beslist.nl
Het grootste online winkelcentrum:
  • de meeste shops
  • het grootste aanbod producten
  • altijd de beste deal

Zwarte Glasvezel kabels

Sorteren
Prijs
Soort apparaat
Merk
Kleur 1
Winkel
Lengte kabel
Lijstweergave
Tp-Link Direct Attach 10-GbE SFP Kabel 3 Meter -
Informatique.nl | TP-Link
Tp-Link Direct Attach 10-GbE SFP Kabel 3 Meter -65,-
TP-LINK TXC432-CU3M. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP , Aansluiting 2: SFP , Overdrachtssnelheid: 10000 Mbit/s, Kleur kabel: Zwart
(123)
1m EMK OD2.2mm Digital Audio Optical Fiber Cable Plastic Speaker Balance Cable(Black)
i-mania.nl1m EMK OD2.2mm Digital Audio Optical Fiber Cable Plastic Speaker Balance Cable(Black)6,95
1. Material: PVC2. OD: 2.2mm3. Compatible with most SPDIF/Toslink port devices4. The optical fiber transmits digital signals in the form of light pulses without interference from point magnetism and noise and the sound quality is clear5. Convex lens technology makes the port contact more fit can focus the beam highly reduce the time difference and ...
Beslist.nl garantie
2m EMK OD4.0mm vierkante poort naar vierkante poort digitale audioluidspreker Optische glasvezelkabel (zwart)
Superfunk.eu2m EMK OD4.0mm vierkante poort naar vierkante poort digitale audioluidspreker Optische glasvezelkabel (zwart)12,29
1. Het gebruik van hoogwaardige optische vezels, sterk transmissiesignaal, de kern wordt niet beïnvloed door elektromagnetische interferentie en radiofrequentie 2. Draad met hoge dichtheid, niet gemakkelijk te buigen, zacht en matig, lange levensduur 3. Fangkou naar Fangkou, sterke veelzijdigheid, de meeste apparatuur met licht-interface voldoen aa...
(66)
8m EMK OD2.2mm Digital Audio Glasvezel Kabel Plastic Speaker Balance Cable(Zwart)
Gopro-mania.nl8m EMK OD2.2mm Digital Audio Glasvezel Kabel Plastic Speaker Balance Cable(Zwart)18,95
1. Materiaal: PVC2. OD: 2 2 mm3. Compatibel met de meeste SPDIF/Toslink-poortapparaten4. De optische vezel zendt digitale signalen in de vorm van lichtpulsen zonder interferentie van punt magnetisme en ruis en de geluidskwaliteit is duidelijk5. Convexe lenstechnologie maakt het poortcontact fitter kan de bundel sterk scherpstellen het tijdsverschil...
Beslist.nl garantie
KabelDirekt – 7,5 m – 8K HDMI 2.1, optische Ultra High Speed HDMI-kabel, gecertificeerd (48G, 8K@60 Hz, met officiële licentie, flexibele glasvezelkabel voor verliesloze overdracht, grijs/zwart)
Amazon.nl
KabelDirekt – 7,5 m – 8K HDMI 2.1, optische Ultra High Speed HDMI-kabel, gecertificeerd (48G, 8K@60 Hz, met officiële licentie, flexibele glasvezelkabel voor verliesloze overdracht, grijs/zwart)
67,09
Door optische glasvezeltechnologie verliesloze overdracht (stekker/stekker) van HDMI-signalen over grote afstanden – voor beeld-/projectieschermen in conferentiezalen en andere zakelijke doeleinden. Compatibel met HDMI 2.1/2.0/1.4 Optische signaaloverdracht maakt kabel ongevoelig voor storingen (0% signaalverlies). Zeer flexibel – buigradius 20 mm,...
Gratis verzending
20m EMK OD2.2mm Digital Audio Optical Fiber Cable Plastic Speaker Balance Cable(Black)
i-mania.nl20m EMK OD2.2mm Digital Audio Optical Fiber Cable Plastic Speaker Balance Cable(Black)24,95
1. Material: PVC2. OD: 2.2mm3. Compatible with most SPDIF/Toslink port devices4. The optical fiber transmits digital signals in the form of light pulses without interference from point magnetism and noise and the sound quality is clear5. Convex lens technology makes the port contact more fit can focus the beam highly reduce the time difference and ...
Beslist.nl garantie
1m EMK OD4.0mm vierkante poort naar vierkante poort digitale audioluidspreker Optische glasvezelkabel (zwart)
Superfunk.eu1m EMK OD4.0mm vierkante poort naar vierkante poort digitale audioluidspreker Optische glasvezelkabel (zwart)6,35
1. Het gebruik van hoogwaardige optische vezels, sterk transmissiesignaal, de kern wordt niet beïnvloed door elektromagnetische interferentie en radiofrequentie 2. Draad met hoge dichtheid, niet gemakkelijk te buigen, zacht en matig, lange levensduur 3. Fangkou naar Fangkou, sterke veelzijdigheid, de meeste apparatuur met licht-interface voldoen aa...
(66)
5m EMK OD2.2mm Digital Audio Glasvezel Kabel Plastic Speaker Balance Cable(Zwart)
Gopro-mania.nl5m EMK OD2.2mm Digital Audio Glasvezel Kabel Plastic Speaker Balance Cable(Zwart)15,95
1. Materiaal: PVC2. OD: 2 2 mm3. Compatibel met de meeste SPDIF/Toslink-poortapparaten4. De optische vezel zendt digitale signalen in de vorm van lichtpulsen zonder interferentie van punt magnetisme en ruis en de geluidskwaliteit is duidelijk5. Convexe lenstechnologie maakt het poortcontact fitter kan de bundel sterk scherpstellen het tijdsverschil...
