RD 5.00M
€5,48
Amazon.nl
 
Gecertificeerd: 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT6 S/FTP LSZH YELLOW 1.50Mnieuw
CAT6 S/FTP LSZH YELLOW 1.50M
€3,30
Amazon.nl
 
Glasvezel patchkabels met ODVA-connectoren met IP67-rating. Geschikt voor gebruik buitenshuis in FTTA/FTTT, het en RRU/RRH-applicaties. Ook verkrijgbaar in de volgende IP67-opties: CPRI, NSN, RRU, Fullaxs, IPFX, ODC, AARC, Hoptic* compatibele aansluitingen met korte leadtimes (alle mentioned merknamen zijn de garantie van de respectieve merkeigenaa...
CAT6A U/UTP SNAGLESS RD 3.00Mnieuw
CAT6A U/UTP SNAGLESS RD 3.00M
€3,36
Amazon.nl
 
Full copper 24AWG wires, 50µ goud RJ-45 contacten. Specificaties voldoen aan internationale normen. Land van herkomst: China Modelnummer: IB2503.
CAT5E U/UTP PINK 2.00M
CAT5E U/UTP PINK 2.00M
€2,23
Amazon.nl
 
volledig koper 24 AWG wires, 50 µ goud RJ-45 contacten. 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT6 U/UTP SNAGLESS OR 7.00M
CAT6 U/UTP SNAGLESS OR 7.00M
€6,25
Amazon.nl
 
Gecertificeerd: 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT6 U/UTP PINK 2.00Mnieuw
CAT6 U/UTP PINK 2.00M
€3,10
Amazon.nl
 
Gecertificeerd: 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT6 U/UTP GREY 2.00M
CAT6 U/UTP GREY 2.00M
€2,84
Amazon.nl
 
Gecertificeerd: 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT6 U/UTP SNAGLESS GY 1.00M
CAT6 U/UTP SNAGLESS GY 1.00M
€1,92
Amazon.nl
 
Gecertificeerd: 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT5E F/UTP LSZH BLACK 10.00M
CAT5E F/UTP LSZH BLACK 10.00M
€8,44
Amazon.nl
 
LSZH 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
LC-SC 62.5/125 OM1 DUP 5.00M
LC-SC 62.5/125 OM1 DUP 5.00M
€6,27
Amazon.nl
 
Individuele test report elke kabel op IL en RL, End-face 100% getest. laser presision cleaving Land van herkomst: China Modelnummer: RL8005.
CAT6 U/UTP LSZH BLACK 1.00Mnieuw
CAT6 U/UTP LSZH BLACK 1.00M
€2,22
Amazon.nl
 
LSZH 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT6 U/UTP GREY 1.00M
CAT6 U/UTP GREY 1.00M
€2,61
Amazon.nl
 
Full copper 24AWG wires, 50µ goud RJ-45 contacten. Specificaties voldoen aan internationale normen. Land van herkomst: China Modelnummer: IB8001.
CAT5E F/UTP LSZH YELLOW 10.00Mnieuw
CAT5E F/UTP LSZH YELLOW 10.00M
€4,39
Amazon.nl
 
Gecertificeerd: 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
MicroConnect UTP CAT5E
MicroConnect UTP CAT5E
€3,42
Amazon.nl
 
MicroConnect UTP CAT5E
CAT5E F/UTP LSZH GREEN 0.50M
CAT5E F/UTP LSZH GREEN 0.50M
€1,55
Amazon.nl
 
Full copper 26AWG wires, 50µ goud RJ-45 contacten. Specificaties voldoen aan internationale normen. Land van herkomst: China Modelnummer: IB7700
Glasvezel kabel LC-SC 50/125 OM2 DUPLEX 10.00M
Glasvezel kabel LC-SC 50/125 OM2 DUPLEX 10.00M
€20,13
Amazon.nl
Gratis verzending
Grade A glasvezel 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT6A U/UTP SNAGLESS YL 0.50M
CAT6A U/UTP SNAGLESS YL 0.50M
€6,70
Amazon.nl
 
Gecertificeerd: 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT5E F/UTP GREY 7.00M
CAT5E F/UTP GREY 7.00M
€7,08
Amazon.nl
 
Full copper 26AWG wires, 50µ goud RJ-45 contacten. Specificaties voldoen aan internationale normen. Land van herkomst: China Modelnummer: IB7107.
CAT5E U/UTP GREY 1.00M
CAT5E U/UTP GREY 1.00M
€2,66
Amazon.nl
 
U/UTP 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT5E U/UTP COMPONENT BK 1.50M
CAT5E U/UTP COMPONENT BK 1.50M
€1,86
Amazon.nl
 
Mix en match warranty, 4 connection/CP link Full copper 24AWG wires, 50µ goud RJ-45 contacten. Land van herkomst: China Modelnummer: IK5951.
Advanced Cable Technology CAT5E FTP LSZH (IB7801) 1m geel netwerkkabel - netwerkkabel (1 m, RJ-45, RJ-45, geel)
Advanced Cable Technology CAT5E FTP LSZH (IB7801) 1m geel netwerkkabel - netwerkkabel (1 m, RJ-45, RJ-45, geel)
€3,50
Amazon.nl
 
