Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
ACT 8-polig Mini-DIN male - 8-polig Mini-DIN Fema
ACT 8-polig Mini-DIN male - 8-polig Mini-DIN Fema
€32,06
Multimediabay.nl
Gratis verzending
Technische specificaties- Lengte: 2,00 m- Connector A: 8 pin mini-DIN male- Connector B: 8 pin mini-DIN female- Kleur: Beige
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Zwart 100m Soepel
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Zwart 100m Soepel
€55,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Zwarte UTP Cat6 kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 100 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Zwart, zwartkleurig, black - Cat6 U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6 (Cat 6) - AWG 24 Mogelijke...
ACT LC-LC 50/125um OM3 Duplex fiber optic patchkabel 50 m
ACT LC-LC 50/125um OM3 Duplex fiber optic patchkabel 50 m
€63,99
ReplaceDirect.nl
(4k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - geel / LSZH - 50 meter
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - geel / LSZH - 50 meter
€47,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw...
U/UTP kabel CAT6a 3 meter grijs snagless
U/UTP kabel CAT6a 3 meter grijs snagless
€5,85
Shopcore.nl
(747)
Grijze CAT6a U/UTP netwerkkabel van het merk ACT (RAL 7045). De kabel is 3 meter lang. Mantel: PVC. Aders: koper - AWG24. Een CAT6a kabel haalt snelheden tot 10.000 Mbit/s, heeft een doorvoersnelheid van 500 MHz en is geschikt voor 10-Gigabit netwerken. Aansluiting 1: RJ-45 Aansluiting 2: RJ-45 De RJ-45 aansluitingen zijn snagless en de contacten...
U/UTP kabel CAT6a 15 meter grijs snagless
U/UTP kabel CAT6a 15 meter grijs snagless
€17,85
Shopcore.nl
(747)
Grijze CAT6a U/UTP netwerkkabel van het merk ACT (RAL 7045). De kabel is 15 meter lang. Mantel: PVC. Aders: koper - AWG24. Een CAT6a kabel haalt snelheden tot 10.000 Mbit/s, heeft een doorvoersnelheid van 500 MHz en is geschikt voor 10-Gigabit netwerken. Aansluiting 1: RJ-45 Aansluiting 2: RJ-45 De RJ-45 aansluitingen zijn snagless en de contacte...
ACT Grijze 4 meter UTP CAT6A patchkabel snagless met RJ45 connectoren
ACT Grijze 4 meter UTP CAT6A patchkabel snagless met RJ45 connectoren
€33,82
Multimediabay.nl
Gratis verzending
- Volledig koperen AWG24 geleiders en 50µ vergulde RJ-45 contacten- Voldoen aan de internationale normen- Kabels zijn 100% getest- 5 jaar garantie
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - geel / LSZH - 30 meter
-13%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - geel / LSZH - 30 meter
€34,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw...
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Blauw 500m Soepel LSZH
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Blauw 500m Soepel LSZH
€249,95
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Blauwe FTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 500 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Blauw, blauwkleurig, blue - Cat5e F/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) - LSZH Mogelijk...
U/UTP kabel CAT6a 4 meter grijs snaglessnieuw
U/UTP kabel CAT6a 4 meter grijs snagless
€7,20
Shopcore.nl
(747)
Grijze CAT6a U/UTP netwerkkabel van het merk ACT (RAL 7045). De kabel is 4 meter lang. Mantel: PVC. Aders: koper - AWG24. Een CAT6a kabel haalt snelheden tot 10.000 Mbit/s, heeft een doorvoersnelheid van 500 MHz en is geschikt voor 10-Gigabit netwerken. Aansluiting 1: RJ-45 Aansluiting 2: RJ-45 De RJ-45 aansluitingen zijn snagless en de contacten...