Beslist.nl garantie
CSL, 0,25m, CAT.8 netwerkkabel, 40 Gbits, LAN-kabel, patchkabel, datakabel, CAT 8 High Speed Gigabit Ethernet kabel, 40000 Mbits glasvezel snelheid - S/FTP PIMF afscherming RJ45-stekker 5m zwart
Amazon.nl
CSL, 0,25m, CAT.8 netwerkkabel, 40 Gbits, LAN-kabel, patchkabel, datakabel, CAT 8 High Speed Gigabit Ethernet kabel, 40000 Mbits glasvezel snelheid - S/FTP PIMF afscherming RJ45-stekker 5m zwart
11,86
Als je wilt profiteren van een echt hoge transmissiesnelheid: de Primewire CAT 8 netwerkkabel (8.1-standaard, klasse 1) maakt een indrukwekkende snelheid van maximaal 40 GB/s mogelijk. Ideaal voor 10/100/1000/10000/25000/40000 MBit ethernetnetwerken. De RJ-45-stekkers vormen met de kabels een doorlopende, afgeschermde eenheid. Ze bieden een knikbes...
8m EMK OD4.0mm Square Port to Square Port Digital Audio Speaker Optical Fiber Connecting Cable(Black)
i-mania.nl8m EMK OD4.0mm Square Port to Square Port Digital Audio Speaker Optical Fiber Connecting Cable(Black)17,95
1. The use of high-quality optical fiber strong transmission signal the core is not affected by electromagnetic interference and radio frequency2. High-density wire not easy to bend soft and moderate long service life3. Fangkou to Fangkou strong versatility most of the equipment with light interface meet the duration4. Optical heads are used at bot...
Beslist.nl garantie
15 m EMK OD4.0mm vierkante poort naar vierkante poort digitale audioluidspreker Optische glasvezelkabel (zwart)
Superfunk.eu15 m EMK OD4.0mm vierkante poort naar vierkante poort digitale audioluidspreker Optische glasvezelkabel (zwart)27,10
1. Het gebruik van hoogwaardige optische vezels, sterk transmissiesignaal, de kern wordt niet beïnvloed door elektromagnetische interferentie en radiofrequentie 2. Draad met hoge dichtheid, niet gemakkelijk te buigen, zacht en matig, lange levensduur 3. Fangkou naar Fangkou, sterke veelzijdigheid, de meeste apparatuur met licht-interface voldoen aa...
(66)
10m EMK OD4.0mm Square Port naar Square Port Digital Audio Speaker Glasvezel Glasvezel Verbindingskabel(Zwart)
Gopro-mania.nl10m EMK OD4.0mm Square Port naar Square Port Digital Audio Speaker Glasvezel Glasvezel Verbindingskabel(Zwart)22,95
1. Het gebruik van hoogwaardige glasvezel sterk transmissiesignaal de kern wordt niet beïnvloed door elektromagnetische interferentie en radiofrequentie2. High-density draad niet gemakkelijk te buigen zacht en matig lange levensduur3. Fangkou naar Fangkou sterke veelzijdigheid de meeste van de apparatuur met lichte interface voldoen aan de duur4. O...
Beslist.nl garantie
Elfcam ® - Afgeschermde stalen glasvezelkabel voor buiten en binnen LC/UPC naar LC/UPC OM3 Multimode Duplex 50/125um zwart (100M)
Amazon.nl
Elfcam ® - Afgeschermde stalen glasvezelkabel voor buiten en binnen LC/UPC naar LC/UPC OM3 Multimode Duplex 50/125um zwart (100M)
34,27
Bescherm uw communicatie: glasvezelkousenband is ontworpen door ELFCAM voor buiteninstallatie (de kabel is weerbestendig) en verborgen werk. De versterkte afscherming beschermt de binnenkern beter en geeft je een betere ervaring voor je communicatie. Getest en gecertificeerd: ELFCAM zorgt ervoor dat al onze kabels goed getest en gecertificeerd zijn...
Gratis verzending
3m EMK OD2.2mm Digital Audio Optical Fiber Cable Plastic Speaker Balance Cable(Black)
i-mania.nl3m EMK OD2.2mm Digital Audio Optical Fiber Cable Plastic Speaker Balance Cable(Black)11,95
1. Material: PVC2. OD: 2.2mm3. Compatible with most SPDIF/Toslink port devices4. The optical fiber transmits digital signals in the form of light pulses without interference from point magnetism and noise and the sound quality is clear5. Convex lens technology makes the port contact more fit can focus the beam highly reduce the time difference and ...
Beslist.nl garantie
15m EMK OD4.0mm Square Port naar Square Port Digital Audio Speaker Glasvezel Glasvezel Verbindingskabel(Zwart)
Gopro-mania.nl15m EMK OD4.0mm Square Port naar Square Port Digital Audio Speaker Glasvezel Glasvezel Verbindingskabel(Zwart)26,95
1. Het gebruik van hoogwaardige glasvezel sterk transmissiesignaal de kern wordt niet beïnvloed door elektromagnetische interferentie en radiofrequentie2. High-density draad niet gemakkelijk te buigen zacht en matig lange levensduur3. Fangkou naar Fangkou sterke veelzijdigheid de meeste van de apparatuur met lichte interface voldoen aan de duur4. O...
Beslist.nl garantie
8m EMK OD2.2mm Digital Audio Optical Fiber Cable Plastic Speaker Balance Cable(Black)
i-mania.nl8m EMK OD2.2mm Digital Audio Optical Fiber Cable Plastic Speaker Balance Cable(Black)16,95
1. Material: PVC2. OD: 2.2mm3. Compatible with most SPDIF/Toslink port devices4. The optical fiber transmits digital signals in the form of light pulses without interference from point magnetism and noise and the sound quality is clear5. Convex lens technology makes the port contact more fit can focus the beam highly reduce the time difference and ...