Advanced Cable Technology CAT5E FTP LSZH (IB7801) 1m. Kabellengte: 1 m. Aansluiting 1: RJ-45. Aansluiting 2: RJ-45. Kleur van de kabel: geel.
CAT6A U/UTP GREEN 15.00M
CAT6A U/UTP GREEN 15.00M
€16,53
Amazon.nl
 
U/UTP 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
LC-ST 62,5/125 OM1 DUP 20,00 m
LC-ST 62,5/125 OM1 DUP 20,00 m
€28,24
Amazon.nl
Gratis verzending
Grade A glasvezel 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT6A S/FTP SNAGLESS GY 30.00M
CAT6A S/FTP SNAGLESS GY 30.00M
€40,70
Amazon.nl
Gratis verzending
Gecertificeerd: 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT6 U/UTP SNAGLESS BU 0.50M
CAT6 U/UTP SNAGLESS BU 0.50M
€2,90
Amazon.nl
 
Gecertificeerd: 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT6 S/FTP LSZH RED 1.00M
CAT6 S/FTP LSZH RED 1.00M
€3,11
Amazon.nl
 
Gecertificeerd: 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT6A U/UTP SNAGLESS GY 1.00Mnieuw
CAT6A U/UTP SNAGLESS GY 1.00M
€2,56
Amazon.nl
 
U/UTP 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT6 S/FTP LSZH RED 0.50Mnieuw
CAT6 S/FTP LSZH RED 0.50M
€1,81
Amazon.nl
 
Full copper 26AWG wires, 50µ goud RJ-45 contacten. Specificaties voldoen aan internationale normen. Land van herkomst: China Modelnummer: FB9500.
CAT5E U/UTP WHITE 2.00M
CAT5E U/UTP WHITE 2.00M
€2,48
Amazon.nl
 
Full copper 24AWG wires, 50µ goud RJ-45 contacten. Specificaties voldoen aan internationale normen. Land van herkomst: China Modelnummer: IB5402.
CAT5E U/UTP YELLOW 1.00M
CAT5E U/UTP YELLOW 1.00M
€2,75
Amazon.nl
 
Gecertificeerd: 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT5E F/UTP LSZH BLACK 1.50M
CAT5E F/UTP LSZH BLACK 1.50M
€2,88
Amazon.nl
 
LSZH 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT6 U/UTP LSZH groen 7.00Mnieuw
CAT6 U/UTP LSZH groen 7.00M
€7,46
Amazon.nl
 
LSZH 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT6A U/UTP PINK 15.00M
CAT6A U/UTP PINK 15.00M
€16,53
Amazon.nl
 
Gecertificeerd: 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
Advanced Cable Technology CAT6 UTP patchkabel zwart ACTCAT6 UTP patchkabel zwart ACT netwerkkabel
Advanced Cable Technology CAT6 UTP patchkabel zwart ACTCAT6 UTP patchkabel zwart ACT netwerkkabel
€3,36
Amazon.nl
 
Advanced Cable Technology CAT6 UTP Patchkabel zwart ACTCAT6 UTP Patchkabel zwart ACT
CAT5E U/UTP BLACK 20.00M
CAT5E U/UTP BLACK 20.00M
€14,80
Amazon.nl
 
Full copper 24AWG wires, 50µ goud RJ-45 contacten. Specificaties voldoen aan internationale normen. Land van herkomst: China Modelnummer: IB5920.
C5E F/UTP PATCH LSZH BLUE 500M
C5E F/UTP PATCH LSZH BLUE 500M
€148,32
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoge kwaliteit Land van herkomst: China Modelnummer: FP7650.
Glasvezel kabel LC-SC 9/125 OS2 DUPLEX 1.00M
Glasvezel kabel LC-SC 9/125 OS2 DUPLEX 1.00M
€12,28
Amazon.nl
 
Grade A glasvezel 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT6 U/UTP COMPONENT IV 2.00M
CAT6 U/UTP COMPONENT IV 2.00M
€3,39
Amazon.nl
 
Gecertificeerd: 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
CAT5E U/UTP GREY 0.50M
CAT5E U/UTP GREY 0.50M
€2,35
Amazon.nl
 
