Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

C2G 85558 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

143,45

C2G 85558, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 84120 19.8m Zwart Glasvezel kabel

Wohi.nl

474,99 nieuw

-RapidRun Optical is ons dunste, langste, snelste en sterkste RapidRun-product tot nu toe! Ontworpen als de standaard voor in-wall HDMI audio-/video-installaties, heeft de kabel een 18Gbps bandbreedte, een diameter van slechts een halve inch en een plenum-

C2G 84120 19.8m Zwart Glasvezel kabel

Qdealer.nl

497,60 nieuw

C2G 84120, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, OFNP, 18 Gbit/s, 5 mm, 0 - 70 °C RapidRun Optical is ons dunste, langste, snelste en sterkste RapidRun-product tot nu toe! Ontworpen als de standaard voor in-wall HDMI audio-/video-installaties, heeft de kabel een 1

DELL 470-ABBM 1m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel Zwart

Qdealer.nl

296,20 nieuw

DELL 470-ABBM, SFP+, SFP+, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, 1 m De Twinaxiale kabel van Dell™ is ideaal voor het aansluiten van apparaten. De kabel is ongeveer 1 meter lang. Dit product is getest en gevalideerd voor uw Dell-systemen. Dell biedt technische ond

C2G 85556 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

66,30

C2G 85556, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/ST 0,5m

Kabeldirect.nl

8,20

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDi

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 9/125 SC/SC 1m

Kabeldirect.nl

20,55

Gele Duplex glasvezel patchkabel van 1 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 9/125µmVezel: OS2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: GeelLengte: 1 meterAantal Aders: 2Type: Singlemode DuplexDiam

ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/LC 20m

Kabeldirect.nl

59,95

ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 20 meter met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM4Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: PaarsLengte: 20 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ACT

C2G 85537 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

57,05

C2G 85537, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85536 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

55,75

C2G 85536, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85610 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

54,90

C2G 85610, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

Philips SWA3303S Glasvezel Audiokabel 3M

Grotekadoshop.nl

42,95

Geniet van superieur High Definition-geluid De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tussen componenten verzonden voor een ongeëvenaarde geluidskwaliteit Flexibele PVC-aansluiting Flexibele PVC-aansluiting die de gevoelige ker

C2G 85554 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

53,35

C2G 85554, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85609 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

51,-

C2G 85609, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

C2G 85607 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

44,75

C2G 85607, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

Philips Glasvezel audiokabel SWA3303S/10

Qdealer.nl

46,-

Philips Glasvezel audiokabel SWA3303S/10, 3 m, Blister, 90 mm, 44 mm, 242 mm, 0,098 kg Geniet van superieur geluid met deze glasvezel audiokabelGeniet van superieur High Definition-geluid. De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tuss

C2G 85534 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

42,80

C2G 85534, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85606 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

42,80

C2G 85606, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, 9 µm, 125 µm

Philips SWA3303S Glasvezel Audiokabel 3M

Kooprijk.nl

39,99

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: Geniet van superieur High Definition-geluid De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tussen componenten verzonden voor een ongeÃ

C2G 85589 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

39,25

C2G 85589, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

Philips SWA3303S Glasvezel Audiokabel 3M

Nodev.nl

38,88

Geniet van superieur High Definition-geluid. De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tussen componenten verzonden voor een ongeëvenaarde geluidskwaliteit.Flexibele PVC-aansluitingFlexibele PVC-aansluiting die de gevoelige kern van de kabel

Philips SWA3303S Glasvezel Audiokabel 3M

Soundsandvisions.nl

38,95

Geniet van superieur High Definition-geluid. De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tussen componenten verzonden voor een ongeëvenaarde geluidskwaliteit. Flexibele PVC-aansluiting Flexibele PVC-aansluiting die de gevoelige kern van de kab

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OM3

Allekabels.nl

10,95

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OM3 2 x LC Glasvezel Male naar, 2 x LC Glasvezel Male, Full duplex 50/125µm Multi Mode OM3, LSZH, 1 meter.