Beslist.nl garantie
8m EMK OD4.0mm Square Port naar Square Port Digital Audio Speaker Glasvezel Glasvezel Verbindingskabel(Zwart)
Gopro-mania.nl8m EMK OD4.0mm Square Port naar Square Port Digital Audio Speaker Glasvezel Glasvezel Verbindingskabel(Zwart)20,95
1. Het gebruik van hoogwaardige glasvezel sterk transmissiesignaal de kern wordt niet beïnvloed door elektromagnetische interferentie en radiofrequentie2. High-density draad niet gemakkelijk te buigen zacht en matig lange levensduur3. Fangkou naar Fangkou sterke veelzijdigheid de meeste van de apparatuur met lichte interface voldoen aan de duur4. O...
Beslist.nl garantie
Razer Basilisk 6400 DPI Optical 7-keys Programmable Wired Mouse Cable Length: 1.8m (Black)
i-mania.nl | Razer
Razer Basilisk 6400 DPI Optical 7-keys Programmable Wired Mouse Cable Length: 1.8m (Black)62,95
1. 6400 DPI optical sensor 2. Up to 220 inches per second (IPS) movement speed/30 G acceleration 3. 7 independently programmable Hyperesponse high-speed response buttons 4. Mechanical mouse micro switch up to 10 million click life 5. Game-level tactile scroll wheel 6. Ergonomic right hand design 7. 1000 Hz ultra-fast polling rate 8. Razer ChromaTM ...
Beslist.nl garantie
1 5 m EMK OD2.2mm Digital Audio Glasvezel Kabel Plastic Speaker Balance Cable(Zwart)
Gopro-mania.nl1 5 m EMK OD2.2mm Digital Audio Glasvezel Kabel Plastic Speaker Balance Cable(Zwart)10,95
1. Materiaal: PVC2. OD: 2 2 mm3. Compatibel met de meeste SPDIF/Toslink-poortapparaten4. De optische vezel zendt digitale signalen in de vorm van lichtpulsen zonder interferentie van punt magnetisme en ruis en de geluidskwaliteit is duidelijk5. Convexe lenstechnologie maakt het poortcontact fitter kan de bundel sterk scherpstellen het tijdsverschil...
Beslist.nl garantie
15m EMK OD2.2mm Digital Audio Glasvezel Kabel Plastic Speaker Balance Cable(Zwart)
Gopro-mania.nl15m EMK OD2.2mm Digital Audio Glasvezel Kabel Plastic Speaker Balance Cable(Zwart)24,95
1. Materiaal: PVC2. OD: 2 2 mm3. Compatibel met de meeste SPDIF/Toslink-poortapparaten4. De optische vezel zendt digitale signalen in de vorm van lichtpulsen zonder interferentie van punt magnetisme en ruis en de geluidskwaliteit is duidelijk5. Convexe lenstechnologie maakt het poortcontact fitter kan de bundel sterk scherpstellen het tijdsverschil...
Beslist.nl garantie
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 50 meter
Visunext.nl | Celexon
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 50 meter
199,99
Optical fibre HDMI 2.0b active kabelDe optical fibre HDMI 2.0b active kabel van celexon zijn een 100% betrouwbare oplossing voor signaaloverdracht over langere afstanden.De geïntegreerede signaalomvormer in de zender van de kabel transformeert het elektrische HDMI bronsignaal naar lichtimpulsen welke via de glasvezelkabel naar de ontvanger (stekker...
Elfcam® - Glasvezelkabel van staal, afgeschermd, compatibel met Freebox, geschikt voor binnen en buiten, SC/APC op SC/UPC, Monomode, Zwart, 7 m
Amazon.nl
Elfcam® - Glasvezelkabel van staal, afgeschermd, compatibel met Freebox, geschikt voor binnen en buiten, SC/APC op SC/UPC, Monomode, Zwart, 7 m
14,99
Duurzaam en duurzaam: afgeschermde glasvezelkabel van staal, SC/APC op SC/UPC, Simplex-monomode (SM), 9/125 µm LSZH. Versterkte stalen band aan de binnenkant van de buitenjas, bestand tegen schade door slechte omgeving, druk- en bijtweerstand van knaagdieren. De hoogwaardige glasvezellook zorgt voor een betrouwbare verbinding in moeilijke omgevinge...
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 15 meter
Visunext.nl | Celexon
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 15 meter
120,-
LineLWL Duplex LC OS2, 2m 2m LC LC LC zwart glasvezelkabel
Amazon.nl | Lindy
LineLWL Duplex LC OS2, 2m 2m LC LC LC zwart glasvezelkabel
24,96
Fabrieksgarantie: 1 jaar
Gratis verzending
Elfcam® - Glasvezelkabel van afgeschermd staal, geschikt voor buiten- en binneninstallaties, compatibel met Orange SFR Bouygues, SC/APC op SC/APC, Monomode, Zwart, 100 m
Amazon.nl
Elfcam® - Glasvezelkabel van afgeschermd staal, geschikt voor buiten- en binneninstallaties, compatibel met Orange SFR Bouygues, SC/APC op SC/APC, Monomode, Zwart, 100 m
117,20
Duurzaam en duurzaam: afgeschermde glasvezelkabel van staal, SC/APC op SC/APC, Simplex-monomode (SM), 9/125 µm LSZH. Versterkte stalen band aan de binnenkant van de buitenjas, bestand tegen schade door slechte omgeving, druk- en bijtweerstand van knaagdieren. De hoogwaardige glasvezellook zorgt voor een betrouwbare verbinding in moeilijke omgevinge...
Gratis verzending
nuovaVideosuono Opt-B3 1 m Toslink/Toslink Optische Glasvezel Kabel (Toslink Cable Toslink Mannelijk/Mannelijk, Zwart, Zwart, 1 m)
Amazon.nl
nuovaVideosuono Opt-B3 1 m Toslink/Toslink Optische Glasvezel Kabel (Toslink Cable Toslink Mannelijk/Mannelijk, Zwart, Zwart, 1 m)
8,52
nuovavideosuono opt-b3. Aansluiting 1: Toslink Aansluiting 2: Toslink Kleur kabel: Zwart. Kabellengte: 1 m.
