Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
-21%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

54,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitstekende overdrachts

-21%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

54,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitst

-17%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

49,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitstekende overdrachts

-8%
Roline LC Duplex Optical Fiber kabel / extra dun - paars - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

44,99

Roline LC Duplex Optical Fiber kabel / extra dun Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Extra dunne kabel Deze kabel is extra dun, de buitendiameter is slechts 1,2 mm per ader. Danzij het gebruik van hoogwaardige materialen heeft dit geen invlo

-20%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitstekende overdrachts

-20%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitstekende overdrachts

-20%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitst

-16%
Roline LC Duplex Optical Fiber kabel / extra dun - paars - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

31,99

Roline LC Duplex Optical Fiber kabel / extra dun Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Extra dunne kabel Deze kabel is extra dun, de buitendiameter is slechts 1,2 mm per ader. Danzij het gebruik van hoogwaardige materialen heeft dit geen invlo

-25%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitstekende overdrachts

-25%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitst

-20%
Roline LC Duplex Optical Fiber kabel / extra dun - paars - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

27,99

Roline LC Duplex Optical Fiber kabel / extra dun Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Extra dunne kabel Deze kabel is extra dun, de buitendiameter is slechts 1,2 mm per ader. Danzij het gebruik van hoogwaardige materialen heeft dit geen invlo

-25%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitstekende overdrachts

-23%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

26,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitst

-17%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

24,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitstekende overdrachts

-17%
Roline LC Duplex Optical Fiber kabel / extra dun - paars - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

24,99

Roline LC Duplex Optical Fiber kabel / extra dun Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Extra dunne kabel Deze kabel is extra dun, de buitendiameter is slechts 1,2 mm per ader. Danzij het gebruik van hoogwaardige materialen heeft dit geen invlo

-23%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

26,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitstekende overdrachts

-12%
Roline LC Duplex Optical Fiber kabel / extra dun - paars - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

21,99

Roline LC Duplex Optical Fiber kabel / extra dun Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Extra dunne kabel Deze kabel is extra dun, de buitendiameter is slechts 1,2 mm per ader. Danzij het gebruik van hoogwaardige materialen heeft dit geen invlo

-8%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

22,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitstekende overdrachts

-23%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

22,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitst

-23%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

22,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitstekende overdrachts

-20%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 0,50 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitstekende overdrachts

-20%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 0,50 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitst

-10%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 0,50 meter

Onlinekabelshop.nl

17,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitstekende overdrachts

-13%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitstekende overdrachts

-19%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

64,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitstekende overdrachts

-9%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

79,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitst

-9%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

79,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitstekende overdrachts

-19%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

64,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitst

-14%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

59,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitstekende overdrachts

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

C2G 85586 1m LC SC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

26,95

C2G 85586, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85589 5m LC SC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

30,95

C2G 85589, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85607 5m LC LC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

35,95

C2G 85607, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

Inakustik 0041201 1m TOSLINK TOSLINK Blauw Glasvezel kabel

Directsale.nl

47,95

Inakustik 0041201, 1 m, TOSLINK, TOSLINK, Blauw

Inakustik 0041202 2m TOSLINK TOSLINK Blauw Glasvezel kabel

Directsale.nl

61,95

Inakustik 0041202, 2 m, TOSLINK, TOSLINK, Blauw

Inakustik 0041205 5m TOSLINK TOSLINK Blauw Glasvezel kabel

Directsale.nl

77,95

Inakustik 0041205, 5 m, TOSLINK, TOSLINK, Blauw

C2G 85608 7m LC LC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

36,95 nieuw

C2G 85608, 7 m, OFNR, LC, LC, Geel

C2G 1m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 1m Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

15,95 nieuw

C2G 1m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Oranje, 1 m

C2G 85605 2m LC LC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

28,95

C2G 85605, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85604 1m LC LC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

27,95

C2G 85604, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 15m SC/ST 15m SC ST Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

36,95

C2G 15m SC/ST, 15 m, SC, ST, Oranje

C2G 85596 2m LC ST Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

27,95

C2G 85596, 2 m, OFNR, LC, ST, Geel

6mm glasvezel kabel kabel slang staaf elektrisch tape draaibare roer

Mijn-artikel.nl

458,41

Kenmerken : Gloednieuw en hoogwaardig. Ideaal gereedschap voor het trekken van een touwtje in de leiding. Perfect voor gebruik in telecom-, elektrische, wand- en vloerkanaal, walkerkanaal en nutsinstallatie. Gemaakt van glasvezelmateriaal, niet-geleidend, roest- en corrosieweerstand, superieure treksterkte. Solide buisstaalrol met verstelbare handr