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 15m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 15m
€33,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 15m met kwalitatief goede connectoren. 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Aqua Lengte: 15 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex Merk: ACT Diameter buitenmantel: 3mm
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 30m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 30m
€49,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
ACT Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 30 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Turquoise Lengte: 30 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex Merk: ACT Diameter buitenmantel: 3mm
ACT S/FTP Cat6 Rood 305m Soepel
ACT S/FTP Cat6 Rood 305m Soepel
€319,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Rode S/FTP Cat6 kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Rood, roodkleurig, red - Cat6 S/FTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6 (Cat 6) Mogelijke benodigdhede...
ACT Glasvezel patchkabel 50/125 OM2 SC/SC 1m
-22%
ACT Glasvezel patchkabel 50/125 OM2 SC/SC 1m
€9,60
Kabeldirect.nl
(2k+)
Patchkabel multimode 50/125µm OM2 SC/SC 1m Eigenschappen: - Individueel testrapport per kabel op IL en RL, end-face 100% geïnspecteerd - Laser precisoin cleaving - Klasse A-m vezel - UPC polish - Lengte: 1m - Kabeltype: Duplex - Mantel: LSZH - Connectoren: SC- SC - Vezel: 50/125µm OM2
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Groen 500m Soepel LSZH
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Groen 500m Soepel LSZH
€249,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Groene FTP Cat6 kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 500 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Groen, groenkleurig, green - Cat5e F/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) Mogelijke benod...
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 25m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 25m
€44,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 25m met kwalitatief goede connectoren. 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Aqua Lengte: 25 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex Merk: ACT Diameter buitenmantel: 3mm
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 50m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 50m
€132,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 50 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM4 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Paars Lengte: 50 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex Merk: ACT Diameter buitenmantel: 3mm
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 50m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 50m
€74,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
ACT Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 50 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Turquoise Lengte: 50 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex Merk: ACT Diameter buitenmantel: 3mm
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 10m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 10m
€35,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 10 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM4 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Paars Lengte: 10 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex Merk: ACT Diameter buitenmantel: 3mm
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 10m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 10m
€26,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 10m met kwalitatief goede connectoren. 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Aqua Lengte: 10 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex Merk: ACT Diameter buitenmantel: 3mm
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Groen 100m Soepel
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Groen 100m Soepel
€55,95
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Groen UTP Cat6 kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 100 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Groen, groenkleurig, green - Cat6 U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6 (Cat 6) Mogelijke benodigdh...
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Ivoor 100m Soepel
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Ivoor 100m Soepel
€51,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Ivoorkleurige UTP Cat6 kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 100 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Ivoor, ivoorkleurig, ivory - Cat6 U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6 (Cat 6) Mogelijke b...
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Ivoor 500m Soepel
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Ivoor 500m Soepel
€254,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Ivoorkleurige UTP Cat6 kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 500 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Ivoor, ivoorkleurig, ivory - Cat6 U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6 (Cat 6) Mogelijke b...
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 30m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/LC 30m
€52,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 30m met kwalitatief goede connectoren. 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Aqua Lengte: 30 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex Merk: ACT Diameter buitenmantel: 3mm
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Rood 100m Soepel
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Rood 100m Soepel
€55,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Rood UTP Cat6 kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 100 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Rood, roodkleurig, red - Cat6 U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6 (Cat 6) Mogelijke benodigdheden:...
ACT CAT6 U/UTP PVC massief met adersplitter 305m rol
ACT CAT6 U/UTP PVC massief met adersplitter 305m rol
€155,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Grijze UTP Cat6 kabel van het kwaliteitsmerk ACT Voorzien van ader Splitter. Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Stijve binnenkern van zeer hoge kwaliteit (stug, massief) Eigenschappen: - Voorzien van ader Splitter - Kleur: Grijs, grijskleurig, grey - Cat6 U/UTP - Volledig koper (...
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Zwart 305m Soepel
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Zwart 305m Soepel
€188,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Zwarte UTP Cat6 kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Zwart, zwartkleurig, black - Cat6 U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6 (Cat 6) Mogelijke benodigd...