TP-Link 3M Direct Attach SFP + kabel voor 10 Gigabit-verbindingen (TXC432-CU3M)
Amazon.nl | TP-Link
TP-Link 3M Direct Attach SFP + kabel voor 10 Gigabit-verbindingen (TXC432-CU3M)69,89
TP-LINK TXC432-CU3M
Gratis verzending
CSL, 0,25m, CAT.8 netwerkkabel, 40 Gbits, LAN-kabel, patchkabel, datakabel, CAT 8 High Speed Gigabit Ethernet kabel, 40000 Mbits glasvezel snelheid - S/FTP PIMF afscherming RJ45-stekker 2m zwart
Amazon.nl
CSL, 0,25m, CAT.8 netwerkkabel, 40 Gbits, LAN-kabel, patchkabel, datakabel, CAT 8 High Speed Gigabit Ethernet kabel, 40000 Mbits glasvezel snelheid - S/FTP PIMF afscherming RJ45-stekker 2m zwart
8,42
Als je wilt profiteren van een echt hoge transmissiesnelheid: de Primewire CAT 8 netwerkkabel (8.1-standaard, klasse 1) maakt een indrukwekkende snelheid van maximaal 40 GB/s mogelijk. Ideaal voor 10/100/1000/10000/25000/40000 MBit ethernetnetwerken. De RJ-45-stekkers vormen met de kabels een doorlopende, afgeschermde eenheid, uitgerust met een kni...
CSL - 25m CAT 8.1 netwerkkabel 40 Gbits - LAN-kabel patchkabel datakabel - CAT8 High Speed Gigabit Ethernet-kabel - 4000 Mbits glasvezel - S/FTP PIMF afscherming RJ45-stekker - zwart
Amazon.nl
CSL - 25m CAT 8.1 netwerkkabel 40 Gbits - LAN-kabel patchkabel datakabel - CAT8 High Speed Gigabit Ethernet-kabel - 4000 Mbits glasvezel - S/FTP PIMF afscherming RJ45-stekker - zwart
28,52
Als u wilt profiteren van een echt hoge overdrachtssnelheid: de Primewire CAT 8.1 netwerkkabel maakt een indrukwekkende snelheid tot 40 Gbps mogelijk. Ideaal voor 10/100/1000/10000/25000/4000 Mbit Ethernet-netwerken De RJ-45-stekkers vormen met de kabels een doorlopende, afgeschermde eenheid, uitgerust met een knikbeschermingshoes en een vergrendel...
Gratis verzending
QNAP CAB-DAC15M-SFPP-A02 glasvezelkabel (1,5 m, SFP+, SFP+, stekker/stekker, zwart)Nieuw!
Amazon.nl | QNAP
QNAP CAB-DAC15M-SFPP-A02 glasvezelkabel (1,5 m, SFP+, SFP+, stekker/stekker, zwart)
77,61
QNAP CAB-DAC15M-SFPP-A02. Kabellengte: 1,5 m. Aansluiting 1: SFP+. Aansluiting 2: SFP+. Type connector: stekker/stekker. Kleur van de kabel: zwart.
Gratis verzending
KabelDirekt – 5 m – 8K HDMI 2.1, optische Ultra High Speed HDMI-kabel, gecertificeerd (48G, 8K@60 Hz, met officiële licentie, flexibele glasvezelkabel voor verliesloze overdracht, grijs/zwart)
Amazon.nl
KabelDirekt – 5 m – 8K HDMI 2.1, optische Ultra High Speed HDMI-kabel, gecertificeerd (48G, 8K@60 Hz, met officiële licentie, flexibele glasvezelkabel voor verliesloze overdracht, grijs/zwart)
51,49
Door optische glasvezeltechnologie verliesloze overdracht (stekker/stekker) van HDMI-signalen over grote afstanden – voor beeld-/projectieschermen in conferentiezalen en andere zakelijke doeleinden. Compatibel met HDMI 2.1/2.0/1.4 Optische signaaloverdracht maakt kabel ongevoelig voor storingen (0% signaalverlies). Zeer flexibel – buigradius 20 mm,...
Gratis verzending
LineLWL Duplex LC/LC 3m 3m zwart glasvezelkabel
Amazon.nl | Lindy
LineLWL Duplex LC/LC 3m 3m zwart glasvezelkabel
18,56
Gratis verzending
AudioQuest 0,75 m Vodka OptiLink glasvezelkabel 1,5 m TOSLINK zwart - glasvezelkabel (1,5 m, TOSLINK, TOSLINK, stekker/stekker, zwart)
Amazon.nl | AudioQuest
AudioQuest 0,75 m Vodka OptiLink glasvezelkabel 1,5 m TOSLINK zwart - glasvezelkabel (1,5 m, TOSLINK, TOSLINK, stekker/stekker, zwart)249,-
AudioQuest 0,75 m Vodka OptiLink kabellengte: 1,5 m. Aansluiting 1: TOSLINK Aansluiting 2: TOSLINK Soort connector: stekker/stekker. Kleur van de kabel: zwart.
Gratis verzending
CSL, 0,25m, CAT.8 netwerkkabel, 40 Gbits, LAN-kabel, patchkabel, datakabel, CAT 8 High Speed Gigabit Ethernet kabel, 40000 Mbits glasvezel snelheid - S/FTP PIMF afscherming RJ45-stekker 7,5m zwart
Amazon.nl
CSL, 0,25m, CAT.8 netwerkkabel, 40 Gbits, LAN-kabel, patchkabel, datakabel, CAT 8 High Speed Gigabit Ethernet kabel, 40000 Mbits glasvezel snelheid - S/FTP PIMF afscherming RJ45-stekker 7,5m zwart
15,72
Als je wilt profiteren van een echt hoge transmissiesnelheid: de Primewire CAT 8 netwerkkabel (8.1-standaard, klasse 1) maakt een indrukwekkende snelheid van maximaal 40 GB/s mogelijk. Ideaal voor 10/100/1000/10000/25000/40000 MBit ethernetnetwerken. De RJ-45-stekkers vormen met de kabels een doorlopende, afgeschermde eenheid, uitgerust met een kni...
