Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Roline Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/LC 2m

Kabeldirect.nl

17,95 nieuw

Grijze Roline Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: GrijsLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roli

-25%
Philips SWA4302S/10 Glasvezel optische kabel 1,5 meter_

Wehkamp.nl

14,95

Philips SWA4302S/10 glasvezel optische kabel 1,5 meter_. Kleur: grijs. Gratis bezorging vanaf 20.- en snel geleverd! Grote producten gratis op de juiste plek geplaatst. Niet goed? Binnen 14 dagen gratis retour. Betaal zoals jij wilt; vooraf, achteraf of g

Digitale audiokabel toslink male - optisch 3.5 mm male 5.00 m grijs

TodoTipo.nl

6,32

Audiokabel met Toslink naar optisch 3.5mm pluggen voor het overbrengen van digitale audiosignalen. • Snelcode: SA100

Digitale Audiokabel TosLink Male - Optisch 3.5 mm Male 5.00 m Grijs

Ormedia.nl

13,75

Audiokabel met Toslink naar optisch 3.5mm pluggen voor het overbrengen van digitale audiosignalen. • Snelcode: SA100 Digitale Audiokabel TosLink Male - Optisch 3.5 mm Male 5.00 m Grijs

Optische toslink - optical 3.5mm kabel, verguld, 5 meter

Kabelmaxx.nl

16,95

Audiokabel met Toslink naar optisch 3.5mm pluggen voor het overbrengen van digitale audiosignalen. • Snelcode: SA100

Optische toslink - optical 3.5mm kabel, verguld, 5 meter

Onlinehandelshuis.nl

16,95

Audiokabel met Toslink naar optisch 3.5mm pluggen voor het overbrengen van digitale audiosignalen. • Snelcode: SA100

Digitale Audiokabel TosLink Male - Optisch 3.5 mm Male 5.00 m Grijs

Rcelectro.nl

5,21

Audiokabel met Toslink naar optisch 3.5mm pluggen voor het overbrengen van digitale audiosignalen. • Snelcode: SA100

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 SC/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

7,75

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 SC/SC 3m

Kabeldirect.nl

9,25

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/ST 1m

Kabeldirect.nl

7,75

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/ST 3m

Kabeldirect.nl

9,25

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/LC 1m

Kabeldirect.nl

9,80

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: GrijsLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/LC 3m

Kabeldirect.nl

10,85

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: GrijsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/ST 10m

Kabeldirect.nl

24,25

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roline

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/SC 3m

Kabeldirect.nl

9,25

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 SC/SC 2m

Kabeldirect.nl

8,50

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/ST 3m

Kabeldirect.nl

9,55

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/SC 5m

Kabeldirect.nl

11,60

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/LC 10m

Kabeldirect.nl

26,75

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: GrijsLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roline

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

7,20

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/LC 0,5m

Kabeldirect.nl

9,55

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: GrijsLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/SC 3m

Kabeldirect.nl

10,25

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 SC/SC 10m

Kabeldirect.nl

22,15

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roline

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 SC/SC 5m

Kabeldirect.nl

10,60

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/ST 0,5m

Kabeldirect.nl

8,20

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/ST 1m

Kabeldirect.nl

8,50

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/ST 2m

Kabeldirect.nl

9,55

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/ST 5m

Kabeldirect.nl

11,60

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

8,50

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDi

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/SC 10m

Kabeldirect.nl

21,15

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roline

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/SC 1m

Kabeldirect.nl

7,75

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/SC 5m

Kabeldirect.nl

10,60

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 SC/SC 1m

Kabeldirect.nl

7,75

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/ST 0,5m

Kabeldirect.nl

7,20

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/ST 2m

Kabeldirect.nl

8,50

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/LC 5m

Kabeldirect.nl

11,60

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: GrijsLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/SC 1m

Kabeldirect.nl

8,80

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/SC 2m

Kabeldirect.nl

9,55

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/ST 10m

Kabeldirect.nl

21,15

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roline

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/SC 10m

Kabeldirect.nl

24,25

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roline

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - grijs - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

10,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Luidsprekerkabel op Haspel 2x 1.00 mm² 100 m Grijs

Rcelectro.nl

125,16

Grijze, platte, gepolariseerde kabel (1 ader vertind en 1 ader koper). Twee maal PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C100-1.00 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 1.00 Mm² 100 M Grijs

Kooprijk.nl

118,50

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: Grijze, platte, gepolariseerde kabel (1 ader vertind en 1 ader koper) Twee maal PVC gelaagd (weerbestendig) Voor auto- en 100 V-systemen Rol: 1

Tasker TASR-C100-1.00 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 1.00 Mm² 100 M Grijs