Full copper 24AWG wires, 50µ goud RJ-45 contacten. Specificaties voldoen aan internationale normen. Land van herkomst: China Modelnummer: IB6000
ACT Glasvezel patchkabel 50/125 OM2 LC/LC 50 meter oranje
ACT Glasvezel patchkabel 50/125 OM2 LC/LC 50 meter oranje
€65,50
Kabeldirect.nl
(1k+)
Patchkabel multimode 50/125µm OM2 LC/LC 50m Eigenschappen:- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, end-face 100% geïnspecteerd- Laser precisoin cleaving- Klasse A-m vezel- UPC polish- Lengte: 50m- Kabeltype: Duplex- Mantel: LSZH- Connectoren: LC-LC- Vezel: 50/125µm OM2
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - geel / LSZH - 50 meter
-9%
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - geel / LSZH - 50 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
(4k+)
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - geel / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 1 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Groen)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 1 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Groen)
€5,95
Kabelshop.nl
(376)
Groene UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voo...
CAT6 U/UTP SNAGLESS OR 3,00M
CAT6 U/UTP SNAGLESS OR 3,00M
€3,55
Amazon.nl
 
volledig koper 24 AWG wires, 50 µ goud RJ-45 contacten. 100% getest product. In overeenstemming met de internationale standa.
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - geel / LSZH - 50 meter
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - geel / LSZH - 50 meter
€47,99
Onlinekabelshop.nl
Prijsdaling: €2,-
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 5 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Groen)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 5 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Groen)
€9,95
Kabelshop.nl
(376)
Groene UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voo...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 2 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Blauw)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 2 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Blauw)
€6,95
Kabelshop.nl
(376)
Blauwe UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voo...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 2 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Rood)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 2 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Rood)
€6,95
Kabelshop.nl
(376)
Rode UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voor...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 1.5 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Zwart)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 1.5 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Zwart)
€6,50
Kabelshop.nl
(376)
Zwarte UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voo...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 0.5 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Groen)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 0.5 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Groen)
€5,50
Kabelshop.nl
(376)
Groene UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voo...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 1 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Geel)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 1 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Geel)
€5,95
Kabelshop.nl
(376)
Gele UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voor...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 0.25 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Blauw)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 0.25 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Blauw)
€4,95
Kabelshop.nl
(376)
Blauwe UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voo...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 2 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Groen)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 2 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Groen)
€6,95
Kabelshop.nl
(376)
Groene UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voo...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 3 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Groen)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 3 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Groen)
€7,50
Kabelshop.nl
(376)
Groene UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voo...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 0.25 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Groen)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 0.25 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Groen)
€4,95
Kabelshop.nl
(376)
Groene UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voo...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 0.25 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Zwart)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 0.25 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Zwart)
€4,95
Kabelshop.nl
(376)
Zwarte UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voo...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 5 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Zwart)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 5 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Zwart)
€9,95
Kabelshop.nl
(376)
Zwarte UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voo...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 0.5 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Zwart)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 0.5 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Zwart)
€5,50
Kabelshop.nl
(376)
Zwarte UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voo...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 5 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Rood)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 5 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Rood)
€9,95
Kabelshop.nl
(376)
Rode UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voor...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - geel / LSZH - 30 meter
-13%
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - geel / LSZH - 30 meter
€34,99
Onlinekabelshop.nl
(4k+)
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - geel / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector) Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te ki...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 0.25 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Rood)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 0.25 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Rood)
€4,95
Kabelshop.nl
(376)
Rode UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voor...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 5 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Blauw)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 5 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Blauw)
€9,95
Kabelshop.nl
(376)
Blauwe UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voo...
Glasvezelkabel OM1 - LC/SC - 2 meter (Duplex, 62.5/125µm, UPC)nieuw
Glasvezelkabel OM1 - LC/SC - 2 meter (Duplex, 62.5/125µm, UPC)
€14,95
Kabelshop.nl
(376)
Multimode OM1 kabel met LC en SC connectoren - Met deze OM1 glasvezelkabel profiteer jij van snel en stabiel internet in jouw bedrijfsnetwerk. De hoogwaardige multimode kabel beschikt over LC en SC connectoren met een UPC afwerking en is ideaal als patchkabel in patchkasten en switches. Snel internet met een OM1 kabelOM1 is de eerste glasvezelversi...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 1.5 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Geel)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 1.5 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Geel)
€6,50
Kabelshop.nl
(376)
Gele UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voor...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 0.25 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Geel)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 0.25 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Geel)
€4,95
Kabelshop.nl
(376)
Gele UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voor...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 1 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Grijs)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 1 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Grijs)
€5,95
Kabelshop.nl
(376)
Grijze UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voo...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 3 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Grijs)
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 3 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Grijs)
€7,50
Kabelshop.nl
(376)
Grijze UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voo...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 2 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Grijs)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 2 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Grijs)
€6,95
Kabelshop.nl
(376)
Grijze UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voo...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 2 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Zwart)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 2 meter (100% koper, LSZH, Slimline, Zwart)
€6,95
Kabelshop.nl
(376)
Zwarte UTP Cat6 kabel met kleine buigradius - Deze Cat6 UTP kabel is geschikt voor gigabitnetwerken en beschikt over vergulde RJ45 connectoren met een speciale lipbescherming. De slimline kabel met een diameter van slechts 3.8 mm heeft een kleine buigradius en zorgt hierdoor voor een betere luchtstroom in de netwerkkast. Hoogwaardige Cat6 kabel voo...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Zakelijk
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.nl™