DIGITUS Twinax DAC netwerkkabel, SFP+, 0,5 m, tot 10,52 Gbit/s, AWG 30, voor diverse merken, zwart
Amazon.nl | Digitus
DIGITUS Twinax DAC netwerkkabel, SFP+, 0,5 m, tot 10,52 Gbit/s, AWG 30, voor diverse merken, zwart25,08
Gegevensoverdrachtssnelheid: 1.0625 tot 10.52 Gbit/s Ondersteunde toepassingen: 10G Ethernet (10,21 Gbps), 10G Fiber Channel (10,52 Gbps), 8G Fiber Channel (8,5 Gbps), 4G Fiber Channel (4,25 Gbps), 2G Fiber Channel (2,125 Gbps), 1G Fiber Channel annel (1, 0625 Gbps), Gigabit Ethernet (1,25 Gbps), CPRI Optionele 2,3,5,6,7,8, OBSAI RP3 x 2, RP3 x 4, ...
Gratis verzending
Elfcam® - Glasvezelkabel van staal, afgeschermd, voor buiten en binnen, LC/UPC op LC/UPC OM3 Multimode Duplex 50/125um, zwart (200 m)
Amazon.nl
Elfcam® - Glasvezelkabel van staal, afgeschermd, voor buiten en binnen, LC/UPC op LC/UPC OM3 Multimode Duplex 50/125um, zwart (200 m)
249,42
Robuust en duurzaam: afgeschermde staalvezelkabel voor binnen en buiten LC/UPC naar LC/UPC OM3 Multimode Duplex 50/125um. Versterkte stalen band aan de binnenkant van de buitenjas, bestand tegen schade door slechte omgeving, druk- en bijtweerstand van knaagdieren. De hoogwaardige glasvezellook zorgt voor een betrouwbare verbinding in moeilijke omge...
Gratis verzending
LineLWL Duplex LC OS2, 15m zwart glasvezelkabel
Amazon.nl | Lindy
LineLWL Duplex LC OS2, 15m zwart glasvezelkabel
34,18
Gratis verzending
Sandberg 505-40 Optical Toslink, 1,8 m zwart
Amazon.nl | Sandberg
Sandberg 505-40 Optical Toslink, 1,8 m zwart
11,46
Hoogwaardige grondstoffen en productie Elke eenheid is op kwaliteit gecontroleerd 5 jaar garantie
QNAP CAB-DAC30M-SFPP glasvezelkabel 3 m SFP+ zwartNieuw!
Amazon.nl | QNAP
QNAP CAB-DAC30M-SFPP glasvezelkabel 3 m SFP+ zwart
76,91
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 30 meter
Visunext.nl | Celexon
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 30 meter
169,99
Elfcam® - Glasvezelkabel van staal, afgeschermd, compatibel met Freebox, geschikt voor buiten- en binneninstallaties, SC/APC op SC/UPC, Monomode, zwart, 20 m
Amazon.nl
Elfcam® - Glasvezelkabel van staal, afgeschermd, compatibel met Freebox, geschikt voor buiten- en binneninstallaties, SC/APC op SC/UPC, Monomode, zwart, 20 m
22,99
Duurzaam en duurzaam: afgeschermde glasvezelkabel van staal, SC/APC op SC/UPC, Simplex-monomode (SM), 9/125 µm LSZH. Versterkte stalen band aan de binnenkant van de buitenjas, bestand tegen schade door slechte omgeving, druk- en bijtweerstand van knaagdieren. De hoogwaardige glasvezellook zorgt voor een betrouwbare verbinding in moeilijke omgevinge...
Gratis verzending
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 6 meter
Visunext.nl | Celexon
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 6 meter
99,99
Elfcam® - Glasvezelkabel van afgeschermd staal, geschikt voor buiten- en binneninstallaties, compatibel met Orange SFR Bouygues, SC/APC op SC/APC, Monomode, Zwart, 7 m
Amazon.nl
Elfcam® - Glasvezelkabel van afgeschermd staal, geschikt voor buiten- en binneninstallaties, compatibel met Orange SFR Bouygues, SC/APC op SC/APC, Monomode, Zwart, 7 m
14,99
Duurzaam en duurzaam: afgeschermde glasvezelkabel van staal, SC/APC op SC/APC, Simplex-monomode (SM), 9/125 µm LSZH. Versterkte stalen band aan de binnenkant van de buitenjas, bestand tegen schade door slechte omgeving, druk- en bijtweerstand van knaagdieren. De hoogwaardige glasvezellook zorgt voor een betrouwbare verbinding in moeilijke omgevinge...
CSL - 0,25m CAT.8 netwerkkabel 40 Gbits - LAN-kabel patchkabel datakabel - CAT 8 High Speed Gigabit ethernet kabel - 40000 Mbits glasvezel snelheid - S/FTP PIMF afscherming RJ45-stekker 3m zwart
Amazon.nl
CSL - 0,25m CAT.8 netwerkkabel 40 Gbits - LAN-kabel patchkabel datakabel - CAT 8 High Speed Gigabit ethernet kabel - 40000 Mbits glasvezel snelheid - S/FTP PIMF afscherming RJ45-stekker 3m zwart
11,58
Als je wilt profiteren van een echt hoge transmissiesnelheid: de Primewire CAT 8 netwerkkabel (8.1-standaard, klasse 1) maakt een indrukwekkende snelheid van maximaal 40 GB/s mogelijk. Ideaal voor 10/100/1000/10000/25000/40000 MBit ethernetnetwerken. De RJ-45-stekkers vormen met de kabels een doorlopende, afgeschermde eenheid, uitgerust met een kni...