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Geel 100m Soepel LSZH
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Geel 100m Soepel LSZH
€49,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Gele FTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 100 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Geel, geelkleurig, yellow - Cat5e F/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) - LSZH Mogelijke...
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Blauw 100m Soepel
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Blauw 100m Soepel
€49,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Blauwe UTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 100 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Blauw, blauwkleurig, blue - Cat5e U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) Mogelijke benod...
ACT FTP Cat5e kabel Ivoor 305m soepel
ACT FTP Cat5e kabel Ivoor 305m soepel
€146,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Ivoorkleurige FTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Ivoor, ivoorkleurig, ivory - Cat5e F/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) Mogelij...
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Groen 100m Soepel
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Groen 100m Soepel
€49,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Groene UTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 100 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Groen, groenkleurig, green - Cat5e U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) Mogelijke beno...
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Geel 100m Soepel
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Geel 100m Soepel
€49,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Gele UTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 100 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Geel, geelkleurig, yellow - Cat5e U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) Mogelijke benodig...
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 50m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 50m
€132,95
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 50 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM4 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Paars Lengte: 50 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex Merk: ACT Diameter buitenmantel: 3mm
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Groen 305m Soepel
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Groen 305m Soepel
€169,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Groene UTP Cat6 kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Groen, groenkleurig, green - Cat6 U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6 (Cat 6) Mogelijke benodigd...
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Rood 500m Soepel LSZH
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Rood 500m Soepel LSZH
€240,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Rode FTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 500 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Rood, roodkleurig, red - Cat5e F/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) - LSZH Mogelijke ben...
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Blauw 100m Soepel LSZH
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Blauw 100m Soepel LSZH
€49,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Blauwe F/UTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 100 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Blauw, blauwkleurig, blue - Cat5e F/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) - LSZH Mogeli...
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Geel 305m Soepel
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Geel 305m Soepel
€169,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Gele UTP Cat6 kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Geel, geelkleurig, yellow - Cat6 U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6 (Cat 6) Mogelijke benodigdhed...
ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 1,5m
ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 1,5m
€4,15
Kabeldirect.nl
(2k+)
ACT UTP patchkabel Cat6 bruin 1,5m Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Merk: ACT Kleur: bruin Lengte: 1,5 meter (150cm) Adermateriaal: CU Type: UTP Cat6 Pinning volgens EIA/TIA 568 straight AWG: 24AWG Kabel: soepel Connector: RJ45 stekkers minimaal 50µ Verguld
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 15m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 15m
€49,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 15 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM4 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Paars Lengte: 15 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex Merk: ACT Diameter buitenmantel: 3mm
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 30m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 30m
€83,95
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 30 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM4 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Paars Lengte: 30 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex Merk: ACT Diameter buitenmantel: 3mm
ACT S/FTP Cat6a Netwerkkabel Grijs 305m Soepel
ACT S/FTP Cat6a Netwerkkabel Grijs 305m Soepel
€317,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Grijze S/FTP Cat6a kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Grijs, grijskleurig, grey - Cat6a S/FTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6a (Cat 6a) Mogelijke ben...
ACT LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren 2 meter
ACT LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren 2 meter
€14,78
Kabeldirect.nl
(2k+)
ACT LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren 2 meter
ACT S/FTP Cat6 Netwerkkabel Blauw 305m Soepel
ACT S/FTP Cat6 Netwerkkabel Blauw 305m Soepel
€369,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Blauwe S/FTP Cat6 kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Blauw, blauwkleurig, blue - Cat6 S/FTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6 (Cat 6) Mogelijke benodig...
ACT UTP Cat6a Netwerkkabel Zwart 305m Soepel
ACT UTP Cat6a Netwerkkabel Zwart 305m Soepel
€263,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Zwart UTP Cat6a kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Zwart, zwartkleurig, black - Cat6 U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6a (Cat 6a) Mogelijke benodi...
