Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Bracket met 2 USB2.0 poorten en 2 FireWire 400 poorten - 0,40 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

Bracket met 2 USB2.0 poorten en 2 FireWire 400 poorten Deze bracket kunt u monteren in een slot-ingang om zo uw desktop PC uit te breiden met 2 USB-A poorten en 2 Fire Wire 6-pins poorten. Sluit de interne Pin Header connectoren aan op uw moederbord. De z

Uittrekbare FireWire 400 kabel met 6pins - 6pins connectoren - 1,2 meter

Onlinekabelshop.nl

7,99

Basiskwaliteit uittrekbare Fire Wire aansluitkabel met 6pins aansluitingen Met deze kabel kunt u 2 apparaten met FireWire aansluiting onderling verbinden om beelden of data over te brengen. Connector 1: FireWire 6p mannelijk Connector 2: FireWire 6p manne

-23%
FireWire 400-800 kabel - 6-pins - 9-pins / zwart - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

9,99

FireWire 400-800 kabel - 6-pins - 9-pins Gebruik deze Fire Wire 400-800 kabel om een apparaat met FireWire 400 6-pins aansluiting te verbinden met een apparaat met FireWire 800 9-pins aansluiting. Ook wel bekend als IEEE-1394 of IEEE-1394b kabel. Wat is F

FireWire 400 kabel - 6pins mannelijk - 6pins Pin Header vrouwelijk - 0,40 meter

Onlinekabelshop.nl

7,99

FireWire 400 kabel - 6pins - Pin Header Met deze FireWire kabel kunt u FireWire apparaten met een interne FireWire connector (pin header) aansluiten op een externe standaard FireWire 6pins connector. Bijvoorbeeld front panels hebben een dergelijke pin hea

-17%
FireWire 400 kabel - 6-pins - 6-pins / zwart - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

4,99

FireWire 400 kabel - 6-pins - 6-pins Gebruik deze Fire Wire 400 kabel om 2 apparaten met FireWire 6-pins aansluitingen te verbinden. Ook wel bekend als IEEE-1394 kabel. Wat is FireWire? FireWire is een seriële computer bustechnologie die inmiddels zijn pl

-33%
FireWire 400 kabel - 6-pins - 6-pins / zwart - 0,50 meter

Onlinekabelshop.nl

3,99

FireWire 400 kabel - 6-pins - 6-pins Gebruik deze Fire Wire 400 kabel om 2 apparaten met FireWire 6-pins aansluitingen te verbinden. Ook wel bekend als IEEE-1394 kabel. Wat is FireWire? FireWire is een seriële computer bustechnologie die inmiddels zijn pl

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

-30%
FireWire 400 koppelstuk - 6-pins (v) - 6-pins (v)

Onlinekabelshop.nl

6,99

FireWire 400 koppelstuk - 6-pins (v) - 6-pins (v) Gebruik deze Fire Wire 400 koppelaar om een kabel met 6-pins connector te koppelen met een kabel met 6-pins connector. Op deze wijze kunt u uw huidige kabel verlengen en de afstand tussen uw apparaten verg

-38%
FireWire 400-800 adapter - 9-pins (m) - 6-pins (v)

Onlinekabelshop.nl

4,99

FireWire 400-800 adapter - 9-pins (m) - 6-pins (v) Gebruik deze Fire Wire 400-800 adapter om een kabel met FireWire 400 6-pins connector te gebruiken voor een apparaat met FireWire 800 9-pins aansluiting. Wat is FireWire? FireWire is een seriële computer

-33%
FireWire 400 koppelstuk - 4-pins (v) - 4-pins (v)

Onlinekabelshop.nl

3,99

FireWire 400 koppelstuk - 4-pins (v) - 4-pins (v) Gebruik deze Fire Wire 400 koppelaar om een kabel met 4-pins connector te koppelen met een kabel met 4-pins connector. Op deze wijze kunt u uw huidige kabel verlengen en de afstand tussen uw apparaten verg

9 pin naar 9 pin 1394 Firewire kabel, Lengte: 1.8 meter (zwart)

i-mania.nl

15,95

1) Deze kabel wordt gebruikt om een 9 pin Firewire apparaat te verbinden met een ander apparaat met een 9 pin Firewire poort. 2) Lengte: 1.8 meter

9 pin to 4 pin 1394 Firewire kabel, Lengte: 1.5 meter

i-mania.nl

18,95

1) Deze kabel wordt gebruikt om een 9 pin Firewire apparaat te verbinden met een ander apparaat met een 4 pin Firewire poort. 2) Lengte: 1.5 meter