DIGITUS LWL patchkabel OM2-3 m SC naar SC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje, Zwart
Amazon.nl | Digitus
DIGITUS LWL patchkabel OM2-3 m SC naar SC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Oranje, Zwart
9,72
KabelDirekt – 20 m – 8K HDMI 2.1, optische Ultra High Speed HDMI-kabel, gecertificeerd (48G, 8K@60 Hz, met officiële licentie, flexibele glasvezelkabel voor verliesloze overdracht, grijs/zwart)
Amazon.nl
KabelDirekt – 20 m – 8K HDMI 2.1, optische Ultra High Speed HDMI-kabel, gecertificeerd (48G, 8K@60 Hz, met officiële licentie, flexibele glasvezelkabel voor verliesloze overdracht, grijs/zwart)
76,99
Door optische glasvezeltechnologie verliesloze overdracht (stekker/stekker) van HDMI-signalen over grote afstanden – voor beeld-/projectieschermen in conferentiezalen en andere zakelijke doeleinden. Compatibel met HDMI 2.1/2.0/1.4 Optische signaaloverdracht maakt kabel ongevoelig voor storingen (0% signaalverlies). Zeer flexibel – buigradius 20 mm,...
Gratis verzending
Elfcam - Glasvezelkabel van staal, afgeschermd, compatibel met Freebox, geschikt voor buiten- en binneninstallaties, SC/APC op SC/UPC, Monomode, zwart, 30 m
Amazon.nl
Elfcam - Glasvezelkabel van staal, afgeschermd, compatibel met Freebox, geschikt voor buiten- en binneninstallaties, SC/APC op SC/UPC, Monomode, zwart, 30 m
35,78
Duurzaam en duurzaam: afgeschermde glasvezelkabel van staal, SC/APC op SC/UPC, Simplex-monomode (SM), 9/125 µm LSZH. Versterkte stalen band aan de binnenkant van de buitenjas, bestand tegen schade door slechte omgeving, druk- en bijtweerstand van knaagdieren. De hoogwaardige glasvezellook zorgt voor een betrouwbare verbinding in moeilijke omgevinge...
Gratis verzending
LineLWL Duplex LC/SC 3m 3m zwart glasvezelkabel
Amazon.nl | Lindy
LineLWL Duplex LC/SC 3m 3m zwart glasvezelkabel22,80
Gratis verzending
PremiumCord 4K Active Optical (AOC) HDMI 2.0 glasvezel kabel M/M 18Gbps, compatibel met video 4K @60Hz, Deep Color, 3D, ARC, HDR, Dolby TrueHD, vergulde aansluitingen, zwart, 10 m
Amazon.nl
PremiumCord 4K Active Optical (AOC) HDMI 2.0 glasvezel kabel M/M 18Gbps, compatibel met video 4K @60Hz, Deep Color, 3D, ARC, HDR, Dolby TrueHD, vergulde aansluitingen, zwart, 10 m
81,10
Actieve optische 4K High Speed HDMI-kabel (glasvezel + koper) verbindt apparaten over grote afstanden zonder gegevensverlies, ook in gebieden met sterke elektromagnetische straling Maximale Resolutie 4K × 2K @ 60Hz, hoge snelheid kabel met gegevensoverdrachtsnelheden tot 18 Gbit/s (600 MHz) HDMI 2.0-kabel - ondersteuning voor HDMI-versie 2.0b, acht...
Gratis verzending
DIGITUS Professional DN-96002-1"LWL" koppeling"ST-ST" multimode zwart
Amazon.nl | Digitus
DIGITUS Professional DN-96002-1"LWL" koppeling"ST-ST" multimode zwart
11,16
PremiumCord ku3opt25 USB 3.0 optische verlengkabel 25m (AOC), glasvezel kabel, datakabel SuperSpeed tot 5Gbit/s, oplaadkabel, USB 3.0 type A aansluiting op stekker, 9Pin, kleur zwart, lengte 25m
Amazon.nl
PremiumCord ku3opt25 USB 3.0 optische verlengkabel 25m (AOC), glasvezel kabel, datakabel SuperSpeed tot 5Gbit/s, oplaadkabel, USB 3.0 type A aansluiting op stekker, 9Pin, kleur zwart, lengte 25m
122,34
Optische verlengkabel voor het verlengen van de USB 3.0-kabel over grote afstanden Aansluitingen: USB type A stekker / USB type A bus Compatibel met USB 3.0 (niet compatibel met USB2.0 en USB1.1) Bouwsnelheid: Super-Speed 5 Gbps, tot 10x sneller dan standaard USB 2.4 Plug-and-play, geen installatie nodig, kabelkleur: zwart, lengte 25 m
Gratis verzending
CSL, 0,25m, CAT.8 netwerkkabel, 40 Gbits, LAN-kabel, patchkabel, datakabel, CAT 8 High Speed Gigabit Ethernet kabel, 40000 Mbits glasvezel snelheid - S/FTP PIMF afscherming RJ45-stekker 10m zwart
Amazon.nl
CSL, 0,25m, CAT.8 netwerkkabel, 40 Gbits, LAN-kabel, patchkabel, datakabel, CAT 8 High Speed Gigabit Ethernet kabel, 40000 Mbits glasvezel snelheid - S/FTP PIMF afscherming RJ45-stekker 10m zwart
15,13
Als je wilt profiteren van een echt hoge transmissiesnelheid: de Primewire CAT 8 netwerkkabel (8.1-standaard, klasse 1) maakt een indrukwekkende snelheid van maximaal 40 GB/s mogelijk. Ideaal voor 10/100/1000/10000/25000/40000 MBit ethernetnetwerken. De RJ-45-stekkers vormen met de kabels een doorlopende, afgeschermde eenheid. Ze bieden een knikbes...