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Groen 100m Soepel LSZH
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Groen 100m Soepel LSZH
€49,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Groene FTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 100 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Groen, groenkleurig, green - Cat5e F/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) Mogelijke beno...
ACT 20m OM3 50/125 polarity A Glasvezel patchkabel met MTP female connectoren
ACT 20m OM3 50/125 polarity A Glasvezel patchkabel met MTP female connectoren
€198,50
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
ACT 20 meter Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren Ontwikkeld om te worden gebruikt icm QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers - Ultra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en een MTP connector per zijde, dus uitermate geschikt voor datacenters - ACT MTP/MPO kabels gebruiken MTP¨ US Conec Elite con...
ACT 1m OS2 9/125 polarity B Glasvezel patchkabel met MTP female connectoren
ACT 1m OS2 9/125 polarity B Glasvezel patchkabel met MTP female connectoren
€112,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
ACT 1 meter Multimode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel polarity B met MTP female connectoren Ontwikkeld om te worden gebruikt icm QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers - Ultra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en een MTP connector per zijde, dus uitermate geschikt voor datacenters - ACT MTP/MPO kabels gebruiken MTP¨ US Conec Elite conne...
ACT UTP Cat6a Netwerkkabel Grijs 305m Soepel
ACT UTP Cat6a Netwerkkabel Grijs 305m Soepel
€263,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Grijze UTP Cat6a kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Grijs, grijskleurig, grey - Cat6a U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6a (Cat 6a) Mogelijke benod...
Telefoonkabel 0,5m wit RJ11
Telefoonkabel 0,5m wit RJ11
€1,75
Kabeldirect.nl
(2k+)
Telefoon aansluitkabeltje van 0.5m RJ11 stekker (4/6 male) - RJ11 stekker (4/6 male) Lengte: 50cm (50 centimeter) Kleur: Wit Soort kabel: plat Standaard telefoonkabeltje voor het aansluiten van een telefoon op een telefoonstekker of wandcontactdoos. Aan beide zijden een 4/6 RJ11 plug.
ACT LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren 20 meter
ACT LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren 20 meter
€33,54
Kabeldirect.nl
(2k+)
ACT LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met ST connectoren 20 meter
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Ivoor 100m Soepel
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Ivoor 100m Soepel
€49,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Ivoorkleurige UTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 100 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Ivoor, ivoorkleurig, Ivory - Cat5e U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5) Mogelijk...
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Blauw 100m Soepel
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Blauw 100m Soepel
€58,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Blauwe UTP Cat6 kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 100 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Blauw, blauwkleurig, blue - Cat6 U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6 (Cat 6) Mogelijke benodigdh...
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel 305m Blauw Soepel
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel 305m Blauw Soepel
€150,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Blauwe UTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Blauw, blauwkleurig, blue - Cat5e U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) Mogelijke benod...
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Geel 305m Soepel
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Geel 305m Soepel
€150,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Gele UTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Geel, geelkleurig, yellow - Cat5e U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) Mogelijke benodig...
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Groen 305m Soepelnieuw
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Groen 305m Soepel
€149,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Groene UTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Groen, groenkleurig, green - Cat5e U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) Mogelijke beno...
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Buitenkabel Zwart 500m Massief
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Buitenkabel Zwart 500m Massief
€318,95
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Zwarte UTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 500 meter (op rol) Stijve binnenkern van zeer hoge kwaliteit (stug,massief) Eigenschappen: - Kleur: Zwart, zwartkleurig, black - Cat5e U/UTP - Volledig koper (CU) - Massieve kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e)...
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Ivoor 100m Soepel LSZH
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Ivoor 100m Soepel LSZH
€49,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Ivoorkleurige FTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 100 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Ivoor, ivoorkleurig, ivory - Cat5e F/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) Mogelij...