Firewire kabel - 4 pins / 4 pins ieee-1394, 1.5m (cw081)

Elektronicacatalogus.nl

10,85

FIREWIRE KABEL - 4 PINS / 4 PINS IEEE-1394, 1.5MVelleman - CW081 Specificaties CW081- beschrijving: 4-pins / 4-pins - lengte: 1.5mEAN-code: 5410329211547

FIREWIRE KABEL - 4 PINS / 4 PINS IEEE-1394, 1.5m (CW081)

Boris.nl

14,05

FIREWIRE KABEL - 4 PINS / 4 PINS IEEE-1394, 1.5MVelleman - CW081 Specificaties CW081- beschrijving: 4-pins / 4-pins - lengte: 1.5mEAN-code: 5410329211547

Audioquest Carbon FireWire 9pin-9pin 3 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

275,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Carbon FireWire 6pin-9pin 5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

395,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Carbon FireWire 6pin-9pin 3 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

275,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Carbon FireWire 6pin-6pin 0,75 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

139,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Carbon FireWire 6pin-6pin 1,5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

185,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Carbon FireWire 6pin-9pin 1,5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

185,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Carbon FireWire 9pin-9pin 1,5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

185,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Carbon FireWire 6pin-6pin 3 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

275,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Carbon FireWire 9pin-9pin 5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

395,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Carbon FireWire 9pin-9pin 0,75 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

139,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Carbon FireWire 6pin-9pin 0,75 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

139,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Carbon FireWire 6pin-6pin 5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

395,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Cinnamon FireWire 6pin-9pin 1,5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

85,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Cinnamon FireWire 6pin-6pin 1,5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

85,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Cinnamon FireWire 6pin-9pin 5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

175,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Cinnamon FireWire 6pin-9pin 3 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

119,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Cinnamon FireWire 6pin-6pin 3 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

119,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Diamond FireWire 9pin-9pin 3 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

1098,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Diamond FireWire 9pin-9pin 1,5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

769,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Diamond FireWire 6pin-6pin 1,5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

769,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Cinnamon FireWire 9pin-9pin 1,5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

85,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Diamond FireWire 6pin-6pin 3 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

1098,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Diamond FireWire 6pin-9pin 3 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

1098,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Diamond FireWire 6pin-6pin 0,75 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

599,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Cinnamon FireWire 9pin-9pin 5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

175,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Diamond FireWire 6pin-6pin 5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

1599,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Diamond FireWire 6pin-9pin 0,75 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

599,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Diamond FireWire 6pin-9pin 5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

1599,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Cinnamon FireWire 9pin-9pin 3 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

119,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Diamond FireWire 9pin-9pin 5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

1599,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Diamond FireWire 9pin-9pin 0,75 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

599,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Cinnamon FireWire 6pin-6pin 5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

175,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Diamond FireWire 6pin-9pin 1,5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

769,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Forest FireWire 6pin-6pin 5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

109,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Forest FireWire 6pin-9pin 5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

109,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

Audioquest Forest FireWire 9pin-9pin 5 Meter - FireWire Kabel

Audioexpert.nl

109,-

Voor veel toepassingen is de snelheid van digitale communicatie van belang. De meest duidelijke uiting van ‘snelheid’ is de mogelijkheid om grote bestanden zo vlug mogelijk te verplaatsen, of om voldoende data te te kunnen transporteren voor HD video. Voo

USB naar Firewire 4pin kabel 120cm, 100x

Nedro.nl

84,99 nieuw

USB naar Firewire Kabel voor aansluiting van Firewire apparaten op een USB poort. Sluit bijvoorbeeld uw camcorder via USB aan op de PC. USB A-Male -- Firewire 4 Pins Circa 1,2 m.

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

44,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

44,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

44,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 50 meter

Onlinekabelshop.nl

45,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

44,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

44,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op!

-36%
InLine 3,5mm Jack - Tulp stereo audio kabel - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

44,99

InLine 3,5mm Jack - Tulp stereo audio kabel Gebruik deze kabel om een apparaat met 3,5mm jack aansluiting te verbinden met een apparaat met Tulp 2RCA stereo aansluiting om zo analoge audio signalen over te dragen. U kunt deze kabel ook bij portable appara

-10%
InLine Premium Composiet 3x RCA audio video kabel - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

89,99

InLine Premium Composiet 3x RCA audio video kabel Gebruik deze kabel om een apparaat met composiet audio- en video uitgangen te verbinden met een scherm met composiet audio- en video ingangen. Kenmerken: - vergulde contacten ter voorkoming van signaalverl

-10%
InLine Premium Composiet 3x RCA audio video kabel - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