Philips SWA1302BN glasvezelkabel 1,5 m TOSLINK zwart - glasvezelkabel (1,5 m, TOSLINK, mannelijke connector/mannelijke connector, zwart)
Amazon.nl | Philips
Philips SWA1302BN glasvezelkabel 1,5 m TOSLINK zwart - glasvezelkabel (1,5 m, TOSLINK, mannelijke connector/mannelijke connector, zwart)
4,99
Glasvezelkabel Kabellengte: 1,5 m
LineLWL Duplex LC/ST 1m 1m zwart glasvezelkabel
Amazon.nl | Lindy
LineLWL Duplex LC/ST 1m 1m zwart glasvezelkabel
20,34
Gratis verzending
HDSupply TC010-005 Toslink S/PDIF audiokabel, Toslink-kabel Ø 2,2 mm, 2,00m, zwart
Amazon.nl
HDSupply TC010-005 Toslink S/PDIF audiokabel, Toslink-kabel Ø 2,2 mm, 2,00m, zwart
5,50
Aansluitingen: Toslink (S/PDIF) stekker naar Toslink (S/PDIF) stekker Digitale optische LWL (lichtgeleider) audiokabel, robuust en immuun tegen interfrisheid, geen verliezen Uitstekende afwerking en professionele kwaliteit met 2,2 mm kabeldiameter en een extreem robuuste metalen stekker. Inhoud: 1x HDSupply TC010-020 Toslink S/PDIF audiokabel, opti...
LineLWL Duplex LC OS2, 5m LC LC zwart glasvezelkabel
Amazon.nl | Lindy
LineLWL Duplex LC OS2, 5m LC LC zwart glasvezelkabel29,02
Gratis verzending
PremiumCord 4K Active Optical (AOC) HDMI 2.0 glasvezel kabel M/M 18Gbps, compatibel met video 4K @60Hz, Deep Color, 3D, ARC, HDR, Dolby TrueHD, vergulde aansluitingen, zwart, 7 m
Amazon.nl
PremiumCord 4K Active Optical (AOC) HDMI 2.0 glasvezel kabel M/M 18Gbps, compatibel met video 4K @60Hz, Deep Color, 3D, ARC, HDR, Dolby TrueHD, vergulde aansluitingen, zwart, 7 m
62,95
Actieve optische 4K High Speed HDMI-kabel (glasvezel + koper) verbindt apparaten over grote afstanden zonder gegevensverlies, ook in gebieden met sterke elektromagnetische straling Maximale Resolutie 4K × 2K @ 60Hz, hoge snelheid kabel met gegevensoverdrachtsnelheden tot 18 Gbit/s (600 MHz) HDMI 2.0-kabel - ondersteuning voor HDMI-versie 2.0b, acht...
Gratis verzending
PremiumCord ku3opt30 USB 3.0 optische verlengkabel 30 m (AOC), glasvezel kabel, datakabel SuperSpeed tot 5 Gbit/s, oplaadkabel, USB 3.0 type A aansluiting op stekker, 9 pin, kleur zwart
Amazon.nl
PremiumCord ku3opt30 USB 3.0 optische verlengkabel 30 m (AOC), glasvezel kabel, datakabel SuperSpeed tot 5 Gbit/s, oplaadkabel, USB 3.0 type A aansluiting op stekker, 9 pin, kleur zwart
131,16
Optische verlengkabel voor het verlengen van de USB 3.0-kabel over grote afstanden Aansluitingen: USB type A stekker / USB type A bus Compatibel met USB 3.0 (niet compatibel met USB2.0 en USB1.1) Bouwsnelheid: Super-Speed 5 Gbps, tot 10x sneller dan standaard USB 2.5 Plug-and-play, geen installatie nodig, kabelkleur: zwart, lengte 30 m
Gratis verzending
Elfcam® - Glasvezelkabel van afgeschermd staal, geschikt voor buiten- en binneninstallaties, compatibel met Orange SFR Bouygues, SC/APC op SC/APC, Monomode, Zwart, 30 m
Amazon.nl
Elfcam® - Glasvezelkabel van afgeschermd staal, geschikt voor buiten- en binneninstallaties, compatibel met Orange SFR Bouygues, SC/APC op SC/APC, Monomode, Zwart, 30 m
30,45
Duurzaam en duurzaam: afgeschermde glasvezelkabel van staal, SC/APC op SC/APC, Simplex-monomode (SM), 9/125 µm LSZH. Versterkte stalen band aan de binnenkant van de buitenjas, bestand tegen schade door slechte omgeving, druk- en bijtweerstand van knaagdieren. De hoogwaardige glasvezellook zorgt voor een betrouwbare verbinding in moeilijke omgevinge...
Gratis verzending
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 25 meter
Visunext.nl | Celexon
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 25 meter
139,98
PremiumCord 4K Active Optical (AOC) HDMI 2.0 glasvezel kabel M/M 18Gbps, compatibel met video 4K @60Hz, Deep Color, 3D, ARC, HDR, Dolby vergulde aansluitingen, zwart, 5 m
Amazon.nl
PremiumCord 4K Active Optical (AOC) HDMI 2.0 glasvezel kabel M/M 18Gbps, compatibel met video 4K @60Hz, Deep Color, 3D, ARC, HDR, Dolby vergulde aansluitingen, zwart, 5 m
55,25
Actieve optische 4K High Speed HDMI-kabel (glasvezel + koper) verbindt apparaten over grote afstanden zonder gegevensverlies, ook in gebieden met sterke elektromagnetische straling Maximale Resolutie 4K × 2K @ 60Hz, hoge snelheid kabel met gegevensoverdrachtsnelheden tot 18 Gbit/s (600 MHz) HDMI 2.0-kabel - ondersteuning voor HDMI-versie 2.0b, acht...
Gratis verzending
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 10 meter
Visunext.nl | Celexon
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 10 meter
109,99
40GBASE Active Optical Kabel 3mNieuw!
Amazon.nl
40GBASE Active Optical Kabel 3m
787,63
Afmetingen verpakking (L x B x H): 4,6 x 26,2 x 28,8 cm Verpakkingsgewicht: 320 g. Kleur: zwart. Goede kwaliteit.