Prijskeurig.nl

111,95

Grijze, platte, gepolariseerde kabel (1 ader vertind en 1 ader koper). Twee maal PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C100-1.00 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 1.00 Mm² 100 M Grijs

Nodev.nl

119,06

Grijze, platte, gepolariseerde kabel (1 ader vertind en 1 ader koper). Twee maal PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Luidsprekerkabel op rol 2x 1.00 mm² 100 m grijs

TodoTipo.nl

110,21

Grijze, platte, gepolariseerde kabel (1 ader vertind en 1 ader koper). Twee maal PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m• Kleur:Grijs • Vorm:Plat • Stijl:Gepolariseerd (1 ader vertind, 1 ader koper) • Afscherming:Dubbel afges

DELL 470-AAVG 5m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel Zwart

Qdealer.nl

126,60

DELL 470-AAVG, SFP+, SFP+, Zwart, 10 Gbit/s, 5 m Deze Dell™ Networking SFP+ Direct Attach Twinax-kabel biedt 10 GbE-connectiviteit voor maximaal 5 meter. Voor gebruik op in aanmerking komende Dell platforms.Dit product is compatibel met de volgende

-15%
Tasker TASR-C100-1.00 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 1.00 Mm² 100 M Grijs

Topthings.eu

138,21

Grijze, platte, gepolariseerde kabel (1 ader vertind en 1 ader koper). Twee maal PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C100-1.00 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 1.00 Mm² 100 M Grijs

Soundsandvisions.nl

116,95

Grijze, platte, gepolariseerde kabel (1 ader vertind en 1 ader koper). Twee maal PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C100-1.00 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 1.00 Mm² 100 M Grijs

Grotekadoshop.nl

121,50 nieuw

Grijze, platte, gepolariseerde kabel (1 ader vertind en 1 ader koper) Twee maal PVC gelaagd (weerbestendig) Voor auto- en 100 V-systemen Rol: 100 m

C2G 84120 19.8m Zwart Glasvezel kabel

Wohi.nl

477,99 nieuw

-RapidRun Optical is ons dunste, langste, snelste en sterkste RapidRun-product tot nu toe! Ontworpen als de standaard voor in-wall HDMI audio-/video-installaties, heeft de kabel een 18Gbps bandbreedte, een diameter van slechts een halve inch en een plenum-

C2G 84120 19.8m Zwart Glasvezel kabel

Qdealer.nl

501,25 nieuw

C2G 84120, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, OFNP, 18 Gbit/s, 5 mm, 0 - 70 °C RapidRun Optical is ons dunste, langste, snelste en sterkste RapidRun-product tot nu toe! Ontworpen als de standaard voor in-wall HDMI audio-/video-installaties, heeft de kabel een 1

Security Kabel op Haspel 5x 10/0.10 - 100 m Grijs

Rcelectro.nl

123,67

Professionele ronde kabel bestaande uit 5x75 Ohm aders op een rol van 100 m. Perfect geschikt voor o.a. videocamera`s, video vergaderingen, video walls en projectors. Deze kabel is van een goede kwaliteit en biedt een prima alternatief voor duurdere kabel

Coaxkabel op Haspel KOKA PVC6 5.2 mm 100 m Grijs

Rcelectro.nl

135,11

Deze door Telenet goedgekeurde Interkabel is geschikt voor zowel het aansluiten van kabel- als van satelliettelevisie. Over de technische aspecten van de kabel is zorgvuldig nagedacht met als resultaat een kwalitatief, innovatief en betrouwbaar product. D

Datakabel op haspel 10x 0.15 - 100 m grijs

TodoTipo.nl

294,02

Datakabel op haspel 10x 0.15 - 100 m grijs• Aders:10 x 0.15 mm • Formatie:19 x 0.10 mm • Externe diameter:7.2 mm • Manteldiameter:1.2 mm • Weerstand:125 Ohm / Km • Capaciteit kern-mantel:200 pF / m • Capaciteit kern-kern:100 pF / m • Rol:100 m • Verpakkin

Datakabel op haspel 4x 0.15 - 100 m grijs

TodoTipo.nl

163,23

Tasker data kabel, 80% Afscherming - vertind koper. Kabelmantel: grijs. Rol: 100m.• Aders:4 x 0.15 mm • Formatie:19 x 0.10 mm • Diameter extern:4.3 mm • Diameter externe behuizing:1.2 mm • Aderweerstand:125 Ohm/Km • Capaciteit kern/mantel:230 pF/m • Capac

Coaxkabel op haspel coax 12 7.0 mm 100 m grijs

TodoTipo.nl

78,24

Coax kabel COAX12, 7.0mm, 75 Ohm, Verkoopeenheid: Rol van 100 meterType:COAX12 Impedance:75 Ohm Conductor:0.72 mm Material:tinned copper Outer material:grey PVC Outer diameter:7.0 mm Shield:copper Reel:100 m Attenuation dB/100m 100 MHz11.9 dB 500 Mhz25.6

