Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

22,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

49,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

ST Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 12 stuks - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

34,99

ST Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 12 stuks 12 optische glasvezel kabels voor netwerktoepassingen, voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Deze kabels

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

11,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 7 meter

Onlinekabelshop.nl

13,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren

MTRJ - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

11,99

MTRJ - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Mechanical Transfer

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

24,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars - 7,5 meter

Onlinekabelshop.nl

22,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

10,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

44,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - 7,5 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

28,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

26,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren)

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

17,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

11,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

13,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren)

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 7 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

27,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren)

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

11,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

44,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 7,5 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

MTRJ - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

MTRJ - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Mechanical Transfer

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

26,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

13,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

44,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

11,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren)

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

21,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 0,50 meter

Onlinekabelshop.nl

10,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje - 35 meter

Onlinekabelshop.nl

34,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren)

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 7,5 meter

Onlinekabelshop.nl

24,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren)

MTRJ - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

11,99

MTRJ - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Mechanical Transfer

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

11,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

49,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren)

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

27,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 7,5 meter

Onlinekabelshop.nl

24,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 7,5 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

11,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

11,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren)

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

37,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

24,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

17,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren)

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 7,5 meter

Onlinekabelshop.nl

24,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

31,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

11,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren)

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

22,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

10,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

21,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

17,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 0,50 meter

Onlinekabelshop.nl

10,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

17,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

21,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren)

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

31,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

11,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren)

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™