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 20 meter
Visunext.nl | Celexon
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel zwart 20 meter
129,99
Philips SWA2302W/10 Glasvezel Audiokabel - 1,5 m - ZwartNieuw!
Amazon.nl | Philips
Philips SWA2302W/10 Glasvezel Audiokabel - 1,5 m - Zwart
8,10
Elfcam® - Glasvezelkabel van staal, afgeschermd, compatibel met Freebox, geschikt voor buiten- en binneninstallaties, SC/APC op SC/UPC, Monomode, zwart, 10 m
Amazon.nl
Elfcam® - Glasvezelkabel van staal, afgeschermd, compatibel met Freebox, geschikt voor buiten- en binneninstallaties, SC/APC op SC/UPC, Monomode, zwart, 10 m
17,27
Duurzaam en duurzaam: afgeschermde glasvezelkabel van staal, SC/APC op SC/UPC, Simplex-monomode (SM), 9/125 µm LSZH. Versterkte stalen band aan de binnenkant van de buitenjas, bestand tegen schade door slechte omgeving, druk- en bijtweerstand van knaagdieren. De hoogwaardige glasvezellook zorgt voor een betrouwbare verbinding in moeilijke omgevinge...
Elfcam® - Glasvezelkabel van afgeschermd staal, geschikt voor buiten- en binneninstallaties, compatibel met Orange SFR Bouygues, SC/APC op SC/APC, Monomode, Zwart, 50 m
Amazon.nl
Elfcam® - Glasvezelkabel van afgeschermd staal, geschikt voor buiten- en binneninstallaties, compatibel met Orange SFR Bouygues, SC/APC op SC/APC, Monomode, Zwart, 50 m
56,88
Duurzaam en duurzaam: afgeschermde glasvezelkabel van staal, SC/APC op SC/APC, Simplex-monomode (SM), 9/125 µm LSZH. Versterkte stalen band aan de binnenkant van de buitenjas, bestand tegen schade door slechte omgeving, druk- en bijtweerstand van knaagdieren. De hoogwaardige glasvezellook zorgt voor een betrouwbare verbinding in moeilijke omgevinge...
Gratis verzending
KabelDirekt – 15 m – 8K HDMI 2.1, optische Ultra High Speed HDMI-kabel, gecertificeerd (48G, 8K@60 Hz, met officiële licentie, flexibele glasvezelkabel voor verliesloze overdracht, grijs/zwart)
Amazon.nl
KabelDirekt – 15 m – 8K HDMI 2.1, optische Ultra High Speed HDMI-kabel, gecertificeerd (48G, 8K@60 Hz, met officiële licentie, flexibele glasvezelkabel voor verliesloze overdracht, grijs/zwart)
81,29
Door optische glasvezeltechnologie verliesloze overdracht (stekker/stekker) van HDMI-signalen over grote afstanden – voor beeld-/projectieschermen in conferentiezalen en andere zakelijke doeleinden. Compatibel met HDMI 2.1/2.0/1.4 Optische signaaloverdracht maakt kabel ongevoelig voor storingen (0% signaalverlies). Zeer flexibel – buigradius 20 mm,...
Gratis verzending
Elfcam® - Glasvezelkabel van staal, afgeschermd, voor binnen en buiten, LC/UPC op LC/UPC OS2 Duplex-Monomode, 9/125µm, LSZH, zwart (50 m)
Amazon.nl
Elfcam® - Glasvezelkabel van staal, afgeschermd, voor binnen en buiten, LC/UPC op LC/UPC OS2 Duplex-Monomode, 9/125µm, LSZH, zwart (50 m)
60,93
Duurzaam en duurzaam: afgeschermde glasvezelkabel van staal voor binnen en buiten LC/UPC op LC/UPC OS2 Duplex Monomode, 9/125µm, LSZH, zwart, Mu afgeschermde stalen band aan de binnenkant van de buitenjas, bestand tegen schade door slechte omgeving, druk- en bijtweerstand van knaagdieren. De hoogwaardige glasvezellook zorgt voor een betrouwbare ver...
Gratis verzending
KabelDirekt – 10 m – 8K HDMI 2.1, optische Ultra High Speed HDMI-kabel, gecertificeerd (48G, 8K@60 Hz, met officiële licentie, flexibele glasvezelkabel voor verliesloze overdracht, grijs/zwart)
Amazon.nl
KabelDirekt – 10 m – 8K HDMI 2.1, optische Ultra High Speed HDMI-kabel, gecertificeerd (48G, 8K@60 Hz, met officiële licentie, flexibele glasvezelkabel voor verliesloze overdracht, grijs/zwart)
71,19
Door optische glasvezeltechnologie verliesloze overdracht (stekker/stekker) van HDMI-signalen over grote afstanden – voor beeld-/projectieschermen in conferentiezalen en andere zakelijke doeleinden. Compatibel met HDMI 2.1/2.0/1.4 Optische signaaloverdracht maakt kabel ongevoelig voor storingen (0% signaalverlies). Zeer flexibel – buigradius 20 mm,...
Gratis verzending
HDMI kabel 8K | Nedis | 30 meter (60Hz, HDR, Glasvezel)
Kabelshop.nl | Nedis
HDMI kabel 8K | Nedis | 30 meter (60Hz, HDR, Glasvezel)179,-
Glasvezel HDMI 8K kabel 30 meter - Met deze optische HDMI kabel kun jij de mooiste beeld- en geluidssignalen over grote afstanden verzenden. Dit exemplaar heeft een kern van glasvezel: een nieuwe technologie, waardoor jij geen voedingskabel meer nodig hebt. De kabel is geschikt voor resoluties tot 8K@60Hz, en ondersteunt 3D, Deep Colour en ARC. De ...
(1k+)
Lijstweergave
Grid
Lijst
Algemeen
Beslist.nl Zakelijk
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

De prijzen van de getoonde producten op beslist.nl zijn incl. BTW en exclusief eventueel bijkomende verzendkosten.

© 2005 - 2022 beslist.nl