Coaxkabel op haspel coax 12 7.0 mm 100 m grijs

TodoTipo.nl

70,43

Coax12 coaxkabel met een impedantie van 75 ohm en praktische metermarkeringen. De buitenste diameter bedraagt 7,0 mm waardoor deze kabel geschikt is voor CATV-installaties.• Impedance: 75 Ohm • Conductor: 0.72 mm • Material: tinned copper • Outer material

Coaxkabel op haspel rond 6.8 mm 100 m grijs

TodoTipo.nl

203,51

Flexbuis met zowel coaxkabel Koka – PVC 6 als cat 5 UTP kabel. De coaxkabel is Telenet Interkabel Certified en geschikt voor zowel kabel- als voor satelliettelevisie. Door de koperen kern is er een goede geleiding van het signaal en door de opbouw van de

Security kabel op haspel 5x 10/0.10 - 100 m grijs

TodoTipo.nl

151,33

Professionele ronde kabel bestaande uit 5x75 Ohm aders op een rol van 100 m. Perfect geschikt voor o.a. videocamera`s, video vergaderingen, video walls en projectors. Deze kabel is van een goede kwaliteit en biedt een prima alternatief voor duurdere kabel

Security Kabel op Haspel 5x 10 0.10 - 100 m Grijs

Ormedia.nl

118,31

Professionele ronde kabel bestaande uit 5x75 Ohm aders op een rol van 100 m. Perfect geschikt voor o.a. videocamera`s, video vergaderingen, video walls en projectors. Deze kabel is van een goede kwaliteit en biedt een prima alternatief voor duurdere kabel

Coaxkabel op Haspel KOKA PVC6 6.8 mm 100 m Grijs

Ormedia.nl

126,99

Deze door Telenet goedgekeurde Interkabel is geschikt voor zowel het aansluiten van kabel- als van satelliettelevisie. Over de technische aspecten van de kabel is zorgvuldig nagedacht met als resultaat een kwalitatief, innovatief en betrouwbaar product. D

König Cmp-sftp5r305 Sftp Cat 5e Kabel Op Rol 305 M Grijs

Prijskeurig.nl

190,95

Deze CAT5e kabel is voorzien van dubbel afgeschermde, getwiste paren. Hierdoor is de kabel vrijwel niet gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de flexibele aders is deze kab

König Cmp-sftp5r305 Sftp Cat 5e Kabel Op Rol 305 M Grijs

Nodev.nl

202,71

Deze CAT5e kabel is voorzien van dubbel afgeschermde, getwiste paren. Hierdoor is de kabel vrijwel niet gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de flexibele aders is deze kab

König Cmp-sftp5r305 Sftp Cat 5e Kabel Op Rol 305 M Grijs

Kooprijk.nl

196,95

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: Deze CAT5e kabel is voorzien van dubbel afgeschermde, getwiste paren Hierdoor is de kabel vrijwel niet gevoelig voor elektrische invloeden van

-15%
König Cmp-sftp5r305 Sftp Cat 5e Kabel Op Rol 305 M Grijs

Topthings.eu

194,86

Deze CAT5e kabel is voorzien van dubbel afgeschermde, getwiste paren. Hierdoor is de kabel vrijwel niet gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de flexibele aders is deze kab

KVM Kabel VGA Male / 2x PS/2-Connector - VGA Male / 2x PS/2-Connector 20.0 m Grijs

Partsland.nl

109,95

HDB & PS/2 Console Connector:HDB & PS/2 Length:20m

Marmitek MegaView 66 AV transmitter en receiver Grijs

Soundsandvisions.nl

98,95

Marmitek MegaView 66. AC invoer frequentie: 50/60 Hz. Afmetingen (BxDxH): 67 x 21 x 82 mm - Bekijk TV programma's, films en foto’s van bv. uw Digitale TV decoder, Media Center PC, Blu-ray speler of HDD recorder elders in huis op uw TV/projectiescherm in p

König Cmp-sftp5r305 Sftp Cat 5e Kabel Op Rol 305 M Grijs

Soundsandvisions.nl

199,95

Deze CAT5e kabel is voorzien van dubbel afgeschermde, getwiste paren. Hierdoor is de kabel vrijwel niet gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de flexibele aders is deze kab

König Cmp-sftp5r305 Sftp Cat 5e Kabel Op Rol 305 M Grijs

Grotekadoshop.nl

203,95 nieuw

Deze CAT5e kabel is voorzien van dubbel afgeschermde, getwiste paren Hierdoor is de kabel vrijwel niet gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps Door de flexibele aders is de

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.