Philips SWA3303S Glasvezel Audiokabel 3M

Prijskeurig.nl

36,95

Geniet van superieur High Definition-geluid. De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tussen componenten verzonden voor een ongeëvenaarde geluidskwaliteit. Flexibele PVC-aansluiting Flexibele PVC-aansluiting die de gevoelige kern van de kab

C2G 85533 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

36,60

C2G 85533, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, 50 µm, 125 µm

C2G 85605 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

36,55

C2G 85605, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

C2G 85588 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

36,15

C2G 85588, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, 9 µm, 125 µm

C2G 85597 3m LC ST Geel Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

36,15

C2G 85597, LC, ST, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85604 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

35,40

C2G 85604, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

Philips Glasvezel audiokabel SWA3303S/10

VanGilsWeb.nl

35,70

Philips Glasvezel audiokabel SWA3303S/10, 3 m, Blister, 90 mm, 44 mm, 242 mm, 0,098 kg Geniet van superieur geluid met deze glasvezel audiokabelGeniet van superieur High Definition-geluid. De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tuss

C2G 85586 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

34,15

C2G 85586, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

ACT Glasvezel patchkabel 50/125 OM2 SC/SC 1m

Kabeldirect.nl

12,35

Patchkabel multimode 50/125µm OM2 SC/SC 1mEigenschappen:- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, end-face 100% geïnspecteerd- Laser precisoin cleaving- Klasse A-m vezel- UPC polish- Lengte: 1m- Kabeltype: Duplex- Mantel:

Philips Glasvezel audiokabel SWA3302S/10

Qdealer.nl

36,20

Philips Glasvezel audiokabel SWA3302S/10, 1,5 m, Blister, 89 mm, 48 mm, 244 mm, 0,097 kg Geniet van superieur geluid met deze glasvezel audiokabelGeniet van superieur High Definition-geluid. De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tu

ACT Glasvezel patchkabel 50/125 OM2 LC/LC 50 meter oranje

Kabeldirect.nl

65,50 nieuw

Patchkabel multimode 50/125µm OM2 LC/LC 50mEigenschappen:- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, end-face 100% geïnspecteerd- Laser precisoin cleaving- Klasse A-m vezel- UPC polish- Lengte: 50m- Kabeltype: Duplex- Mante

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

7,20

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/SC 1m

Kabeldirect.nl

7,75

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/SC 3m

Kabeldirect.nl

9,25

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/SC 5m

Kabeldirect.nl

10,60

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 SC/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

7,75

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 SC/SC 1m

Kabeldirect.nl

7,75

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 SC/SC 2m

Kabeldirect.nl

8,50

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 SC/SC 3m

Kabeldirect.nl

9,25

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 SC/SC 5m

Kabeldirect.nl

10,60

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/ST 0,5m

Kabeldirect.nl

7,20

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/ST 1m

Kabeldirect.nl

7,75

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/ST 2m

Kabeldirect.nl

8,50

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 ST/ST 3m

Kabeldirect.nl

9,25

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/LC 0,5m

Kabeldirect.nl

9,55

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: GrijsLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/LC 1m

Kabeldirect.nl

9,80

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: GrijsLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/LC 3m

Kabeldirect.nl

10,85

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: GrijsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/LC 5m

Kabeldirect.nl

11,60

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: GrijsLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/ST 1m

Kabeldirect.nl

8,50

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/ST 2m

Kabeldirect.nl

9,55

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/ST 3m

Kabeldirect.nl

9,55

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/ST 5m

Kabeldirect.nl

11,60

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: GrijsLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

8,50

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/SC 1m

Kabeldirect.nl

8,80

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/SC 2m

Kabeldirect.nl

9,55

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/SC 3m

Kabeldirect.nl

10,25

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM2 50/125 LC/SC 5m

Kabeldirect.nl

11,60

Grijze Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 50/125µmVezel: OM2Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: GrijsLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: ValueDia

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

8,50

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value\

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 2m

Kabeldirect.nl

9,25

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 3m

Kabeldirect.nl

9,80

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 5m

Kabeldirect.nl

11,30

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

8,50

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value\

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 1m

Kabeldirect.nl

8,50

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 2m

Kabeldirect.nl

9,25

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 3m

Kabeldirect.nl

9,80

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 5m

Kabeldirect.nl

11,30

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/ST 0,5m

Kabeldirect.nl

8,50

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: OranjeLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value\

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.