44,99

InLine Premium Composiet 3x RCA audio video kabel Gebruik deze kabel om een apparaat met composiet audio- en video uitgangen te verbinden met een scherm met composiet audio- en video ingangen. Kenmerken: - vergulde contacten ter voorkoming van signaalverl

-11%
InLine Premium Composiet 3x RCA audio video kabel - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

79,99

InLine Premium Composiet 3x RCA audio video kabel Gebruik deze kabel om een apparaat met composiet audio- en video uitgangen te verbinden met een scherm met composiet audio- en video ingangen. Kenmerken: - vergulde contacten ter voorkoming van signaalverl

-17%
InLine Premium Composiet 3x RCA audio video kabel - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

99,99

InLine Premium Composiet 3x RCA audio video kabel Gebruik deze kabel om een apparaat met composiet audio- en video uitgangen te verbinden met een scherm met composiet audio- en video ingangen. Kenmerken: - vergulde contacten ter voorkoming van signaalverl

-10%
InLine CAT7a S/FTP outdoor installatiekabel - 500 meter

Onlinekabelshop.nl

899,99

InLine CAT7a S/FTP outdoor installatiekabel Gebruik deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7a installatiekabel met vaste aders tussen wandcontactdozen en switches, patch panels of routers. Dankzij de vaste (solid) aderopbouw is deze kabel geschikt voor LSA mon

-18%
InLine CAT7a S/FTP Duplex installatiekabel - 100 meter

Onlinekabelshop.nl

269,99

InLine CAT7a S/FTP Duplex installatiekabel Gebruik deze dubbel afgeschermde duplex S/FTP CAT7a installatiekabel met vaste aders tussen wandcontactdozen en switches, patch panels of routers. Dankzij de vaste (solid) aderopbouw is deze kabel geschikt voor L

-17%
InLine CAT7a S/FTP outdoor installatiekabel - 100 meter

Onlinekabelshop.nl

249,99

InLine CAT7a S/FTP outdoor installatiekabel Gebruik deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7a installatiekabel met vaste aders tussen wandcontactdozen en switches, patch panels of routers. Dankzij de vaste (solid) aderopbouw is deze kabel geschikt voor LSA mon

-17%
InLine CAT6 S/FTP patch kabel - grijs - 100 meter

Onlinekabelshop.nl

99,99

InLine CAT6 S/FTP patch kabel Aan deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 netwerkkabel met flexibele aders kunt u RJ45 connectoren bevestigen. Zo kunt u zelf uw netwerkkabels op de gewenste maat maken, maar ook de netwerkkabel door buizen, goten en muren voer

-14%
InLine CAT6a S/FTP patch kabel - wit - 100 meter

Onlinekabelshop.nl

119,99

InLine CAT6a S/FTP patch kabel Aan deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6a netwerkkabel met flexibele aders kunt u RJ45 connectoren bevestigen. Zo kunt u zelf uw netwerkkabels op de gewenste maat maken, maar ook de netwerkkabel door buizen, goten en muren vo

-10%
InLine CAT7a S/FTP installatiekabel - 50 meter

Onlinekabelshop.nl

89,99

InLine CAT7a S/FTP installatiekabel Gebruik deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7a installatiekabel met vaste aders tussen wandcontactdozen en switches, patch panels of routers. Dankzij de vaste (solid) aderopbouw is deze kabel geschikt voor LSA montage. De

-17%
InLine CAT6 S/FTP patch kabel - wit - 100 meter

Onlinekabelshop.nl

99,99

InLine CAT6 S/FTP patch kabel Aan deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 netwerkkabel met flexibele aders kunt u RJ45 connectoren bevestigen. Zo kunt u zelf uw netwerkkabels op de gewenste maat maken, maar ook de netwerkkabel door buizen, goten en muren voer

-17%
InLine CAT6 S/FTP patch kabel - oranje - 100 meter

Onlinekabelshop.nl

99,99

InLine CAT6 S/FTP patch kabel Aan deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 netwerkkabel met flexibele aders kunt u RJ45 connectoren bevestigen. Zo kunt u zelf uw netwerkkabels op de gewenste maat maken, maar ook de netwerkkabel door buizen, goten en muren voer

-7%
InLine CAT7a S/FTP Duplex installatiekabel - 500 meter

Onlinekabelshop.nl

1299,99

InLine CAT7a S/FTP Duplex installatiekabel Gebruik deze dubbel afgeschermde duplex S/FTP CAT7a installatiekabel met vaste aders tussen wandcontactdozen en switches, patch panels of routers. Dankzij de vaste (solid) aderopbouw is deze kabel geschikt voor L

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.