ACT S/FTP Cat6 Netwerkkabel Grijs 305m Soepel
ACT S/FTP Cat6 Netwerkkabel Grijs 305m Soepel
€369,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Grijze S/FTP Cat6 kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Grijs, grijskleurig, grey - Cat6 S/FTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6 (Cat 6) Mogelijke benodig...
ACT S/FTP Cat6 Netwerkkabel Zwart 305m Soepel
ACT S/FTP Cat6 Netwerkkabel Zwart 305m Soepel
€369,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Zwarte S/FTP Cat6 kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Zwart, zwartkleurig, black - Cat6 S/FTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6 (Cat 6) Mogelijke benodi...
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Grijs 305m Soepel
ACT UTP Cat6 Netwerkkabel Grijs 305m Soepel
€155,95
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Grijze UTP Cat6 kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Grijs, grijskleurig, grey - Cat6 U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6 (Cat 6) Mogelijke benodigdh...
ACT UTP Cat6a Netwerkkabel Blauw 305m Soepel
ACT UTP Cat6a Netwerkkabel Blauw 305m Soepel
€338,95
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
Blauwe UTP Cat6a kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Blauw, blauwkleurig, blue - Cat6a U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6a (Cat 6a) Mogelijke benod...
ACT UTP Cat6a Netwerkkabel Rood 305m Soepel
ACT UTP Cat6a Netwerkkabel Rood 305m Soepel
€263,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Rode UTP Cat6a kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Rood, roodkleurig, red - Cat6a U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 6a (Cat 6a) Mogelijke benodigdhe...
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 20m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 20m
€59,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 20 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM4 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Paars Lengte: 20 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex Merk: ACT Diameter buitenmantel: 3mm
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Zwart 500m Soepel LSZH
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Zwart 500m Soepel LSZH
€249,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Zwarte FTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 500 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Zwart, zwartkleurig, black - Cat5e F/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) Mogelijke beno...
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Grijs 100m Massief
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Grijs 100m Massief
€49,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Grijze FTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 100 meter (op rol) Stijve binnenkern van zeer hoge kwaliteit (stug, massief) Eigenschappen: - Kleur: Grijs, grijskleurig, grey - Cat5e F/UTP - Volledig koper (CU) - Massieve kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e)...
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 SC/SC 1m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 SC/SC 1m
€20,55
Kabeldirect.nl
(2k+)
Gele Duplex glasvezel patchkabel van 1 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 9/125µm Vezel: OS2 Connector kant 1 Type: SC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Geel Lengte: 1 meter Aantal Aders: 2 Type: Singlemode Duplex Diameter buitenmantel: 1,8 x 3,6mm
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Zwart 100m Soepel LSZH
ACT FTP Cat5e Netwerkkabel Zwart 100m Soepel LSZH
€49,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Zwarte FTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 100 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Zwart, zwratkleurig, black - Cat5e F/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) - LSZH Mogelij...
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Zwart 305m Soepel
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Zwart 305m Soepel
€150,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Zwarte UTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 305 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Zwart, zwartkleurig, black - Cat5e U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) Mogelijke beno...
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Zwart 100m Soepel
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Zwart 100m Soepel
€49,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Zwart UTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 100 meter (op rol) Soepele binnenkern van zeer hoge kwaliteit Eigenschappen: - Kleur: Zwart, zwartkleurig, black - Cat5e U/UTP - Volledig koper (CU) - Soepele kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e) Mogelijke benod...
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Grijs 100m Massief
ACT UTP Cat5e Netwerkkabel Grijs 100m Massief
€42,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Grijze UTP Cat5e kabel van het kwaliteitsmerk ACT Geschikt als netwerkkabel voor 10, 100 en gigabit (1000 mbit) netwerken Totale lengte 100 meter (op rol) Stijve binnenkern van zeer hoge kwaliteit (stug, massief) Eigenschappen: - Kleur: Grijs, grijskleurig, grey - Cat5e U/UTP - Volledig koper (CU) - Massieve kern - PVC mantel - Category 5e (Cat 5e)...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.