C2G 85609 10m LC LC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

41,95

C2G 85609, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85575 20m SC SC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

36,95 nieuw

C2G 85575, 20 m, OFNR, SC, SC, Geel

C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable 2m LC LC Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

31,95

C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

C2G 85591 10m LC SC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

35,95

C2G 85591, 10 m, OFNR, LC, SC, Geel

C2G 5m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 5m Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

33,95

C2G 5m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, Oranje, 5 m

C2G 85588 3m LC SC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

28,95

C2G 85588, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 30m ST/ST 30m ST ST Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

60,95

C2G 30m ST/ST, 30 m, ST, ST, Oranje

QNAP CAB-DAC15M-SFPP-A02 1.5m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel

Directsale.nl

44,95 nieuw

QNAP CAB-DAC15M-SFPP-A02, 1,5 m, SFP+, SFP+, Zwart

C2G 85611 20m LC LC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

54,95

C2G 85611, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85568 1m SC SC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

20,95

C2G 85568, SC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85606 3m LC LC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

33,95

C2G 85606, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, 9 µm, 125 µm, Geel

C2G 85571 5m SC SC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

25,95

C2G 85571, 5 m, OFNR, SC, SC, Geel

C2G 85474 15m ST ST Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

32,95

C2G 85474, 15 m, OFNR, ST, ST, Oranje

C2G 5m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 5m Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

23,95

C2G 5m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, 5 m, Oranje

C2G 7m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 7m Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

25,95

C2G 7m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, 7 m, Oranje

C2G 85594 30m LC SC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

60,95

C2G 85594, 30 m, OFNR, LC, SC, Geel

C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 3m Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

33,95 nieuw

C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, 3 m, Oranje

QNAP CAB-DAC50M-SFPP-DEC01 5m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel

Directsale.nl

97,95 nieuw

QNAP CAB-DAC50M-SFPP-DEC01, 5 m, SFP+, SFP+, Mannelijk/Mannelijk, Zwart

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Directsale.nl

59,95

Hewlett Packard Enterprise AJ834A, 1 m, LC, LC, Blauw

Glasvezel LC/LC 50/125 OM4 LSZH, 15 meter

Multimediabay.nl

55,77

Diverse Glasvezel LC/LC 50/125? OM4 LSZH, 15 meter (Kabels - Netwerk - Kabels - Netwerk)

Inakustik 0041202 Glasvezel kabel Blauw

VanGilsWeb.nl

60,55

Inakustik 0041202, TOSLINK, TOSLINK, Mannelijk/ Mannelijk, Blauw, 2 m, 6 mm

-25%
Roline Ultra HD 4K HDMI - DVI kabel - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

Roline Ultra HD 4K HDMI - DVI kabel Gebruik deze kabel om een verbinding te realiseren tussen een apparaat met HDMI aansluiting en een apparaat met DVI aansluiting. Deze kabel is niet richtingsgevoelig en kan gebruikt worden voor apparaten met HDMI in- en uitgangen en DVI in- en uitgangen. De DVI connector is DVI-D Dual Link (24+1-pins) aangesloten

Inakustik 0041201 1m TOSLINK TOSLINK Blauw Glasvezel kabel Blauw

VanGilsWeb.nl

59,50

Inakustik 0041201, TOSLINK, TOSLINK, Mannelijk/ Mannelijk, Blauw, 1 m, 6 mm

-29%
Roline Ultra HD 4K HDMI - DVI kabel - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

24,99

Roline Ultra HD 4K HDMI - DVI kabel Gebruik deze kabel om een verbinding te realiseren tussen een apparaat met HDMI aansluiting en een apparaat met DVI aansluiting. Deze kabel is niet richtingsgevoelig en kan gebruikt worden voor apparaten met HDMI in- en uitgangen en DVI in- en uitgangen. De DVI connector is DVI-D Dual Link (24+1-pins) aangesloten

C2G 85479 30m SC SC Oranje Glasvezel kabel

Directsale.nl

60,95

C2G 85479, 30 m, OFNR, SC, SC, Oranje

C2G 85537 15m LC SC Turkoois Glasvezel kabel

Directsale.nl

55,95 nieuw

C2G 85537, 15 m, OFNR, LC, SC, Turkoois

C2G 85511 20m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

Wohi.nl

55,50

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects

C2G 85547 Glasvezel kabel

Wohi.nl

55,50

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.